dlouhé vlasy

Odpovědět

Amanda...

Zpráva

Autor: Amanda...

Datum a čas: 5.2.2019 11:09

Hele, nejlepší kolagen je určitě https://www.collalloc.com/cs. On totiž zlepšuje pokožku, zpomaluje proces stárnutí, potlačuje vrásky, strie a celulitidu. Na pleť je taky vynikající, protože po něm bude hebká, vysoce hydratovaná a vyživovaná.

Linda Kolopova

Zpráva

Autor: Linda Kolopova

Datum a čas: 21.8.2019 09:32

Dobrý den, já jsem navštívila kadeřnictví a doporučili mi tento šampon, máte s ním někdo zkušenosti? https://www.notino.cz/kerastase/blond-absolu-hydratacni-sampon-pro-zesvetlene-nebo-melirovane-vlasy/.

Adelka Nikova

Zpráva

Autor: Adelka Nikova

Datum a čas: 9.9.2019 09:34

Dobrý den, mám ráda značku kerastese a je dobré používat takové masky

Hubinka1

Zpráva

Autor: Hubinka1

Datum a čas: 24.9.2019 10:57

Jednou jsem měla vlasy fakt hodně dlouhé. No po pravdě mi to už pak moc nevyhovovalo...ano překážely mi a taky už jsem je neměla tak pěkné. Takže sestřih delší bob a spokojenost velká.

Reakce na:
Autor: Samanticka6   Datum a čas: 9.7.2018 11:28

Máte dlouhé vlasy dámy? Nepřekáží vám nebo tak něco? Já přemýšlím nad prodloužením vlasů, ale nevím, aby mě to pak neštvalo při spaní apod :)

Zlatonka

Zpráva

Autor: Zlatonka

Datum a čas: 1.10.2019 09:27

Měla jsem prodloužené vlasy páskovou metodou a nepřekáželo mi to. Až potom, jak to bylo více odrostlé, tak mi to trochu vadilo. Ale já mám i bez prodloužení dost husté vlasy takže možná proto. Při spaní mi to nezavazelo. Trochu při mytí a foukání.

Chikita

Zpráva

Autor: Chikita

Datum a čas: 10.10.2019 12:03

Prodloužené vlasy jsem nosila a při spaní atd mi to nevadilo. Ale je o to dost starost. Pokud nemáš své vlasy jemné a trochu se ti vlní tak s tím je dost práce to upravit tak, aby to zapadalo a nešlo to poznat.

Deisy

Zpráva

Autor: Deisy

Datum a čas: 11.10.2019 09:05

Mě to občas tlačí jak při spaní, tak je to těžší s umýváním hlavy nebo i udělat normální culík, když už je to trochu odrostlé.

Magdicka Jukova

Zpráva

Autor: Magdicka Jukova

Datum a čas: 25.11.2019 09:35

Dobrý den, před nedávnem jsem začala používat tento šampon, jsem velice spokojená. Sice je o trošku dražší, ale vlasy se mi zocelili a hlavně je nemám tak mastné https://www.notino.cz/kerastase/resistance-extentioniste-sampon-pro-rust-vlasu-a-posileni-od-korinku/. Co kupujete vy? Mám spíše problémy s mastnotou na vlasech.

Alena Bokova

Zpráva

Autor: Alena Bokova

Datum a čas: 4.12.2019 13:45

Dobrý den, používám hlavně kerastese šampon.

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 25.2.2020 20:20

Holky, mam problem a prosim o radu... Dlouho toužím po dlouhých vlasech, ale ty moje prostě nechtějí narůst :/ Přemýšlela jsem nad clip in příčesky. Co myslíte, je to vhodné řešení? Jak se ty clipy nosí?

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná