Zvětšení prsou a s tím spojená bolest

Odpovědět

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 15.10.2018 22:36

Mohla bych se zeptat jestli tu má některá z vás za sebou zvětšení prsou ? Zajímalo by mě hlavně jak se dá zvládnout ta bolest po zákroku ? Dá se s tím fungovat nebo špatně ?

Majki636

Zpráva

Autor: Majki636

Datum a čas: 26.11.2018 22:51

Já jsem ho podstupovala v loňském roce a po operaci mě to teda bolelo dost :/

TerezM

Zpráva

Autor: TerezM

Datum a čas: 10.1.2019 20:36

Já jdu na operaci prsou v březnu a budu si kupovat pumpičku, která mi pomůže od bolesti. Takže doufám, že to bude v pohodě.

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 25.1.2019 18:13

Ahoj mě čeká také operace prs a pořídila jsem si taky tu pumpu a jsem zvědavá jestli to bude mít ten účinek, co jsem všude četla :-)

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 30.1.2019 10:52

Můžu se zeptat co to je zač ta pumpa a jak to funguje?

Dvoracka

Zpráva

Autor: Dvoracka

Datum a čas: 31.1.2019 15:18

Holky, tak já jsem tu pumpu už měla a opravdu to funguje :-) Je to takový dávkovač ze kterého vede kanyla přímo do ranky a postupně Ti po dobu tří dnů uvolňuje analgetika a pak ti ji doktor vytáhne.Je to sice investice navíc,ale v tom rozpočtu na nová prsa se to ztratí :-)

Reakce na:
Autor: Dvoracka   Datum a čas: 31.1.2019 15:18

Holky, tak já jsem tu pumpu už měla a opravdu to funguje :-) Je to takový dávkovač ze kterého vede kanyla přímo do ranky a postupně Ti po dobu tří dnů uvolňuje analgetika a pak ti ji doktor vytáhne.Je to sice investice navíc,ale v tom rozpočtu na nová prsa se to ztratí :-)

TerezM

Zpráva

Autor: TerezM

Datum a čas: 16.2.2019 18:36

Jé .. ani nevíš jak ráda tady tuto informaci čtu a taky jsem ráda, že to nejsou vyhozené 4000. Jinak je to sice investice navíc, ale v těch 80. 000 se to ztratí bych řekla :D .. ještě bych přece jenom měla skromný dotaz a to jak je pumpička velká a jestli mě to bude po dobu těch 3 dnů nějak omezovat ?

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 6.3.2019 16:35

Tak jsem si o tom Terko zjišťovala víc a s tou pumpičkou to fakt nebolí. Prý je malinkatá a schovaná v takové malé ledvince kterou máš na sobě, takže tě při ničem neomezuje takže já osobně do toho jdu a pak ti budu moct napsat jak jsem to snášela já :)

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná