Darování vajíček

Odpovědět

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 2.1.2019 13:51

Holky, zajímá mě, zda jste některá uvažovala nad darováním vajíček? Nebo byla jste třeba některá už darovat? A pokud ano, jak to celé probíhá?

Danielous

Zpráva

Autor: Danielous

Datum a čas: 9.1.2019 15:00

chodila jsem, ale už nechodím. Byla sjem na klinice ve Zlíne, dělají tam i umělé oplpodnění. Samotny odběr nebolí, ale citila sjem, že se s mym tělem něco dělo.Rozhodně to není žádné velká bolest.

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 23.4.2020 16:04

Nejvíc informací Moni stejně najdeš na stránkách dané kliniky, pro kterou ses rozhodla. Já jsem si nakonec na doporučení vybrala tady tu kliniku ve Zlíně www.ivf-zlin.cz

Reakce na:
Autor: Jarus   Datum a čas: 23.4.2020 16:04

Nejvíc informací Moni stejně najdeš na stránkách dané kliniky, pro kterou ses rozhodla. Já jsem si nakonec na doporučení vybrala tady tu kliniku ve Zlíně www.ivf-zlin.cz

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 25.4.2020 19:29

To máme stejnou zkušenost, také jsem zde byla a byla jsem moc spokojená s přísupem a chováním lékařů.

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 1.5.2020 13:33

Dívala jsem se, že už za jistých podmínek fungují, tak si tam budu volat a chci se objednat, tak uvidím, co se dozvím :)

Reakce na:
Autor: Jarus   Datum a čas: 1.5.2020 13:33

Dívala jsem se, že už za jistých podmínek fungují, tak si tam budu volat a chci se objednat, tak uvidím, co se dozvím :)

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 23.5.2020 23:13

Tak to jsem se nedívala, co ses nakonec dozvěděla ? :) A kdy se tam chystáš ?

Janka Hukova

Zpráva

Autor: Janka Hukova

Datum a čas: 25.5.2020 21:01

Dobrý večer, holky,

máte některá zkušenost s www.ivf-zlin.cz? Mám hormonální potíže, už nám to nejde..

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná