dlouhé vlasy

Odpovědět

Samanticka6

Zpráva

Autor: Samanticka6

Datum a čas: 9.7.2018 11:28

Máte dlouhé vlasy dámy? Nepřekáží vám nebo tak něco? Já přemýšlím nad prodloužením vlasů, ale nevím, aby mě to pak neštvalo při spaní apod :)

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 16.7.2018 08:36

Ahoj Samanticko6 :-)
Já mám dlouhé vlasy ne teda prodloužené, ale svoje. Ale mám je skoro po zadek. No překáží a nepřekáží, ale zvykneš si. Záleží, jestli ty dlouhé vlasy opravdu chceš :) Je to hezké, když jsou ty vlasy zdravé a nejsou nějak extra slabé a nemá žena málo vlasů. Já bych se ale na krátko nikdy neostříhala :))

Samanticka6

Zpráva

Autor: Samanticka6

Datum a čas: 23.7.2018 10:21

Ahojky, děkuji za odpověd. To máš zase supr, že ti tvoje vlasy takle vyrostou! :) Mě to hrozně láká. Dívala jsem se na vlásky všude možně a zaujal mě eshop clip-in-vlasy eu. Kdyby někdo s ním měl zkušenosti, budu ráda, když se ozve

r.koul@seznam.cz

Zpráva

Autor: r.koul@seznam.cz

Datum a čas: 7.8.2018 14:59

Ahoj holky, já používám hodně kolagen,ten je na vlasy výborný,jako součást vlasových přípravků tak doplnků stravy v tabletách.

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 10.8.2018 07:36

Mám vlásky z Clip in vlasy eu ;) Mohu opravdu doporučit Vlasy jsou fkat pěkné a kvalitní. Mám prodloužené a do dlouhých vlasů jsem se zamilovala

Petra

Zpráva

Autor: Petra

Datum a čas: 15.8.2018 12:56

Holky dlouhé vlasy jsou boží! rozhodně do toho jděte, kdo váhá. Mám vlasy prodloužené a také je mám z ehopu http://www.clip-in-vlasy.eu/ . Nedávno jsem totiž taky hledala po diskuzích info o tom, kde vlasy koupit atd a taky holky hodně právě tento eshop doporučovali skrz velký výběr, kvalitu vlasů a ceny. Tak jsem je tam taky koupila a jsem moc spokojená.

pampeliška

Zpráva

Autor: pampeliška

Datum a čas: 26.9.2018 19:54

Dlouhé vlasy neštvou při spaní, ale nevím jak prodloužené, aby tě to netlačilo do hlavy...

Rut vilhelmova

Zpráva

Autor: Rut vilhelmova

Datum a čas: 29.9.2018 15:16

Dobrý den, dlouhodobě ted uzivam vitaminy a silnou davku zinku s kolagenem,.

Petrita

Zpráva

Autor: Petrita

Datum a čas: 30.9.2018 13:11

dobrou a kvalitni vlasovou kosmetiku těch lepších značek dobře nakoupite i v Hatích, sama tam chodím,

Sasanka morska

Zpráva

Autor: Sasanka morska

Datum a čas: 5.10.2018 14:16

Dobrý den, co používáte na zdravé vlasy? Třeba nějaké tebletky,šampon?

Denisa Kosova

Zpráva

Autor: Denisa Kosova

Datum a čas: 9.10.2018 10:03

Já zrovna nakoupila tuhle sadu https://www.notino.cz/tigi/bed-head-dumb-blonde-kosmeticka-sada-ii/. Rozhodně za tu cenu to stojí

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná