Mladistvý vzhled pokožky udrží speciálně upravený vitamín C

Kosmetika
Datum: 14.08.2017

Už od útlého dětství slýcháváme, že jsou vitamíny důležité pro zdravé fungování našeho organismu. Málokdo už si však, ale uvědomuje, že vitamíny jsou blahodárné nejen pro zdraví, ale také pro krásu. Magazín Buď Krásná se proto v této souvislosti zaměřil na vitamín C, který vám dopomůže ke krásné a kvalitní pokožce.

Na negativní vnější faktory vyzrají speciální séra a krémy

Stres, městský smog, volné radikály, silné sluneční záření a mnoho dalšího. To jsou faktory, které jsou pro současnost typické a které bohužel také i mohou za předčasné stárnutí pokožky. Pigmentové skvrny, nejrůznější rýžky či nezdravý vzhled pleti celkově tak začíná řešit čím dál více mladších ročníků.  

 

Řešení, ale naštěstí existuje. Na poli estetiky mají ženy takřka nepřeberné množství možností. Tentokrát si však v péči o pleť posvítíme na jedno konkrétní řešení z této široké palety alternativ. Jde o speciálně aplikovaný vitamín C, o kterém je známo, že hraje aktivní roli v produkci kolagenu. Navíc se dokáže velmi efektivně vypořádat s volnými radikály.

 

S přibývajícími lety vitamínu C v organismu ubývá, proto je potřeba jej doplňovat tak, aby došlo k obnově pokožky, která při nedostatku vitamínu a pod náporem negativních vnějších vlivů strádá.

Vitaminová séra se hodí i pro citlivou pokožku

A jak jej lze doplňovat? Můžete zvolit speciální vitaminové sérum. To se aplikuje na tvář vždy ráno poté, co pleť pečlivě očistíte. Za dvě až tři minuty by mělo dojít k úplnému vstřebání. Pokud máte citlivou pleť, nemusíte se bát. I pro vás je toto šetrná cesta. Vitamínové sérum je totiž designováno tak, aby se dobře snášelo se senzitivní pokožkou.

 

Vitamín C pro mladou pleť

Pokud nechcete nechat nic náhodě a cítíte, že vaše pokožka není to, co bývala například v osmnácti a je vám mezi pětadvaceti a pětatřiceti lety, pak by pro vás mělo být optimální zvolit přípravek, který nese název C-Tetra®. Toto sérum se aplikuje přímo na pokožku v pravidelných intervalech. V tomto přípravku naleznete nižší koncentraci vitamínu C. Konkrétně jde o tříprocentní obsah tohoto vitamínu. Nízká hladina je dána věkovou kategorií, pro kterou je určena. Vychází se totiž z toho, že mladá pleť nepotřebuje pro svoji regeneraci vyšší koncentraci vitamínu.

Vitamín C pro zralejší pleť

Po pětatřicítce se vaše pokožka začíná řadit do kategorie zralejší pleť, která vyžaduje jiný přístup k péči. Přesněji řečeno intenzivnější. V tomto případě je pak na místě i vyšší koncentrace vitamínu C v daném séru. Na rozdíl od produktu pro mladší pokožku tak přípravek pro zralejší pleť obsahuje o čtyři procenta vyšší koncentraci vitamínu C. Název zní podobně jako v předchozím případě.  O to větší však dávejte pozor, aby nedošlo k záměně jednotlivých produktů.  Produkt vhodný pro zralejší pleť se jmenuje C. CE-Tetra® Díky vyšší procentuální hladině tohoto vitamínu může dojít ke zpomalení procesu stárnutí pokožky a k projasnění pokožky, což zajistí mladistvější vzhled.

 

Za dvě až tři minuty je hotovo

Obě zmiňovaná séra se aplikují na tvář vždy ráno po očištění pleti. Během 2-3 minut dochází k jejich kompletnímu vstřebání do pokožky. Neobsahují mýdla, parabeny ani parfemace, proto jsou výborně snášeny i citlivou pokožkou.

Bez ohledu na to, do které věkové kategorie patříte a které sérum dle toho zvolíte, platí pro vás tatáž výše popsaná aplikační pravidla.

 

Pokožku obnoví i krém Estherderm

S vitamínem C takto úžasně pracuje i další produkt. Konkrétně jde o koncentrovaný krém Esthederm, což je přípravek, který se zaměřuje na intenzivní revitalizaci pokožky. Obsahuje proto velké množství antioxidantů a stabilizovaný vitamín C. Tento krém dokáže zpomalit pigmentaci pokožky. A nejen to. Zvládne i boj se škodlivými volnými radikály. Mezi jeho další pozitiva patří viditelná redukce vrásek, drobných rýžek a pigmentových skvrn.

 

Pleť je při používání tohoto krému čistější, jasnější a tím pádem i mladistvější. Pokud se rozhodnete tento produkt vyzkoušet, aplikujte jej během dne a večera na obličej a krk. Před samotným nanesením musí být pleť očištěná a suchá.

SaveSave

A co na to naše čtenářky?

Jaké přípravky na pleť používáte vy? Co se vám osvědčilo a v jaké formě dodáváte svému tělu vitamín C?

Názor autora

Krémy ani séra zatím nepoužívám, protože tvorba vrásek pro mě zatím není na pořadu dne. Pravidelně ale používám zvláčňující krémy na ruce a obličej, bez kterých se zejména v zimním období neobejdu. Lenka Tomandlová

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Řasy jako z reklamy
Kosmetika
Řasy podtrhují krásu našeho pohledu stejně jako rám zvýrazňuje obraz. Ačkoliv za dlouhé, husté, černé a natočené řasy…
POP. Drzá. Smělá. Neotřelá. PŘEDSTAVUJEME NOVOU VŮNI POP!
Kosmetika
Oslava individuality, osobnosti a dobrodružství, tak prožíváme léto roku 2016 s novou vůní Stella McCartney POP,…
Výroba domácí kosmetiky není věda, má však svá pravidla
Kosmetika
Pokud jste pravidelnými čtenářkami našeho magazínu, už jste patrně zaznamenaly naši vášeň pro výrobu domácí kosmetiky…
Odličte se bezchybně!
Kosmetika
Utrácíte tisíce za drahé krémy, a přesto vaše pleť nekypí zdravím? Možná děláte chybu v tom úplně nejzákladnějším…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná