Vánoční dárek pro muže???

Odpovědět

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 22.11.2017 07:32

Ahoj, prosím poraďte mi, co budete kupovat letos k Vánocům vašim protějškům. Já jsem letos docela bezradná...

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 26.11.2017 19:26

Já budu letos kupovat košili v dárkové balení. Vybrala jsem tuto značku - https://horky-kosile.cz/ Jejich košile mají neskutečně propracované detaily. Tak mrkni, třeba jsem tě inspirovala :)

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 27.11.2017 07:27

Kamarádka včera kupovala členství do zonyou, což je fitness a wellness klub v Brně, tak asi koupím taky něco takovýho a bude...to by se mu mohlo líbit :) Ale díky za tip :)

Reakce na:
Autor: Moniiik   Datum a čas: 26.11.2017 19:26

Já budu letos kupovat košili v dárkové balení. Vybrala jsem tuto značku - https://horky-kosile.cz/ Jejich košile mají neskutečně propracované detaily. Tak mrkni, třeba jsem tě inspirovala :)

Ploutvička

Zpráva

Autor: Ploutvička

Datum a čas: 13.12.2017 14:04

Ahojky, já jsem se teď koukala na jejich webovky. Košile vypadají fakt luxusně a originálně :) Prosím tě, tys už u nich nakoupila? Oni uvádějí, že když netrefím velikost, že to můžu do 30 dnů vrátit... Máš s tím nějaké zkušenosti?

Moniiik

Zpráva

Datum a čas: 22.1.2018 20:21

Dívej, vrátit, resp. vyměnit, se ty košile dají, když netrefíš velikost. Ale já jsem u Horký košile dělala už více objednávek, košile jsou opravdu pěkné a kvalitní a navíc jsem teda zatím neměla prolém, že ych velikost netrefila... Od nich košile fakt sedí :)

Amanda...

Zpráva

Autor: Amanda...

Datum a čas: 1.3.2018 11:08

Holky, tak zrovna u Horký košile bych byla úplně v pohodě :) Tam jsem NIKDY žádný problém neměla :) Velikosti krásně sedí, košile jsou kvalitní a vše došlo dle domluvy :)

Reakce na:
Autor: Amanda...   Datum a čas: 1.3.2018 11:08

Holky, tak zrovna u Horký košile bych byla úplně v pohodě :) Tam jsem NIKDY žádný problém neměla :) Velikosti krásně sedí, košile jsou kvalitní a vše došlo dle domluvy :)

Moniiik

Zpráva

Datum a čas: 10.4.2018 06:54

Tak si normálně představte... taťka měl narozeniny a tak nějak mi přibral nebo co :D koupila jsem u Horký košile krásnou flanelovou košili a jemu byla malá. Ale moje chyba, špatný výběr. Musela jsem řešit výměnu za větší. Vše proběhlo naprosto hladce a během pár dnů už jsme doma měli velikost, co krásně sedí :)

Amanda...

Zpráva

Autor: Amanda...

Datum a čas: 9.5.2018 15:05

Aha, tak super :) Já jsem s nimi taky nikdy neměla nejmenší problém. Vždycky jsem byla spokojená a ve všem mi vyšli vstříc. Já Horký košile jen doporučím!

Reakce na:
Autor: Amanda...   Datum a čas: 9.5.2018 15:05

Aha, tak super :) Já jsem s nimi taky nikdy neměla nejmenší problém. Vždycky jsem byla spokojená a ve všem mi vyšli vstříc. Já Horký košile jen doporučím!

Moniiik

Zpráva

Datum a čas: 10.5.2018 07:17

No a jakou košili sis vlastně vybrala? :)

Petrita

Zpráva

Autor: Petrita

Datum a čas: 26.8.2018 11:55

muj pravidelně dostává těch dárku malinko víc. posledně dostal? svetr Tommy Hilfiger, tašku na NTB totéž značky, parfem, vonnou svíčku a čokolády :) Jenže jelikož si netroufám kupovat naslepo tak tyhle věci vždycky pořešíme spolu ve Freeportu a pak si to jenom dáme pod stromek

Zanet

Zpráva

Autor: Zanet

Datum a čas: 27.10.2018 10:22

Já to mám jednoduché, muž si přál do pracovny PowerCube, takovou tu rozbočovací zásuvku, co je teď tak populární. Jsou různé barvy, ale vybrala jsem šedou, co má výstup i na usb. https://www.decodoma.cz/Rozbocovac-PowerCube-Extended-USB-sedy.html

Esmina.cz - kosmetické služby

Zpráva

Autor: Esmina.cz - kosmetické služby

Datum a čas: 31.10.2018 18:15

Holky, a proč nezkusit třeba toto: https://www.2din.cz/darkovy-poukazy/ je to sice trošku dražší, ale zase ten výraz nadšení mého manžela, když jsem mu to dal :)

Danielous

Zpráva

Autor: Danielous

Datum a čas: 28.11.2018 11:19

nebo nejaký intimno-erotický dárek? Pokud při jeho rozbalování nebude v místnosti víc lidí, tak je to podle mě supe nápad

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná