Clip-iny

Odpovědět

Rampouch22

Zpráva

Autor: Rampouch22

Datum a čas: 15.7.2018 22:01

Ahoj holky, máte prosím někdo zkušenost s clipy? Moje vlásky mi bohužel nenarostou, protože se mi odjakživa dost lámou a jsou slabší, tak jsem přemýšlela o nějaké alternativě a jestli se nepletu tohle je nejlevnější metoda - nebo je i ještě něco jiného,cenově přijatelného? Předem díky moc za sdílení zkušeností, sama se v tomhle vlasovém světě tolik neorientuji

Myspulina

Zpráva

Autor: Myspulina

Datum a čas: 20.7.2018 22:41

Čauky, já nosím clipy už asi 4 roky a jsem nad míru spokojená, svoje jsem měla od malička jemné a kratší - taky mi moc nerostly, takže si teď dlouhé opravdu moc užívám.

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 22.7.2018 20:48

Ahoj, taky mi vlasy dost blbě rostou a když už, tak mám konce stejně hned polámané a jednoduše to nevypadá vůbec hezky. Proto jsme se rozhodla, že zkusím clipy, ptala jsem se různ po kámoškách, který je nosí už dýl a doporučovaly mi nejčastěji www.clip-vlasy-levne.cz ... prvně jsem sice dost váhala jestli si je mám vůbec koupit, ale pak jsme si řekla, že krom pár stovek nemám co ztratit, no a musím říct, že jsem teď nad míru spokojená, vlasy vypadají krásně, nevypadávají a to občas dostávají pořádně zabrat od mojí kulmy :-D za mě pecka

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 23.7.2018 13:10

Já myslím, že máte pravdu… clipy jsou asi nejlevnější cesta k prodloužení a za mě je to paráda, nosím už řadu let. Každopádně nevyplatí se šetřit na všem, zrovna u těch vlasů je kvalita fakt dost podstatná a hlavně kupovat vlásky pravé, jinak to opravdu moc přirozeně nevypadá.

Natka

Zpráva

Autor: Natka

Datum a čas: 18.10.2018 20:17

Ahojte, slyšela jsem o stránkach www.vlasy-k-prodlouzení.cz. Máte nějakou zkušenost s těmito stránkami?Já mám dost lámavé vlasy a byla bych ráda kdyby mě aji poradili co a jak, děkuju za odpověď.

Lenna

Zpráva

Autor: Lenna

Datum a čas: 6.12.2018 16:50

Čauky holky, chci se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti s prodlužování vlasů? Může mě některá z vás poradit, je tolik stránek s něma, že nevím kterou vyzkoušet. Budu ráda za tipy od vás. :-)

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná