Problem, akne

Odpovědět

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 4.9.2019 13:21

Holky, co osetreni pleti s akne :-/ mate nekdo nejaky typ co mi uz konecne opravdu pomuze?

Monča

Zpráva

Autor: Monča

Datum a čas: 8.9.2019 22:06

Jojko, je mi moc lito, ze mas problem s akne. Taky jsem ho dlouhy roky resila a je to fakt mindrak... Mela jsem ho i na zadech, ramenou a v dekoltu a prestoze jsem z jidelnicku vyskrtala cokoladu a podobny veci, cistila a pouzivala pravidelne peelingy apod, nic nezabralo.

Reakce na:
Autor: Monča   Datum a čas: 8.9.2019 22:06

Jojko, je mi moc lito, ze mas problem s akne. Taky jsem ho dlouhy roky resila a je to fakt mindrak... Mela jsem ho i na zadech, ramenou a v dekoltu a prestoze jsem z jidelnicku vyskrtala cokoladu a podobny veci, cistila a pouzivala pravidelne peelingy apod, nic nezabralo.

Monča

Zpráva

Autor: Monča

Datum a čas: 8.9.2019 22:08

Pak jsem zkusila produkty tianDe a po pulroce jsem tohle leto poprve neschovavala zada ani ramena do dlouhych rukavu a mohla si uzit saty s tenkymi raminky. Na obliceji uz ho taky temer nemam :) Rada ti poradim, napis mi zpravu

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 9.9.2019 12:19

Jak rikate, tolik toho clovek vyzkousi a nic moc vysledek, takze jsem dala na rady kamosky, zkusena akne, kdyz to tak reknu :-) a zajela jsem si na osetreni do Prahy,

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 16.9.2019 13:05

Do nejakeho salonu ci nejake osetreni, v Praze jsem take byla a pecka! :-) v amaryllis centrum.

Jojka

Zpráva

Datum a čas: 21.9.2019 20:02

Ahaaa, diky za radu, jake osetreni ti tam delali, ze ti pomohly? :-)

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 23.9.2019 21:07

To nema cenu ani rozepisovat, pac by ti jiste delali neco jineho, zalezi na stavu pleti, kazdy to ma jinak, ale klidne se koukni co tam delaji amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/akne-necista-plet, at se nato muzes treba trochu pripravit.

Hanka Jikova

Zpráva

Autor: Hanka Jikova

Datum a čas: 24.9.2019 13:27

Jojka

Zpráva

Datum a čas: 25.9.2019 21:49

Jasny to chapu, co kus to jina plet :D jooo na kosmetiku uz nedavam vubec .-))

Hela

Zpráva

Autor: Hela

Datum a čas: 9.10.2019 16:02

Na akné mi pomohl laser, do té doby to bylo vždy jen zlepšení na chvilku.

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 9.10.2019 19:13

Taky si už nevím rady, a to chodím ke kožní, která mi vždycky něco napíše, ale že by to mělo nějaký efekt, tak to říct bohužel nemůžu. Jaké máte zkušenosti tady s těmi volně prodejnými přípravky co se prodávají na akné ? Nemůže se mi potom pleť ještě zhoršit ?

Danuska19

Zpráva

Autor: Danuska19

Datum a čas: 15.10.2019 10:06

Právě, já už taky vyzkoušela všelijakou kosmetiku, léky od doktorů, dokonce nějaké očistné kůry...nic. Helo, co je to za laser?

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná