Férová móda s Page underwear a Nikol Kouklovou

Trendy
Datum: 19.08.2016

Mít se jako v bavlnce. To je úsloví, které naznačuje, že se máte zkrátka skvěle. Tak proč to nevzít více doslova a do kvalitních bavlněných materiálů se nezahalit. V poslední době se hodně hovoří o férovosti módního průmyslu, o jeho etické výrobě, která nevykořisťuje dělníky z třetího světa a neničí naši planetu. Pozornost se tak stále více obrací na místní designéry. Ti si svou roli a význam společenské odpovědnosti čím dál více uvědomují a vše do své výroby zahrnují.

24. dubna je tzv. Fashion Revolution day, který má připomínat tragédii, která se stala před třemi lety v Bangladéši, kde se zhroutila tamní textilka a pohřbila pod sebou tisíce dělníku, kteří za pár šupů na hodinu šili oblečení pro velké nadnárodní značky. Fashion Revolution day se snaží lidem otevřít oči, aby se každý z nás zamyslel, kde naše oblečení vzniká a za jakou cenu. Do tohoto projektu se letos zapojila i herečka a blogerka Nikol Kouklová, která miluje módu a má svůj vlastní blog Femme Armerie. „Myslím si, že každá žena by měla brát zřetel na to, co nosí, v tomto případě už jen kvůli svému zdraví nebo pohodlí a v neposlední řadě si také všímat, kdo ušil ty věci a za jakých podmínek,“ říká Nikol. Nikol se tak zajímá o módu a o její etickou výrobu, snaží se proto podporovat české designéry, o kterých ví, že produkují kvalitní módu, která šetří naši přírodu. Má za sebou již řadu zajímavých focení pro české značky.

Jednou z právě takových značek, je česká značka Page underwear, která vyrábí spodní prádlo výhradně z přírodních materiálů, jako je biobavlna a bambus, které jsou velmi příjemné na nošení a naši kůži nezatěžují škodlivými chemikáliemi. Značka k tomu všemu navíc dbá na kvalitní střih. Příjemné kalhotky, které jsou pohodlné na nošení a podprsenky bez kostic, které jsou pro jejich nositelky mnohem zdravější. Najdete zde kolekce s krajkou i bez, černé nebo bíle či již s tradičním Pattern vzorem v retro stylu. Značka navíc nabízí šití přímo na míru. S touto luxusní značkou spodního prádla se tak budete mít doslova jako v bavlnce!

A protože příběh a filozofie značky se shoduje s Nikol přesvědčením o módě, došlo mezi tímto módním labelem a krásnou herečkou ke spolupráci, ze které vnikly nádherné fotografie. Nikol kývla a odhalila své tělo jen v Page underwear a výsledek stál rozhodně za to. Focení totiž probíhalo v sexy hravém stylu z 50. let, v pin-up stylu. Za fotoaparátem navíc stál zkušený fotograf David Severin, který se na tento druh focení specializuje a nafotil již mnoho pinapek, ať už šlo o herečky či modelky nebo o obyčejné dívky, které se nebály stoupnout si před objektiv a užít si zábavu a bezchybné fotky v pin-up stylu neboť studio Davida Severina nabízí toto focení všem, kdo o něj mají zájem.

Fotografie, které ve spojení Page underwear a Nikol Kouklové vznikly, jsou úchvatné. „Ačkoliv se svlékání, byť do spodního prádla, bráním zuby nehty, designérka Barbora Severin mě přesvědčila svým neuvěřitelným příběhem a filozofií značky, takže jsem se rozhodla její tvorbu podpořit a nakonec myslím vznikla série decentních fotek, které na mě osobně rozhodně nepůsobí prvoplánově nebo lacině,“ říká Nikol a nezbývá než souhlasit.

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Módní návrháři – Alexandr McQueen
Trendy
Alexandr McQueen patří patrně mezi ty ne úplně nejznámější návrháře možná i proto, že zemřel již ve věku čtyřiceti let.…
Půvab gejš
Trendy
Tradiční architektura, animé, sushi, hora Fudži, samurajové a další jsou neodpáratelnými symboly Japonska. Mezi tyto…
Nevyhazujte sáčky od čaje, děláte chybu! 15 tipů, co s nimi!
Trendy
Sáček není odpad. Sáček od čaje je naopak cenná ingredience pro spoustu domácích prací či kosmetických procedur.…
Zachrání nás zásaditá strava?
Trendy
Supermodelka Elle MacPhersonová, herečka Jennifer Anistonová nebo známý lékař Robert Young tvrdí, že jsou zdraví,…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná