Deodorant x antiperspirant

Odpovědět

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 31.5.2018 14:18

Nene, na tom místě, kam se aplikuje botox, tak tam se nepotíš vůbec právě a je to úžasný :) Jinak cena aplikace se odvíjí od toho, do jakých míst si ho necháš aplikovat a taky když si zaplatíš těch ošetření víc, tak tě to taky vychází líp

Layla

Zpráva

Datum a čas: 17.6.2018 18:38

V té oblasti, kde mám aplikovaný botox, tak ne :). Jinak cenu najdeš v jejich ceníku, protože se to liší od počtu koupených ošetření a bolí akorát trošičku ty vpichy, ale není to nic hrozného :). Nechám ti tu odkaz ať se na ně můžeš podívat www.amarylliscentrum.cz

Majki636

Zpráva

Autor: Majki636

Datum a čas: 23.6.2018 18:51

taky mám aplikaci za sebou a nechala jsem si botox píchnout jak do podpaží, tak i do dlaní protože ty se mi taky příšerně potily .. podle recenzí na estheticonu jsem si vybrala taky amaryllis centrum kde mi aplikaci prováděla paní doktorka Takácsová a přesně jak se psalo, tak je to velice příjemná a ochotná paní, takže jsem ráda, že se dá na ty recenze spolehnout

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 22.7.2018 23:39

Super, děkuju moc za tip :) .. už jsem si tam volala a dostala jsem termín takže začínám být nervózní :D

Layla

Zpráva

Datum a čas: 28.8.2018 16:00

Tak povídej přeháněj :) zatím všichni co jsem jim amaryllis centrum doporučila, tak byli spokojení, tak snad i ty :)

Reakce na:
Autor: Layla   Datum a čas: 28.8.2018 16:00

Tak povídej přeháněj :) zatím všichni co jsem jim amaryllis centrum doporučila, tak byli spokojení, tak snad i ty :)

Jarus

Zpráva

Datum a čas: 8.9.2018 15:56

No za mě velká spokojenost, slečna co mi botox aplikovala byla moc příjemná a nanesla mi na místa i znecitlivující krém, takže jsem nic moc necítila :) uvidíme na co se nchám zlákat příště, ale tohle byla super volba protože není nad to když se člověk nepotí jak čuně a nemá propocené oblečení :)

Majki636

Zpráva

Autor: Majki636

Datum a čas: 5.10.2018 07:44

Docela uvažuji i o tom, že bych si od paní doktorky Takácsové nechala vylepšit pomocí botoxu obličej, ale tím si zatím ještě nejsem tam jistá, protože vůbec nevím jaký mám v oblasti obličeje očekávat výsledek.

Jarus

Zpráva

Datum a čas: 2.12.2019 20:29

Nemusíš se vůbec bát, paní doktorka Takácsová přesně ví, kolik botoxu aplikovat, aby zachovala přirozenou mimiku a nebyla si jako vosková figurína. Nevím, kde přesně vrásky máš, ale dělají víc zákroků a dají se kombinovat. Mě třeba ještě čekají mezonitě :) www.amarylliscentrum.cz/zakroky/vrasky

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 4.12.2019 19:21

Prosím tě, mohla bys sem jenom hodit info, jak jsi tam byla spokojená s péčí a hlavně s výsledkem? Kolik je třeba sezení?

Amanda...

Zpráva

Autor: Amanda...

Datum a čas: 4.12.2019 19:27

Ahoj holky, jsem moc ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. Tohle téma mě zajímá, protože tento problém mě hodně trápí. Jak probíhá vyšetření? Je bolestivé?

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná