Aero joga

Odpovědět

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 18.5.2014 22:15

Byly jste některá? Chodím na normální (power, bikram, hata) a teď u nás otevřeli i tuhle létající, tak to chci vyzkoušet.

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 19.5.2014 10:16

já nebyla, ale taky mě to láká. Tak dej vědět, jaká byla první lekce. Prý je to docela těžké. A za kolik u vás nabízejí lekci?

Hanka Suchá

Zpráva

Autor: Hanka Suchá

Datum a čas: 19.5.2014 10:24

Já chodím na spirální jógu, a když nás přijde nepřijde tolik, tak naše cvičitelka vytáhne hammaky a pak celou hodinu lítíme. Je to fakt super, krásně mě to protáhně víc do hloubky než normálně. Můžu jen doporučit.

Reakce na:
Autor: Veronika M   Datum a čas: 18.5.2014 22:15

Byly jste některá? Chodím na normální (power, bikram, hata) a teď u nás otevřeli i tuhle létající, tak to chci vyzkoušet.

Nikola Robová

Zpráva

Autor: Nikola Robová

Datum a čas: 19.5.2014 11:58

Nevím, zda je to stejné, ale u nás je Ay Fly. Je to styl jógy a cvičí se to v zavěšených sítích. Je to celkem dost náročné ;)

Reakce na:
Autor: Nikola Robová   Datum a čas: 19.5.2014 11:58

Nevím, zda je to stejné, ale u nás je Ay Fly. Je to styl jógy a cvičí se to v zavěšených sítích. Je to celkem dost náročné ;)

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 19.5.2014 12:53

Je to stejný někdo píše fly, někdo aero. U nás je lekce za 140,- Kč.

Nikola Robová

Zpráva

Autor: Nikola Robová

Datum a čas: 19.5.2014 13:02

U nás za 110 Kč, na permici za 100 Kč :)
Je to super na odreagování, ale neoznačila bych to za super cvíčo. Mě to připadá trochu nudné, to raději klasická jóga :)
I za ty peníze je to dost, ale chápu, že ty sítě jsou strašně drahé. Jedna paní ji u nás už i roztrhla. Je potřeba sundat všechny šperky, ale i zatržený nehet to dokáže roztrhnout.

Babeta

Zpráva

Autor: Babeta

Datum a čas: 15.5.2016 17:04

Holky, chystáte se někdo na dovolenou se cvičením? Váhám kam mám vyrazit. jestli někam tady u nás nebo jesti mám zkusit třeba zahraničí a cvičit u moře, jestli se tam ale neupeču. Někdo nějaký typ? Díky

Erikkaa

Zpráva

Autor: Erikkaa

Datum a čas: 23.5.2016 15:37

Ahoj jojo, už mám vybráno a zamluveno. Už jenom sbalit věci a vyrazit. Jestli vybíráš cvičení u moře, tak tam se cvičí ráno a večer než je teplo a během dne je třeba cvičení v bazénu. Takhle jsme to měli minulý rok.Co chceš cvičit? koukni se na http://www.dovolena-cviceni.cz tam mají velký výběr. s nima jedu já.

Babeta

Zpráva

Autor: Babeta

Datum a čas: 24.5.2016 17:27

Cvičím pilates, zumbu a aerobic, ale chtěla bych zkusit i něco jiného, zkusit se má všechno, takže co mě zaujme tak to vezmu. Na tyhle stránky jsem právě koukala a líbily se mi jejich programy. že toho měly hodně. Tady se právě rozhoduju, jestli s nima k moři nebo tady v ČR, protože obojí je lákavé. Tak pojedu asi dvakrát.

andrea.cerna

Zpráva

Autor: andrea.cerna

Datum a čas: 23.11.2017 20:56

Mám super podložku od značky Floppy. Tak teď už jsem komplet hezyk vyladěná na cvičení.

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 6.12.2017 18:48

Co to jsou tyto podložky? Z čeho jsou vyrobeny?

andrea.cerna

Zpráva

Autor: andrea.cerna

Datum a čas: 8.12.2017 18:51

Jsou z přírodního materiálu, z kaučuku. Dají se prát a jsou i savé, takže nepotřebuješ ručník.

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná