Moje oblíbená značka vlasové kosmetiky? Paul Mitchell!

Péče o vlasy
Datum: 13.04.2016

Pokud nejste z oboru nebo nemáte ve svém okolí kadeřnický salón používající produkty společnosti John Paul Mitchell Systems, pravděpodobně jste o této značce ještě neslyšela. Aby si značka Paul Mitchell udržela punc exkluzivity a kvality bez kompromisů, rozhodli se zakladatelé společnosti své produkty distribuovat pouze dobře proškoleným profesionálům v kadeřnických salónech. A tomuto slibu jsou věrní už více než 35 let... Proto v “Déemku”, Martině, Tetě ani jiné drogerii o tuto vlasovou kosmetiku nezavadíte…

O vizích společnosti

1)    Kadeřníci kadeřníkům

Psal se rok 1980, když se v New Yorku dva přátelé - vizionářský kadeřník Paul Mitchell a marketingový guru John Paul DeJoriy rozhodli založit inovativní společnost, která bude vyrábět pouze špičkové vlasové produkty. Paul, jakožto zkušený kadeřník, věděl, že profesionální produkty patří do rukou profesionálů. Tato vize měla zaručit, aby všechny jejich výrobky byly užívány správně a s rozmyslem. Jedině tak budou fungovat a jméno Paul Mitchell nebude poškozeno!  

 

I když Paul Mitchell zemřel pouhých devět let po založení společnosti, firma úspěšně prosperovala a prosperuje i nadále. Možná i proto, že John Paul Mitchell Systems je stále rodinným podnikem pracujícím v duchu ideálů oněch dvou zakladatelů.

2) Kvalita bez kompromisů  

Více než třicet procent zaměstnanců tohoto magnáta vlasového průmyslu tvoří kadeřníci, kteří se přímo podílejí na tvorbě a testování všech produktů. Líbí se mi, že John Paul Mitchell Systems věnuje veškeré své úsilí a energii pouze inovacím v oblasti kadeřnictví. Ačkoliv je sortiment Paul Mitchell produktů široký, neexpanduje za kadeřnické hranice.

 

Veškeré vlasové produkty jsou vyráběny na přírodní bázi, leč nehrají si na BIO nebo organickou kosmetiku. V laboratořích společnosti totiž využívají nejen špičkové přírodní suroviny, ale i nejmodernější technologické postupy. Kromě vývoje profesionální vlasové kosmetiky se společnost věnuje i vývoji špičkových kadeřnických nástrojů (kartáče, žehličky na vlasy apod.) a tvorbě konceptů zaměřených na fungování jednotlivých provozních zón kadeřnictví (mycí versus barvící zóna apod.).

V neposlední řadě se společnost věnuje dalšímu vzdělávání již profesionálních kadeřníků. Své produkty dodává pouze do ověřených a proškolených “rukou”. Nedistribuuje je ani prostřednictvím kosmetických veletrhů nebo do drogerií. Jedině v ověřených provozovnách se můžete dozvědět o kosmetice Paul MItchell více a máte garantováno, že v ruce držíte originální Paul Mitchell produkty, nikoliv padělky, které se bohužel vyskytují v internetových e-shopech. Školení experti s vámi proberou strukturu vašich vlasů, péči o ně a případně, kterou vlasovou kosmetiku používat doma a jak.

 

To pravé pro každého

Portfolium produktů vlasové kosmetiky a profesionálních stylingových přístrojů společnosti John Paul Mitchell Systems je široké, leč fokusované výhradně na kadeřnický průmysl.

Máte suché a poškozené vlasy? Volte produkty řady Moisture obsahující extrakt z aloe vera. Světlovlásky mohou sáhnout po vlasové kosmetice s názvem Blonde, vlasy budou jen zářit. Chcete-li prodloužit životnost vaší barvy a zároveň zlepšit kvalitu vlasového vlákna, pak právě pro vás je připravena řada Ultimate Color Repair, díky níž získají vlasy barevný lesk až na devět týdnů (vyzkoušeno a potvrzeno:-)).  Moje oblíbená řada produktů je Smoothing. Hodí se pro všechny typy vlasů. Co umí? Narovnává nepoddajné vlasy, zajišťuje hedvábný finiš, díky němuž budou vaše vlasy hedvábně hladké, zářivé a poslušné jak beránci. Kromě výše zmíněných produktů naleznete v portfoliu Paul MItchell mj. vlasovou kosmetiku pro muže či děti.  Produkty všech řad jsou mezi sebou kombinovatelné, takže si každý vybere přesně to, co potřebuje a co  mu stoprocentně sedí.

 

Všechny řady obsahují čtyři hlavní typy produktů. Zaprvé kosmetiku čistící, dále pak kosmetiku pečující, stylingovou a fixační. Zdánlivou nevýhodou této značky je samozřejmě vyšší cena, která se ovšem dá brát jako investice do vaší krásy a vašeho sebevědomí. 

A co na to naše čtenářky?

A co na to naše čtenářky? Znáte vlasovou kosmetiku Paul Mitchell nebo je pro Vás novinkou? Jaké

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Moje oblíbená značka vlasové kosmetiky? Paul Mitchell!
Péče o vlasy
Pokud nejste z oboru nebo nemáte ve svém okolí kadeřnický salón používající produkty společnosti John Paul Mitchell…
Škola domácího barvení
Péče o vlasy
Rychlé a levné řešení! Nemusíte se objednávat ke kadeřnici, za barvu utratíte něco kolem stovky a změnu vzhledu…
Barva na vlasy Garnier Olia: vyzkoušeno!
Péče o vlasy
Jsem už zkušená experimentátorka domácích barev na vlasy. Tentokráte jsem si vzala na paškál olejovou permanentní barvu…
Zkracujeme! Letošní léto ovládnou mikáda!
Péče o vlasy
Bob, lob a pixie – ne, to nejsou výrazy vybrané z dětské hry, to jsou názvy účesů, které budou frčet letošní léto.…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná