Krabičky krásy

Kosmetika
Datum: 19.06.2016

Ladybox, Senzabox, Greatbox… Myslíte si, že jste guru v oblasti kosmetiky a ve znalosti kosmetických produktů strčíte do kapsy i vyučenou kosmetičku, ale o krabičkách krásy jste ještě neslyšely? Anebo jste naopak pravidelnými zákaznicemi a krabičky odebíráte každý měsíc, nejlépe od všech společností? Ať už tak či tak, je načase se těmto krabičkám s kosmetikou podívat pořádně pod víčko!

Ladybox, Senzabox, Greatbox…

V České republice nejprve zhruba před rokem začínal Ladybox. Ideu převzal ze zahraničí, kde je tento koncept poměrně fungujícím byznysem. A co to vlastně je? Princip je jednoduchý: jednou za měsíc zaplatíte okolo tří set korun a až do domu vám přijde krabička s kosmetickými přípravky. Vtip je v tom, že nikdy nevíte, co vám do krabičky přichystají. Většinou se v ní objeví 2 plné produkty, což může být sprchové mýdlo, rtěnka, vlasová kosmetika…, a 4 vzorečky (cestovní balení šamponu či pěny, vzorek přírodního mýdla atd.)

 

Ladyboxu začal postupně konkurovat i Senzabox a Greatbox, přičemž všechny fungovaly na stejné bázi a za podobnou cenu. Mezi mladými ženami nejoblíbenější Senzabox se před krátkou dobou sloučil s Ladyboxem pod tímto názvem. A tak na trhu existují momentálně 2 krabičky krásy, ale je pravděpodobné, že další, nově vzniklé, na sebe nenechají dlouho čekat. Dodávají tělovou, vlasovou i pleťovou kosmetiku, make-up, líčidla a další.

 

Kouzlo je v překvapení

Říkáte si, kdo by si chtěl za peníze kupovat kosmetiku, která se mu nehodí a kterou možná nevyužije? To je právě trochu paradoxně ten vtip. Čeká na nás překvapení. Hezký dárek. To nás totiž baví. A právě v tom tkví úspěšná obchodní strategie. Vznikají blogy a diskuse, určené právě na výměnu věcí z krabičky krásy, kde ženy směňují kosmetiku jako o život. Řada blogerek dostává mnoho vzorků zdarma, testuje je a píše o nich články, které čtou stovky a stovky českých žen. Reklama je tak zdarma a úspěšná marketingová akce je na světě. 

 

Aby se však alespoň částečně trefili odběratelkám do vkusu, následuje po prvotní registraci úvodní dotazník, který se ptá na typ pleti a vlasů, zda používáte rtěnku či make-up a podobně. Na základě toho vám budou posílat spíše produkty zaměřené na suchou, či mastnou pleť, poničené, nebo jemné vlasy…

Největší výhody

A jaké jsou největší výhody podle spotřebitelek? Především že se dozvědí o kosmetické značce, která se běžně v drogistických řetězcích neprodává, většinou jde o zahraniční značky, jež lze sehnat pouze v parfumeriích či na internetu. Že otestují kosmetiku, o které si původně myslely, že ji nepotřebují nebo je nenapadlo ji vyzkoušet. Že je každý měsíc čeká překvapení. Oblíbené jsou i dárkové krabičky, ve kterých jim produkty každý měsíc chodí. Ženy je většinou prakticky upotřebí např. na skladování doplňků či dalších věcí.

 

Jak to celé funguje po praktické stránce? Pokud jste stálou odběratelkou, vyzvou vás k objednávce a platbě většinou do 15. dne v měsíci. Krabičku krásy vám doručí až do domu do zhruba 23. dne v měsíci. Cena Ladyboxu je 319 Kč i s poštovným, lze platit bankovním převodem a můžete si objednat i předplatné. Méně známý Greatbox nabízí 5 produktů za cenu 299 Kč i s poštovným. Vyzkoušejte je a buďte krásné. 

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Zázraky konturování obličeje
Kosmetika
Make-up umí skutečně zázraky, a pokud jej umíte používat správně, může váš obličej vytvarovat přesně podle vašich…
Tělo volá o pomoc: víte, co nám říká akné?
Kosmetika
Už je to dlouho, co jste si dali své první pivo, aniž byste se museli bát kontroly občanky, a stejně se potýkáte s…
Made in France, aneb mých šest oblíbených produktů z Francie
Kosmetika
Zamýšleli jste se někdy nad tím, proč jsou Francouzky šik v každém věku? Protože o sebe pečují s obdivuhodnou…
7 přírodních způsobů, jak na čistou pleť
Kosmetika
Na trhu najdeme nepřebernou škálu různých produktů a způsobů, jak dosáhnout dokonale čisté pleti, nejlépe vám však ke…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná