Zkušenosti s Grandoptical?

Odpovědět

Katička

Zpráva

Autor: Katička

Datum a čas: 11.10.2017 16:30

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli jste si některá kupovala brýle v grandopticalu? Koukala jsem ted na netu, že mají akci na obroučky a brýlové čočky, která se dá prohodit jak člověk chce, tak přemýšlím jestli se tam jít podívat. Mám doma staré brýle asi 3 roky a už je mám uplně okoukané a nelíbí se mi , takže bych chtěla něco nového do sbírky, to asi znáte :D Tak předem dík za vaše názory.

Reakce na:
Autor: Katička   Datum a čas: 11.10.2017 16:30

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli jste si některá kupovala brýle v grandopticalu? Koukala jsem ted na netu, že mají akci na obroučky a brýlové čočky, která se dá prohodit jak člověk chce, tak přemýšlím jestli se tam jít podívat. Mám doma staré brýle asi 3 roky a už je mám uplně okoukané a nelíbí se mi , takže bych chtěla něco nového do sbírky, to asi znáte :D Tak předem dík za vaše názory.

Kreloska

Zpráva

Autor: Kreloska

Datum a čas: 13.10.2017 12:03

Čauky Kačko, já jsem si je v tom grand opticalu byla vybrat před 3 týdny na tuhle akci a už je mám doma. Mám jich z tohohle obchodu už víc těch brýlí a za mě jsou v pohodě. Můžu se zeptat do jaké ceny si je představujete?

Katička

Zpráva

Datum a čas: 17.10.2017 13:33

A kde jste si je byla vybírat? V jakém obchodě? Já jsem se koukala po internetu a ten Grandoptical má fakt hodně těch krámů. Já jsem přemýšlela, že bych ty brýle chtěla třeba kolem 4-5 tisíc? To by se mohlo vejít ne? Mám tam už jedny vyhlídnutí z reklamy na facebooku, ale nevím cenu :D Myslíte, že bych to měla říct hned do jaké ceny si představuji a ještě jsem se chtěla zeptat za jak dlouho jste je měla hotové?

Kreloska

Zpráva

Autor: Kreloska

Datum a čas: 24.10.2017 15:39

Bydlím kousíček od letňan takže jsem byla tam. Já už si tam se slečnami pomalu tykám, jak tam chodím často. Občas jen kouknout jaké nové kousky mají. Mají těch poboček opravdu dost no v tom svámi souhlasím. Tak do 4-5 tisíc se určitě vejdete, když nebudete koukat po těch nejdražších. Ty značkové obroučky jsou jasně nejdražší, ale mám doma i neznačkové a kvalita je totožná! A mě se třeba ptají do kolika si ty brýle představuji, tak uvidíte. Hlavně si utvořte nějakou představu jinak nebudete vědět které chcete dřív :D

Maruš

Zpráva

Autor: Maruš

Datum a čas: 27.10.2017 14:58

3 roky? To je ještě dobrý, já mám už 5 let jedny a ty samý a pořád jsem se nedokopala k tomu si koupit nové a i si přeměřit zrak :D takže mi přijde, že mi sou pomalu k ničemu :D

Majda

Zpráva

Autor: Majda

Datum a čas: 2.11.2017 13:31

Pěkně :D 5 let jsem jedny brýle snad nikdy neměla. Od jakživa mám alespoň dvoje na střídačku. Mě se hrozně rychle okoukají. Jinak Kačko já jsem si kupovala brýle v Grandu, a za mě dobrý. Zkus si třeba projít víc optik, někde se liší ceny ale tady maj o dost větší výběr a daj se pořídit díky těm akcím za rozumnou kačku. Ty obroučky už tam nemají, ted je akce na věk! Když to sleduješ tak můžeš vychytat dobrou akci.

Katička

Zpráva

Datum a čas: 10.11.2017 08:41

Holky díky za názory. Byla jsem se tam podívat a mají tam ted tu akci na věk což taky není špatný, lepší než nic. Zkoušela jsem si tam asi 3 a pořád přemýšlím které :D Takže tam půjdu nejspíš příští týden s přítelem aby mi poradil. Jinak platily jste si nějakou záruku na víc nebo tak? Ty po kterých jsem koukala jsou totiž docela drahý tak přemýšlím že si raději ještě pojistím.

Garfinka

Zpráva

Autor: Garfinka

Datum a čas: 15.11.2017 10:02

Kačí já mám z toho grand opticalu brýle 3 rokem, a neplatila jsem si k tomu žádnou pojistku na víc. Za tu dobu jsem snima žádnou reklamaci dělat nemusela a nic se mi s nimi nestalo. To že je mám trochu poškrábané třeba je bez tak moje vina, která by ani jako reklamace uznaná nebyla. Nebála bych se. Když si připlatíš tak ti vydrží já jsem za ně taky dala kolem 8 tisíc.

Marinka

Zpráva

Autor: Marinka

Datum a čas: 28.11.2017 11:04

Holky prodávají tam i kontaktní čočky, nevíte? :)

Karolinka59

Zpráva

Autor: Karolinka59

Datum a čas: 13.12.2017 16:21

Jo jo prodávají. Přítel si u nich kupuje kontaktní čočky docela pravidelně. Měl je tam nejdřív na zkoušku protože mu ty co měl z nějakého eshopu nevyhovovaly a s těmahle je spokojený. Slečna mu tam i k tomu řekla i docela dost věcí jako jak se o ně starat a tak.

Marinka

Zpráva

Autor: Marinka

Datum a čas: 3.1.2018 15:49

Tak jsem tam teď po svátcích byla a měla jste pravdu. Slečna mě hodně informovala a byla sympatická a ty čočky mám zatím teda necelý týden ale oči mě vůbec nepálí ani se nevysušují.

Vlčice

Zpráva

Autor: Vlčice

Datum a čas: 22.3.2018 09:03

Jestli je to tady ještě aktuální, holky máte zkušenost s tou slevou co tam teď mají něco 3 za cenu 1...jestli je to tam výhodné jak píšou

Maruš

Zpráva

Autor: Maruš

Datum a čas: 29.3.2018 11:47

Ahojky akci už tam mají snad jen týden jsem někde četla, takže bych tam šla co nejdřív jestli o tom přemýšlíte. Za ty brýle tam každopádně necháte víc ale chce brát v potaz to že máte troje a pak když se to vypočítá tak jedny vyjdou třeba kolem 9 tisíc podle toho jaké si vyberete. Takže bych řekla že výhodné to určo je.

Vlčice

Zpráva

Autor: Vlčice

Datum a čas: 6.4.2018 12:45

Maruš děkuju. Byla jsem tam o víkendu a měla jste pravdu. Akce už jim skončila. Každopádně jsem zvědavá na výsledek těším se obzvlášť na jedny který jsem si vybrala trochu extravagantnější což mám ráda.

Reakce na:
Autor: Marinka   Datum a čas: 28.11.2017 11:04

Holky prodávají tam i kontaktní čočky, nevíte? :)

Deisy

Zpráva

Autor: Deisy

Datum a čas: 24.10.2019 08:49

Ano, kontaktní čočky tam prodávají. Já od nich kupuji iWear oxygen, které mi dobře sedí v očích, nevysušují je a když s nimi náhodou usnu tak to očím neublíží.

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná