Mastné vlasy

Odpovědět

Rampouch22

Zpráva

Autor: Rampouch22

Datum a čas: 19.7.2018 20:00

Ahoj holky, poslední dobou (cca 3 měsíce) mě trápí zvláštní věc. Ráno si umyji vlasy a večer už vypadají, že potřebují sprchu znovu, pokud je neumyji, tak jsou další den už stejně nepoužitelné a nejde s tím nikam jít :-/ Už si s tím vůbec nevím rady, nevíte, čím by tohle mohlo být? Nikdy dřív jsem s mastnými vlasy problém neměla, spíš naopak jsem je mohla mít klidně 3-4 dny a vypadaly pořád relativně dobře. Máte to někdo taky tak?

Myspulina

Zpráva

Autor: Myspulina

Datum a čas: 20.7.2018 22:01

Čauky, já nosím clipy už asi 4 roky a jsem nad míru spokojená, svoje jsem měla od malička jemné a kratší - taky mi moc nerostly, takže si teď dlouhé opravdu moc užívám.

Myspulina

Zpráva

Autor: Myspulina

Datum a čas: 20.7.2018 22:40

Pardon, uvědomila jsem si to až teď, prohodila jsem si dvě otevřená okna :-D už mi to takhle večer moc nemyslí - očividně :-D
No každopádně vám jsem chtěla poradit, ať prodlužujete dobu mezi mytím a snížujte spotřebu šamponu. Jde to a časem vám bude stačit umýt vlasy ob den, nebo jen 2x týdně. Měla jsem podobný problém. Někdy méně znamená více!

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 22.7.2018 20:11

Já to měla cca rok zpět s vlasy téměř stejně a upřímně mi nakonec pomohli až odborníci - byla jsem na klinice Clinical hair&health v Praze a pomohli mi tam fakt moc, celkově byla paní tricholožka příjemná a teď mám s odstupem času vlasy opravdu úplně v pořádku.

Rampouch22

Zpráva

Autor: Rampouch22

Datum a čas: 23.7.2018 12:53

Tyjo, tak kliniku jsem si hledala a vypadá to moc dobře, děkuji vám moc za rady a tipy, jsem z Prahy, takže by to pro mě bylo super, asi si tam během týdne zkusím zavolat!

pampeliška

Zpráva

Autor: pampeliška

Datum a čas: 26.9.2018 19:55

Zkus vyměnit šampon...

Anka Gulkova

Zpráva

Autor: Anka Gulkova

Datum a čas: 19.6.2019 19:31

Dobrý den,je to zvláštní,a le používám na to kokosové máslo

Adrianna

Zpráva

Autor: Adrianna

Datum a čas: 19.7.2019 20:18

Myslím, že je to ovlivněný hormonama. Takže jenom umývat a umývat, každý to má jinak

Elka Jelkova

Zpráva

Autor: Elka Jelkova

Datum a čas: 22.7.2019 09:45

Dobrý den, mě se hodně osvědčil tento olej. Je opravdu super. https://www.notino.cz/renovality/original-series-arganovy-olej-lisovany-za-studena/.

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná