Dopřejme svým vlasům trochu péče

Péče o vlasy
Datum: 11.01.2017

Naše vlasy toho musí hodně vytrpět, ať už stran počasí nebo nejrůznějších úprav účesu typu rovnání, natáčení, fénování či barvení. Podle nejnovějších studií je právě nyní, na začátku února, čas věnovat jim zaslouženou péči.

Průzkumy jedné renomované značky vlasové kosmetiky ukazují, že v prvních únorových dnech se každoročně prodá o závratných 35 procent více vlasových přípravků než kterýkoliv jiný den v roce.

 

V důsledku drsného zimního počasí a díky prvnímu platu nového kalendářního roku uhání tisíce lidí do obchodů, aby si zakoupily přípravky na obnovu poničených a namáhaných vlasů. Nemluvě o tom, že Valentýn je za rohem, takže pokud chceme vypadat co nejlépe, musíme se urychleně začít starat o svůj účes.  

„První měsíce v roce jsou z časového hlediska ideální příležitostí věnovat pozornost struktuře a zdraví našich vlasů, které v tomto období bývají často poničené vlivem chladného počasí a přílišných úprav během svátečních návštěv a oslav.“ říká zástupce renomované značky vlasové kosmetiky. „Poškozené vlasy mají větší sklon k šmodrchání, třepení a lámání, proto je důležité, aby byly co možná nejvíc hydratované. Jen tak zůstanou zdravé a na pohled lesklé.“

 

Neměli bychom vynechávat ani pravidelné návštěvy u kadeřníka, protože zastřihávání konečků je klíčem ke zdravým vlasům.

Leden je sice skoro u konce, většina národa však stále myslí na povánoční očistu a regeneraci. Podle průzkumů věnuje mnoho žen zvýšenou pozornost a péči svým vlasům, které jsou mnohdy poškozené zimou a nadměrnou zátěží důsledkem oslav a večírků. V lednu bývá finančních prostředků poskrovnu, především kvůli předvánočním nákupům dárků, proto je únorová výplata jednou z prvních příležitostí udělat si radost v novém roce. A nákup vlasové kosmetiky udělá radost každému.

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Kašlete na chemii! Myjte si vlasy žitnou moukou!
Péče o vlasy
Někdo na ně nahlíží jako na podivíny, někdo je má za odvážné, jiní si zas myslí, že jde o mýty a výmysly. Faktem ovšem…
Proč mi padají vlasy a co s tím?
Péče o vlasy
Stále více žen trápí problémy s vypadáváním a řídnutím vlasů. Plešatění není záležitostí pouze mužské populace, jak by…
Proč nezapomínat na vlasový kondicionér?
Péče o vlasy
Pokud zrovna nejste stoupenkyní alternativních kosmetických směrů, šampon je při mytí vlasů vaším stabilním partnerem.…
Zatočte s padáním vlasů! Čtěte zásadní tipy a rady babiček!
Péče o vlasy
Padání vlasů je velmi ožehavý problém zejména u mužské populace. S přibývajícím věkem zkrátka bujná hříva řídne, pánové…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná