Období „hot drinků“ přichází.

Trendy
Datum: 14.10.2016

Bageterie Boulevard rozšiřuje nabídku o nové nápoje pro chladné dny

V Praze, 14. 10. 2016 – Pravý svařený francouzský Cider, Perníkové Latté nebo života budivý Zázvorový čaj teď můžete ochutnat v kterékoli pobočce své oblíbené Bageterie Boulevard. Horký voňavý šálek totiž potěší nejenom tělo, ale i duši. Nové speciální „hot drinky“ jsou plné kořeněných chutí, tradičních vůní podzimu a zimy a dokonale zahřejí.

 

Zázvorový čaj je připraven z čerstvého zázvoru a máty a doplňuje ho pořádná dávka medu s plátky citronu. Skvěle se tak hodí nejen k zahřátí v chladném dni, ale i při nachlazení. Svařený pravý francouzský Cider s badyánem a hřebíčkem dochucený plátky čerstvých jablek, citronu a limetek zase jistě potěší milovníky voňavých a kořeněných „hot drinků“. Pokud však holdujete kávě a víte, že vás spolehlivě zahřeje šálek pořádného „kafe“, neváhejte, je tu pro vás speciální Perníkové Latté. Espresso s perníkovým kořením v mléčné pěně vám nejen rozproudí krev, ale také připomene kouzlo blížících se Vánoc.

 

K celkové nabídce horkých nápojů Bageterie Boulevard patří už tradičně i velmi oblíbená horká čokoláda s poctivou domácí šlehačkou nebo čaj z čerstvé máty.

 

Dnes populární horké kořeněné nápoje mají svůj prapůvod v 18. století. Už v té době lidé věděli, že správně zvolené koření a ta pravá surovina dokážou organismus dokonale prohřát a podpořit imunitu v chladných i mrazivých dnech. Odborníci dokonce doporučují vypít minimálně jednou denně teplý nápoj pro podporu našeho organismu.

 

Více informací naleznete na www.bb.cz

 

O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně. 

Fotogalerie

Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Nevyhazujte sáčky od čaje, děláte chybu! 15 tipů, co s nimi!
Trendy
Sáček není odpad. Sáček od čaje je naopak cenná ingredience pro spoustu domácích prací či kosmetických procedur.…
Heaven li, nebesky svůdná
Trendy
Spodního prádla nemá žádná žena nikdy dost. A tak jsme rády, že vznikla zcela nová, česká a neokoukaná značka spodního…
Společenský polibek: víme, jak na to?
Trendy
Zdravíte se s někým, koho vídáte jen zřídka, napřáhnete ruku… A teď nastává ona trapná chvilka vyplněná váhavým…
Mánie gumových bot
Trendy
Už to ani zdaleka nejsou jen holínky, které se nám vybaví v případě gumových bot. S gumovými botami se v poslední době…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná