Nadměrné padání vlasů

Odpovědět

Rampouch22

Zpráva

Autor: Rampouch22

Datum a čas: 23.6.2018 15:36

Zdravím, je mi 26 a i když jsem nikdy s vlasy problémy neměla a spíš to byla taková moje ''chlouba'', poslední dobou jsem z nich úplně zoufalá. Snad každé ráno nacházím chomáč vlasů na polštáři, na hřebenu taky a i když si kdykoli sáhnu rukou do vlasů, vždycky nějaké vytáhnu. Vyzkoušela jsem všelijaké tablety, bez úspěchu. Poradíte mi prosím, co dělat - nemáte s tímhle někdo zkušenost? Přítel mi pořád říká, ať jdu na vyšetření... co myslíte vy, bylo by to k něčemu?

Myspulina

Zpráva

Autor: Myspulina

Datum a čas: 23.6.2018 23:11

Zdravím, já s vlasy měla naopak problémy hodně dlouho a nakonec mi nejvíc pomohli právě odborníci - byla jsem na trichologickém vyšetření, řeší tam vše možné: padání vlasů, lupy, mastné vlasy atp., váš přítel má pravdu a není se vůbec čeho bát :-) Kdyby vás to zaujalo, tak mrkněte sem, tady je vše vysvětleno podrobněji https://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 24.6.2018 23:35

Souhlasím, ani mně s vlasy téměř žádný šampon ani maska nepomohli, zajít se poradit s odborníkem je tedy podle mě lepší volba :-)

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 25.6.2018 20:25

Mně osobně pomohla strava a hlavně pitný režim, člověk si často ani neuvědomí, jaký dopad to může mít jak na vlasy, tak třeba i na pleť a celkově na tělo - jinak jak tu už přede mnou zmíněno, tak za mě taky souhlas, pokud nepomáhají běžné šampony, je i za mě určitě lepší jít se poradit s někým, kdo těm vlasům opravdu rozumí než do sebe cpát všemožné pilulky pro růst vlasů atp. Myslím, že si ušetříte nejen nervy a peněženku :-D Tak přeji hodně stěstí!

pampeliška

Zpráva

Autor: pampeliška

Datum a čas: 26.9.2018 19:56

To znám, mohou za to možná hormony... A nebo podzim... Každopádně já začala brát hnojivo na vlasy a pecka...

Hipisacka stehovava

Zpráva

Autor: Hipisacka stehovava

Datum a čas: 27.9.2018 15:04

Dobrý den, já jsem tu také našla v diskuzi ty doplnky stravy a mrkla jsem na www.alavis.cz, noo..máte někdo zkušenost? Je tam celkem velké množství kolagenu a vitamínů..chci je vyzkoušet

Sasa Sedlakova

Zpráva

Autor: Sasa Sedlakova

Datum a čas: 28.9.2018 13:13

Snazim se uzivat jen zdrave jidlo a vitaminy v podobe tabletek..hodne zinek a kolagen

Ruda sona

Zpráva

Autor: Ruda sona

Datum a čas: 8.10.2018 16:26

Dobrý den, tak jsem nakonec mrkla tady do diskuze a koupila tablety alavis,jsem tedy zvědava..

Ploutvička

Zpráva

Autor: Ploutvička

Datum a čas: 6.1.2019 14:09

Ahojky kočky :) Hele, neberete některá ny podporu kvalit vlasů mořský kolagen https://www.collalloc.com/cs? On je teda super i na pleť a nehty... Tak mě jen zajímaly zkušenosti. Díky moc.

romana

Zpráva

Autor: romana

Datum a čas: 7.1.2019 15:28

Čauky, i já měla obdobný problém, zkoušela jsem měsíčně jiný šampon, zábaly, masky a nic mi nepomohlo. Musela jsem vyhledat pomoc odborníka.

Fračeska

Zpráva

Autor: Fračeska

Datum a čas: 20.1.2019 18:15

mě hodně pomohlo na padání vlasů jíst víc betakarotenu.

Amanda...

Zpráva

Autor: Amanda...

Datum a čas: 5.2.2019 11:08

No, jasně, ten je taky dobrej, ale je jen jednosměrnej. Já bych spíš doporučila ten kolagen collalloc. Ten má širší záběr účinků, takže podle mě je na tohle nejlepší.

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná