Ochrana vlasů

Odpovědět

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 16.5.2014 12:54

Po umytí šamponem doporučuji přelít směsí půl litra vody smíchanou s půlkou citronu (šťávou). Vlasy tím přeliji, neoplachuji. Blonďaté trochu zesvětlí, dodá zářivý lesk a jsou na dotek moc příjemné.

Reakce na:
Autor: -nela-   Datum a čas: 16.5.2014 12:54

Po umytí šamponem doporučuji přelít směsí půl litra vody smíchanou s půlkou citronu (šťávou). Vlasy tím přeliji, neoplachuji. Blonďaté trochu zesvětlí, dodá zářivý lesk a jsou na dotek moc příjemné.

Nikola Robová

Zpráva

Autor: Nikola Robová

Datum a čas: 16.5.2014 15:57

Chce to ale vyzkoušet, toto je zejména pro jemné vlasy dost drastické. Vhodné hlavně na ty blond, ale jinak moc ne.

misakralickova

Zpráva

Autor: misakralickova

Datum a čas: 20.8.2015 08:28

Nevím, zda můj dotaz patří přímo do této sekce..ale zkusím to. Mám vlasy asi na ramena a poslední dobou se mi stává, že nemám vlasy uhlazené jako dřív, ale po pár minutách co opustím koupelnu či dům, tak se mi ty vrchní vlasy začínají jakoby točit, vystupovat výš...a vypadá to strašně. Ráno se to snažím zafixovat modelační hmotou či lakem na vlasy, ale nepomáhá to. Nějaký tip co s tím?

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 22.10.2015 23:33

Po létě stráveném u moře jsem hledala, co by pomohlo na regeneraci. Vlasové masky z dostupných surovin a vyrobené doma! To je ono! Našla jsem super článek na www.kralovstvizen.cz

Elena88

Zpráva

Autor: Elena88

Datum a čas: 1.5.2019 22:31

Čím si chráníte vlasy před fénováním nebo žehlením? Děkuji

zahradnice

Zpráva

Autor: zahradnice

Datum a čas: 4.5.2019 13:31

Já používám přírodní masku, která mi zároveň chrání vlasy i před fénováním.

Ploutvička

Zpráva

Autor: Ploutvička

Datum a čas: 4.10.2019 20:15

Ahojky, jenom bych se ráda ujistila - to jsou tyto tobolky https://www.amante.cz/amante-love-and-beauty/amante-love-beauty-60-tobolek/? Jak často je bereš?

Amanda...

Zpráva

Autor: Amanda...

Datum a čas: 2.11.2019 19:01

Jj, já ano a super. Jsem spokojená moc. Jednak mám po nich krásné vlasy, nehty i pleť, ale taky pozoruju zvýšení libida :-P

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná