liposukce

Odpovědět

Hela

Zpráva

Autor: Hela

Datum a čas: 17.8.2019 13:14

Zdravím. Hledám někoho, kdo byl na liposukci a poradil mi pár věci okolo :)

VeraVeraT

Zpráva

Autor: VeraVeraT

Datum a čas: 13.9.2019 13:36

Byla jsem, první věc, co ti doporučím, vyber si opravdu dobrou kliniku, aby byl výsledek kvalitní a ty byla zdravá a spokojená ;-)....co by tě jinak zajímalo konkrétně?

Hela

Zpráva

Datum a čas: 20.9.2019 17:48

to chápu, je hrozně moc klinic, nechci nic uspěchat. Ty jsi byla kde, prosím? a zajímá mě všechno, průběh, klinika, rekonvalescence

VeraVeraT

Zpráva

Datum a čas: 25.9.2019 16:34

Byla jsem na klinice Perfect Clinic, doporučili mi liposukci, která je šetrnější k tělu a má i míň bolet. Jmenuje se nějak water jet, najdeš to určitě u nich na webu detailněji, přece jen je to docela odborné :-). Kdyby tě přesto zajímalo něco konkrétně, pokusím se odpovědět. Za mě určitě máš doporučení.

Hela

Zpráva

Datum a čas: 27.9.2019 11:53

Předpokládám, že jsem to na jejich stránkách našla dobře...https://www.perfectclinic.cz/water-jet-liposukce/ ?

VeraVeraT

Zpráva

Datum a čas: 11.11.2019 15:55

Ano, tohle je přesně ona, našla jsi to dobře. Zajímá tě ještě něco? Určitě jsi našla v textu to,co jsi potřebovala?

Hela

Zpráva

Datum a čas: 14.11.2019 12:09

Ano, už jsem si to na stránkách Perfect Clinic pročítala, koukala i na různá videa...ale mě spíš zajímají tvé osobné zkušenosti, postřehy...jak tě to bolelo, průběh, jaké to bylo po zákroku?

VeraVeraT

Zpráva

Datum a čas: 15.11.2019 10:54

Ono to máě znecitlivěné, takže bolest není. Potom jsem měla malinko otoky a modřinky a pár stehů...Za 2 týdny se vyndají, otoky ani modřiny mizely. Akorát jsem to měla méně citlivé, než normálně, ale to samo přešlo přibližně do doby, jak jsem sundala ta elastické gaťata. No a pak už velká spokojenost s výsledkem ;-)

Hela

Zpráva

Datum a čas: 21.11.2019 09:45

Ještě jednou moc díky za info, přestala jsem mítobavy a strach. Zavolám si na konzultaci, uvidíme, jak to časově zvládneme.

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná