dlouhé vlasy

Odpovědět

Samanticka6

Zpráva

Autor: Samanticka6

Datum a čas: 9.7.2018 11:28

Máte dlouhé vlasy dámy? Nepřekáží vám nebo tak něco? Já přemýšlím nad prodloužením vlasů, ale nevím, aby mě to pak neštvalo při spaní apod :)

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 16.7.2018 08:36

Ahoj Samanticko6 :-)
Já mám dlouhé vlasy ne teda prodloužené, ale svoje. Ale mám je skoro po zadek. No překáží a nepřekáží, ale zvykneš si. Záleží, jestli ty dlouhé vlasy opravdu chceš :) Je to hezké, když jsou ty vlasy zdravé a nejsou nějak extra slabé a nemá žena málo vlasů. Já bych se ale na krátko nikdy neostříhala :))

Samanticka6

Zpráva

Autor: Samanticka6

Datum a čas: 23.7.2018 10:21

Ahojky, děkuji za odpověd. To máš zase supr, že ti tvoje vlasy takle vyrostou! :) Mě to hrozně láká. Dívala jsem se na vlásky všude možně a zaujal mě eshop clip-in-vlasy eu. Kdyby někdo s ním měl zkušenosti, budu ráda, když se ozve

r.koul@seznam.cz

Zpráva

Autor: r.koul@seznam.cz

Datum a čas: 7.8.2018 14:59

Ahoj holky, já používám hodně kolagen,ten je na vlasy výborný,jako součást vlasových přípravků tak doplnků stravy v tabletách.

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 10.8.2018 07:36

Mám vlásky z Clip in vlasy eu ;) Mohu opravdu doporučit Vlasy jsou fkat pěkné a kvalitní. Mám prodloužené a do dlouhých vlasů jsem se zamilovala

Petra

Zpráva

Autor: Petra

Datum a čas: 15.8.2018 12:56

Holky dlouhé vlasy jsou boží! rozhodně do toho jděte, kdo váhá. Mám vlasy prodloužené a také je mám z ehopu http://www.clip-in-vlasy.eu/ . Nedávno jsem totiž taky hledala po diskuzích info o tom, kde vlasy koupit atd a taky holky hodně právě tento eshop doporučovali skrz velký výběr, kvalitu vlasů a ceny. Tak jsem je tam taky koupila a jsem moc spokojená.

pampeliška

Zpráva

Autor: pampeliška

Datum a čas: 26.9.2018 19:54

Dlouhé vlasy neštvou při spaní, ale nevím jak prodloužené, aby tě to netlačilo do hlavy...

Rut vilhelmova

Zpráva

Autor: Rut vilhelmova

Datum a čas: 29.9.2018 15:16

Dobrý den, dlouhodobě ted uzivam vitaminy a silnou davku zinku s kolagenem,.

Petrita

Zpráva

Autor: Petrita

Datum a čas: 30.9.2018 13:11

dobrou a kvalitni vlasovou kosmetiku těch lepších značek dobře nakoupite i v Hatích, sama tam chodím,

Sasanka morska

Zpráva

Autor: Sasanka morska

Datum a čas: 5.10.2018 14:16

Dobrý den, co používáte na zdravé vlasy? Třeba nějaké tebletky,šampon?

Denisa Kosova

Zpráva

Autor: Denisa Kosova

Datum a čas: 9.10.2018 10:03

Já zrovna nakoupila tuhle sadu https://www.notino.cz/tigi/bed-head-dumb-blonde-kosmeticka-sada-ii/. Rozhodně za tu cenu to stojí

Natka

Zpráva

Autor: Natka

Datum a čas: 6.12.2018 16:44

Ajoj, já zkusila stránku https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Opravdu mě pomohli. Já chtěla prodloužit vlasy, tady mě i poradili. Jak cena, tak taky dodání bylo velice rychlé i aplikace je jednoduchá, fakt doporučuji.

BARROSINVESTOR

Zpráva

Autor: BARROSINVESTOR

Datum a čas: 11.12.2018 13:37

To, co potřebujete, je tady

Tam jsou stovky volných a placených stránek na internetu, nabízející úvěr nabízí mezi soukromým osobám a všechny jsou falešné. Mnoho z těchto věřitelů vést dlužníků platit poplatky několikrát, a pak konečný výsledek, dostanete nic. Je pravda, že existují vážné věřitelé, ale těžko najít na internety, protože escros napadli systém přidělování finančních prostředků mezi jednotlivými. Ukončil jsem svou kreditní problémy poté, co se snaží věřitel následující posudek reklamu, kterou jsem potkal na zemědělství forum. Nejdůležitější věc je pochopit, vědět, že půjčování peněz také stojí peníze, protože tam jsou dokumenty na přípravu, ale v případě tohoto věřitele je opravdu zajímavé, protože jsem zaplatil jednorázový poplatek, a velmi malé množství peněz. Dal jsem toto svědectví na počest štěstí, tato dáma mi dala. Pokud máte problém najít financování pro váš projekt nebo rychle peníze, půjčka bez podvodu, pak je tento článek by vás zajímat, protože najít spokojenost s vašim různým potřebám v čase a lehkostí. Volný přístup pro všechny informace nebo se přihlásit k úvěru : fb06.1961@gmail.com

Ploutvička

Zpráva

Autor: Ploutvička

Datum a čas: 6.1.2019 14:08

Holky, nebrete některá na pleť kolagen? A pokud ano, jaký? Zajímá mě samozřejmě jen ty, co se vám osvědčily :D Díky moc.

Fračeska

Zpráva

Autor: Fračeska

Datum a čas: 20.1.2019 18:19

mám středně dlouhý vlasy... a nikdy mi nepřekážely.

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná