Veganské laky na nehty

Péče o nehty
Datum: 16.08.2016

Trendy v oblasti životního přístupu se odrážejí ve způsobu stravování. A trendy ve stravování zase v mnohém kopírují ty módní. A naopak. Není proto divu, že návrat k přírodě a touha po detoxu těla i duše se odráží rovněž v dekorativní kosmetice. Nail průmysl nyní přichází s novinkou - veganskými laky - stoprocentně bio, stoprocentně fair trade, storpocentně zdravé k našemu organismu a šetrné k přírodě.

Dejme STOP chemii, dejme STOP ničení přírody

Společnou filozofií značek vyrábějících veganskou kosmetiku je vytvářet koncept krásy a zdraví podle svých představ, každý den a bez obav z toho, že ničíme přírodu nebo své zdraví na úkor krásy. Společnosti vyrábějící veganskou kosmetiku odmítají veškeré živočišné suroviny, dbají na kvalitu přísad a pečlivě kontrolují své zdroje.

 

Ve složení veganských lacích neobjevíte parabeny, syntetická barviva, toluen, formaldehyd ani jiné produkty petrochemického průmyslu. Netřeba sdělovati, že tyto laky nejsou testovány na zvířatech. Zdroje veganských surovin pocházejí ze všech koutů světa a splňují přísná ekologická pravidla. Ekologické normy vyžadují pěstování rostlin bez syntetických herbicidů, pesticidů a geneticky modifikovaných organismů a při zpracování kladou důraz na využívání obnovitelných zdrojů a ochranu půdy a vody.

Veganské laky nejsou jen tělové nebo zelené

Škála typů a barev veganských laků na nehty je překvapivě široká. V nabídce naleznete klasickou červeň a jejích padesát odstínů, oblíbené pestré odstíny i crazy barvy. Můžete si vybrat laky leské či matné, s 3D efekty nebo jinými dekory. Existuje i krycí veganský nadlak a ochranný podlak.

 

Jednou z nejznámnějších značek specializujících se na veganské laky na nehty je společnost SpaRitual, která své produkty dodává do luxusních wellness salónů po celém světě. Ačkoliv je výroba veganské kosmetiky náročnější, tato značka se pyšní tím, že reflektuje aktuální trendy a několikrát do roka přichází s novými produkty odrážejícími poptávku.

Zakladatelka společnosti SpaRitual, Američanka Shel Pink, je kosmetickou vizionářkou, nadšenou enviromentální aktivistkou, magistrou umění, módní návrhářkou a ženou, která se řídí heslem, že stále je čas zasáhnout, ale vhodná doba je tento okamžik. Společnost SpaRitual založila v roce 2004, od té doby se její produkty rozšířily do nejlepších světových lazní.

 

Pokud chcete produkty této značky vyzkoušet dříve než do nich investujete, objednejte se na manikúru či pedikúru do jednoho ze specializovaných veganských wellness salónů rozmístěných napříč celou Českou republikou.

 

Kromě společnosti SpaRitual u nás nabízí veganské laky na nehty například i další americká značka Color Club.

A co na to naše čtenářky?

Máte zkušenosti s veganskou kosmetikou (laky na nehty, šampony, krémy, aj.)? Navštívily jste některý ze SpaRitual salónů? Podělte se s námi o Vaše názory a připomínky.

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

5 způsobů, jak si odlakovat nehty bez odlakovače
Péče o nehty
Každá žena, která o sebe ráda pečuje, moc dobře ví, co všechno jde s lakováním nehtů ruku v ruce. Lak musí ladit se…
Nepodceňujte plíseň nehtů!
Péče o nehty
Plíseň nehtů, neboli onychomykóza, není jen kosmetický problém, ale vážná zdravotní komplikace, která postihuje až…
Revoluce v lakování: lak na nehty ve spreji!
Péče o nehty
Podlak, první vrstva laku, druhá vrstva,... A bác: jedno neopatrné otření o stůl a můžete začít znovu. Víte, o čem…
Proč a kam nosit výrazné laky na nehty?
Péče o nehty
Syté barvy poutají pozornost! Často postačují jako jediný módní doplněk. S výjimkou červených odstínů se však nehodí…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná