Pejsci - chůze u nohy

Odpovědět

Myspulina

Zpráva

Autor: Myspulina

Datum a čas: 20.4.2018 22:59

Ahoj, nemáte někdo nějaký tip, jak naučit chodit pejska u nohy? Pořídili jsme si 2 roky starého rotvajlera z útulku, doma je to zlatíčko, ale když jdeme na procházku, tak pořád někam tahá, čmuchá všechno co může, když zavolám ke mně, tak často nereaguje do té doby, dokud se mu prostě a jen nezačne chtít... Když si ho dám na krátko, tak sebou často tak škube, až se začne skoro až dusit, kašlat atp. Máte s tím někdo zkušenosti??

Rampouch22

Zpráva

Autor: Rampouch22

Datum a čas: 23.4.2018 21:02

Zdravím, za mě to chce často hlavně trpělivost a čas - jestli váš pejsek není schopný dávat pozor, je určitě vhodný cvičit na odlehlejším místě, než jsou známé parky, cvičáky atp., tam ho může rozptylovat milion věcí, lidí, zvířat a není se pak čemu divit, že ho výcvik až tak nebere :-D Časem si zvykne a pak už bude v klidu všude, to mi věřte. Je tedy potřeba pejska zaujmout, dát mu za poslechnutí např. jeho oblíbený pamlsek, já mám doma třeba i výcvikovou vestu, která mi právě učení chodit u nohy hodně usnadnila, ta moje je z 4 dox a má takovej magnetickej systém na hračku, kapsy na pamlsky, je fakt moc pěkná s výšivkou na zádech, kdybyste se třeba chtěla podívat i po něčem takovém, za mě fajn vychytávka :-)

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 24.4.2018 23:33

Přesně tak, trpělivost, odměny, čas a popřípadě klidné místo - to je základ, taky jsme u našeho prvního pejska s výcvikem ze začátku trochu bojovali, ale všechno jde, když se chce, akorát se prostě musí cvičit, cvičit a cvičit, třeba i chvilku večer před televizí. A jinak co se té vesty týče, o něčem podobném jsem už delší dobu přemýšlela, takové s tou výšivkou jsem ještě na nikom neviděla, ale vypadají skvěle, tak možná že bych si udělala po výplatě radost :-D :-D
Hodně zdaru u výcviku,
Hanka M.

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 25.4.2018 22:59

Jee zrovna jsem tady chtěla psát, jak my cvičíme s vestou a koukám, že už jste mě předběhla a dělali jsme to skoro stejně, tak aspoň vidím, že nejsem spokojená jediná. Hani určitě ji zkuste, je fakt šíleně praktická a ještě vypadá krásně.

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 15.6.2018 21:42

Holky a chytají se pejsci víc na hračku nebo na ty pamlsky ? Docela uvažuju nad pořízením, ale nejsem si tím úplně jistá. S výcvikem ještě nemám žádnou zkušenost, ale pořídili jsme si štěňátko labradora, takže za chvíli bude na čase ji začít něco učit. Čím dřív, tím líp, ale mám strach, že to nebude chápat a když si na vestu připnu hračku, tak mám obavy, aby to nebrala jako hru a neskákala po mně.

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 28.6.2018 22:25

U nás jde Kira hlavně po hračce :D je to neuvěřitelná vychytávka a fakt se jim to povedlo. Podle mě ulehčí výcvik hlavně nováčkům, protože díky vestě upoutají pozornost psa i kdyby nechtěli :). Mám tady tu klasickou a jsem moc spokojená www.4dox.cz/objednavka/damska-klasicka-vesta

Layla

Zpráva

Datum a čas: 15.7.2018 14:57

Mají ty vesty přímo skladem nebo se na ně čeká ? Nebo nemají kamennou prodejnu, kde by se to dalo přímo vykzoušet ?

Majki636

Zpráva

Autor: Majki636

Datum a čas: 9.12.2018 20:52

S dovolením se připojím do diskuze .. myslíte že jsou lepší postroje nebo klasický obojek na výcvik ?

Layla

Zpráva

Datum a čas: 21.12.2018 14:35

Ono je to individuální bych řekla, pokud máš velkého a neposlušného psa tak bych šla asi do postroje pro lepší manipulaci jinak si myslím že kaldivké vodítko a obojek je ve všeh ostatních případech dostačující :)

Majki636

Zpráva

Datum a čas: 30.12.2018 11:52

A máš nějaký spolehlivý eshop odkud bych tady ty věci mohla objednat ? Tady máme takový malinký zverimex a tady není nic moc výběr

Layla

Zpráva

Datum a čas: 8.1.2019 16:37

Já jsem veškeré doplňky pro psy co mám nakoupila tady www.exo-eko.cz mají i věrnostní programy apod, takže máš i sem tam nějakou slevu :)

Majki636

Zpráva

Datum a čas: 21.1.2019 21:21

Super děkuju moc, dívala jsem se že mají i bezpečnostní pásy pro psy, to je pro mě novinka, vůbec jsem nevěděla, že se něco takového dělá.

Layla

Zpráva

Datum a čas: 23.1.2019 17:18

Taky jsem to nevěděla a máme je chvíli. Upozornil mě na to kolega z práce, že ho stavěli policajti a zmínili se právě tady o tom, protože psa vezl volně vzadu na sedačkách, což se nesmí že jo, protože pes není nijak zabezpečený

TerezM

Zpráva

Autor: TerezM

Datum a čas: 25.1.2019 09:30

Jak takové pásy pro psa vypadají ? Myslíte že je to lepší a bezpečnější jak přepravka ?

Layla

Zpráva

Datum a čas: 11.2.2019 18:22

No bezpečnější rozhodně jsou než přepravka. V Když se něco stane, tak v přepravce je pes na volno, kdežto pásy psa drží u sedačky, tudíž se namůže stát, že by se nějak poranil při prudším zabrždění. Jinak vypadají Terko takhle www.exo-eko.cz/greendog-bezpecnostni-autopas-modry-p100768/

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná