Férová móda s Page underwear a Nikol Kouklovou

Trendy
Datum: 19.08.2016

Mít se jako v bavlnce. To je úsloví, které naznačuje, že se máte zkrátka skvěle. Tak proč to nevzít více doslova a do kvalitních bavlněných materiálů se nezahalit. V poslední době se hodně hovoří o férovosti módního průmyslu, o jeho etické výrobě, která nevykořisťuje dělníky z třetího světa a neničí naši planetu. Pozornost se tak stále více obrací na místní designéry. Ti si svou roli a význam společenské odpovědnosti čím dál více uvědomují a vše do své výroby zahrnují.

24. dubna je tzv. Fashion Revolution day, který má připomínat tragédii, která se stala před třemi lety v Bangladéši, kde se zhroutila tamní textilka a pohřbila pod sebou tisíce dělníku, kteří za pár šupů na hodinu šili oblečení pro velké nadnárodní značky. Fashion Revolution day se snaží lidem otevřít oči, aby se každý z nás zamyslel, kde naše oblečení vzniká a za jakou cenu. Do tohoto projektu se letos zapojila i herečka a blogerka Nikol Kouklová, která miluje módu a má svůj vlastní blog Femme Armerie. „Myslím si, že každá žena by měla brát zřetel na to, co nosí, v tomto případě už jen kvůli svému zdraví nebo pohodlí a v neposlední řadě si také všímat, kdo ušil ty věci a za jakých podmínek,“ říká Nikol. Nikol se tak zajímá o módu a o její etickou výrobu, snaží se proto podporovat české designéry, o kterých ví, že produkují kvalitní módu, která šetří naši přírodu. Má za sebou již řadu zajímavých focení pro české značky.

Jednou z právě takových značek, je česká značka Page underwear, která vyrábí spodní prádlo výhradně z přírodních materiálů, jako je biobavlna a bambus, které jsou velmi příjemné na nošení a naši kůži nezatěžují škodlivými chemikáliemi. Značka k tomu všemu navíc dbá na kvalitní střih. Příjemné kalhotky, které jsou pohodlné na nošení a podprsenky bez kostic, které jsou pro jejich nositelky mnohem zdravější. Najdete zde kolekce s krajkou i bez, černé nebo bíle či již s tradičním Pattern vzorem v retro stylu. Značka navíc nabízí šití přímo na míru. S touto luxusní značkou spodního prádla se tak budete mít doslova jako v bavlnce!

A protože příběh a filozofie značky se shoduje s Nikol přesvědčením o módě, došlo mezi tímto módním labelem a krásnou herečkou ke spolupráci, ze které vnikly nádherné fotografie. Nikol kývla a odhalila své tělo jen v Page underwear a výsledek stál rozhodně za to. Focení totiž probíhalo v sexy hravém stylu z 50. let, v pin-up stylu. Za fotoaparátem navíc stál zkušený fotograf David Severin, který se na tento druh focení specializuje a nafotil již mnoho pinapek, ať už šlo o herečky či modelky nebo o obyčejné dívky, které se nebály stoupnout si před objektiv a užít si zábavu a bezchybné fotky v pin-up stylu neboť studio Davida Severina nabízí toto focení všem, kdo o něj mají zájem.

Fotografie, které ve spojení Page underwear a Nikol Kouklové vznikly, jsou úchvatné. „Ačkoliv se svlékání, byť do spodního prádla, bráním zuby nehty, designérka Barbora Severin mě přesvědčila svým neuvěřitelným příběhem a filozofií značky, takže jsem se rozhodla její tvorbu podpořit a nakonec myslím vznikla série decentních fotek, které na mě osobně rozhodně nepůsobí prvoplánově nebo lacině,“ říká Nikol a nezbývá než souhlasit.

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Místo šatníku tiskárna
Trendy
Žijeme v moderní době, technika jde stále kupředu a ovlivňuje všechna odvětví, na která si jen vzpomenete. Ani módní…
Anna Ulman - fotografka novorozenců, miminek a mateřství
Trendy
Anna Ulman - fotografka novorozenců, miminek a mateřství z Prahy se s námi podělila o své názory, jak je pro nás, jako…
Heaven li, nebesky svůdná
Trendy
Spodního prádla nemá žádná žena nikdy dost. A tak jsme rády, že vznikla zcela nová, česká a neokoukaná značka spodního…
Jelení šperky, šperky s příběhem
Trendy
O Jeleních špercích už jste určitě slyšeli. Šperk, ve tvaru jelena se stal obrovským hitem a je to už nějaký ten pátek,…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná