Školní batoh pro prvňáčka

Odpovědět

Soňule

Zpráva

Autor: Soňule

Datum a čas: 18.5.2020 17:31

Dobrý den, pro dcerku, která jde do první třídy jsem objevila tento krásný batoh https://www.zdravybatoh.cz/p/skolni-batoh-geocolor-alva-beckmann-2020. Nemáte prosím zkušenost s touto značkou?

Marie

Zpráva

Autor: Marie

Datum a čas: 20.5.2020 20:15

Dobrý večer, značku neznám, ale batohy jsou teda krásné. Zrovna dcerce vybírám školní batoh na příští školní rok, půjde do 3. třídy, takže moc děkuji za inspiraci :)

EditkaV

Zpráva

Autor: EditkaV

Datum a čas: 22.5.2020 22:26

Zdravím, my máme Zdravý Batoh doma už druhý rok a dcerka je moc spokojená. Klasickou aktovku jsme nikdy nekupovali, za mě jsou batohy praktičtější.

Kecanda

Zpráva

Autor: Kecanda

Datum a čas: 24.5.2020 10:17

Dobrý den, my ho máme taky, syn teď končí první třídu a můžu ho doporučit! Batoh je kvalitní a pořád jako nový, má různé vychytávky - třeba blikající světýlko za tmy a hodně reflexních prvků.

Dita Zeliská

Zpráva

Autor: Dita Zeliská

Datum a čas: 30.5.2020 23:56

Dobrý večer, teda, značku Beckmann jsem ještě donedávna neznala. Batohy mají teda fakt krásné, taky asi pořídíme pro syna na příští školní rok. Má aktovku, ale je fakt nepraktická, skoro nic se do ní nevejde a je těžká.

Soňule

Zpráva

Autor: Soňule

Datum a čas: 31.5.2020 10:20

Zdravím, tak moc děkuji. Všichni Zdravý batoh chválíte, takže jsem ho dcerce hned objednala a těšíme se s dcerkou až ho budeme mít doma.

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná