Nadměrné padání vlasů

Odpovědět

Rampouch22

Zpráva

Autor: Rampouch22

Datum a čas: 23.6.2018 15:36

Zdravím, je mi 26 a i když jsem nikdy s vlasy problémy neměla a spíš to byla taková moje ''chlouba'', poslední dobou jsem z nich úplně zoufalá. Snad každé ráno nacházím chomáč vlasů na polštáři, na hřebenu taky a i když si kdykoli sáhnu rukou do vlasů, vždycky nějaké vytáhnu. Vyzkoušela jsem všelijaké tablety, bez úspěchu. Poradíte mi prosím, co dělat - nemáte s tímhle někdo zkušenost? Přítel mi pořád říká, ať jdu na vyšetření... co myslíte vy, bylo by to k něčemu?

Myspulina

Zpráva

Autor: Myspulina

Datum a čas: 23.6.2018 23:11

Zdravím, já s vlasy měla naopak problémy hodně dlouho a nakonec mi nejvíc pomohli právě odborníci - byla jsem na trichologickém vyšetření, řeší tam vše možné: padání vlasů, lupy, mastné vlasy atp., váš přítel má pravdu a není se vůbec čeho bát :-) Kdyby vás to zaujalo, tak mrkněte sem, tady je vše vysvětleno podrobněji https://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 24.6.2018 23:35

Souhlasím, ani mně s vlasy téměř žádný šampon ani maska nepomohli, zajít se poradit s odborníkem je tedy podle mě lepší volba :-)

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 25.6.2018 20:25

Mně osobně pomohla strava a hlavně pitný režim, člověk si často ani neuvědomí, jaký dopad to může mít jak na vlasy, tak třeba i na pleť a celkově na tělo - jinak jak tu už přede mnou zmíněno, tak za mě taky souhlas, pokud nepomáhají běžné šampony, je i za mě určitě lepší jít se poradit s někým, kdo těm vlasům opravdu rozumí než do sebe cpát všemožné pilulky pro růst vlasů atp. Myslím, že si ušetříte nejen nervy a peněženku :-D Tak přeji hodně stěstí!

pampeliška

Zpráva

Autor: pampeliška

Datum a čas: 26.9.2018 19:56

To znám, mohou za to možná hormony... A nebo podzim... Každopádně já začala brát hnojivo na vlasy a pecka...

Hipisacka stehovava

Zpráva

Autor: Hipisacka stehovava

Datum a čas: 27.9.2018 15:04

Dobrý den, já jsem tu také našla v diskuzi ty doplnky stravy a mrkla jsem na www.alavis.cz, noo..máte někdo zkušenost? Je tam celkem velké množství kolagenu a vitamínů..chci je vyzkoušet

Sasa Sedlakova

Zpráva

Autor: Sasa Sedlakova

Datum a čas: 28.9.2018 13:13

Snazim se uzivat jen zdrave jidlo a vitaminy v podobe tabletek..hodne zinek a kolagen

Ruda sona

Zpráva

Autor: Ruda sona

Datum a čas: 8.10.2018 16:26

Dobrý den, tak jsem nakonec mrkla tady do diskuze a koupila tablety alavis,jsem tedy zvědava..

Ploutvička

Zpráva

Autor: Ploutvička

Datum a čas: 6.1.2019 14:09

Ahojky kočky :) Hele, neberete některá ny podporu kvalit vlasů mořský kolagen https://www.collalloc.com/cs? On je teda super i na pleť a nehty... Tak mě jen zajímaly zkušenosti. Díky moc.

romana

Zpráva

Autor: romana

Datum a čas: 7.1.2019 15:28

Čauky, i já měla obdobný problém, zkoušela jsem měsíčně jiný šampon, zábaly, masky a nic mi nepomohlo. Musela jsem vyhledat pomoc odborníka.

Fračeska

Zpráva

Autor: Fračeska

Datum a čas: 20.1.2019 18:15

mě hodně pomohlo na padání vlasů jíst víc betakarotenu.

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná