Jelení šperky, šperky s příběhem

Trendy
Datum: 22.10.2016

O Jeleních špercích už jste určitě slyšeli. Šperk, ve tvaru jelena se stal obrovským hitem a je to už nějaký ten pátek, co se stále drží na výsluní. Čím to, že právě jelínci si získali náš obdiv a milujeme je tak, že kupujeme stále další a další a rozšiřujeme naše stádo? Kam se značka za 11 let fungování od svého vzniku posunula, o jaké řady se rozšířila a jaké zajímavé spolupráce má za sebou?

Šperk, který vás nikdy neomrzí je takový šperk, o kterém víte, jak vznikal, o kterém víte, že do nich dal někdo vše, co mohl, své odhodlání, píli, pečlivost, nápad, čas a lásku, aby vám udělal radost. A přesně takové jsou Jelení šperky. Šperky s nápadem co vnikly jen tak, aby ostatním rozdaly radost. Takový šperk nevyřadíte ze své šperkovnice ani za deset let, protože takový šperk ani za deset let nevyjde z módy a i za deset let ho budete chtít stále nosit. Jelen měl být původně jen PFko, milý dárek s novoročním přáním, který více než potěšil. Nadchl natolik, že se z PFka stal obdivuhodný byznys, který přitahuje pozornost ze zahraničí. Značka Jelení šperky těží především ze své originality a dokonalého smyslu pro detail a trochy puntičkářství, díky kterému dokáže každý nápad, dotáhnou do konce. Každý šperk nese navíc své unikátní jméno, ke kterému se váže jeho příběh. Jelínci tak díky jménu a příběhu ožívají. Kde je sehnat, a jak je nosit si můžete připomenout v tomto článku.

Za značkou stojí návrhářka Bára Vogeltanzová, která se svým týmem dokáže držet krok s dobou. Když do módy vešly opět klobouky, značka nelenila a propojila se s velmi silnou českou značkou s hlubokou tradicí vyrábějící klobouky. Řeč je o české značce Tonak. Česká originalita a tradice se spolu potkaly v limitované kolekci nazvané Jeleni v oblacích 2014. Celou image a myšlenku síly českých tvůrců doplňovala módní značka ODIVI, která na focení zahalila modelky do svých šatů. V roce 2015 se hodně mluvilo a postarších modelkách a generaci našich babiček, které jsou velmi silnou ekonomickou skupinou a v mnoha kampaních světoznámých značek se tak postarší dámy okolo 60ti a 70ti let objevovaly. A právě takovou šmrncovní dámu jste mohli vidět i na nafocených vizuálech Jeleních šperků pro vánoční kolekci 2015, která propojovala tři generace žen. Dost o ženách, i muži se chtějí líbit. A tak se značka vytasila s unikátní kolekcí Jeleních šperků určenou mužům. Že to působí zženštile? Ani trochu. Hezký chlap, co se umí upravit, nosí jelena sofistikovaně a svůj mužný šarm neztrácí. A aby byla ozdobená celá rodina, Jelení šperky nezapomněly ani na vaše mazlíčky a loňský rok přišly z kolekcí určenou pro pejsky. To vše navíc značka umí skvěle odpromovat na svých facebookových stránkách, kde své fanoušky svými neustále ohromujícími nápady baví.

Letos se značka soustředila především na inovaci v materiálech. V kolekci s názvem Safari byl použit unikátní materiál. Jedná se o koženku se vzorem zebry a pravý přírodní korek zpracovaný k textilnímu průmyslu. Móda fandí přírodním materiálům, a čím víc designérů se k nim obrací. Ani u Jeleních šperků tomu není jinak. A nutno podotknou, že korkový jelínek je opravdu parádní a jako jeho všichni kamarádi velmi slušivý.

 

A jak vidí Jelení šperky samotná návrhářka Bára Vogeltanzová?

 

Co pro Vás samotnou znamená Jelení šperk?

Je to pro mě především symbol, který mi dává každý den víru v to, že když se něčemu s radostí intenzivně věnujete, tak to jde.

Co jste se za 11 let podnikání s Jeleními šperky naučila?

Je toho spoustu a učím se stále. Ale největší lekcí pro mě byly a jsou mezilidské vztahy. Je pro mě velmi důležité se obklopovat lidmi, kteří jsou nejen schopní a šikovní, ale hlavně mi s nimi musí být dobře. Dále je to skutečnost, že pracovat 24/7 se prostě nedá a člověk si musí odpočinout a odreagovat se, aby ho práce stále bavila.

 

Na co se můžeme těšit příští rok?

Momentálně žijeme stále letošními Vánoci. Chystáme spoustu novinek a také každoročně očekávanou kolekci Jeleních Diářů.

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Jít či nejít na Bridget?
Trendy
Úspěšná komedie Deník Bridget Jonesové se dočkala svého pokračování. Již třetí díl úspěšné komedie vešel v září do…
Stylový Tibet
Trendy
Charitativní Shop ProTibet funguje pod záštitou neziskové organizace MOST, o.p.s a nákupem můžete podpořit chod…
Místo šatníku tiskárna
Trendy
Žijeme v moderní době, technika jde stále kupředu a ovlivňuje všechna odvětví, na která si jen vzpomenete. Ani módní…
Bezpečně domů i v noci
Trendy
S krátícími se dny si pomalu, ale jistě musíme zvykat na představu, že domů se budeme v nadcházejících měsících vracet…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná