Probuďte vášeň! Okořeňte svůj vztah afrodiziaky! I. část

Pro Vaše tělo
Datum: 24.01.2017

Zázračné látky, kterým se připisují milostné účinky, jsou spjaty s lidskou kulturou snad od jejího prvopočátku. Již první písemné památky popisují nejrůznější pokrmy nebo praktiky zvyšující sexuální touhu. Divoké Amazonky věřily, že nejlepší sex mohou zažít pouze s muži, kterým zlámou údy. Staří Egypťané jedli před sexem sušený krokodýlí penis. Římský císař Caligula známý pro svou krutost a zálibu v netradičních sexuálních zážitcích zase vsázel na magický účinek mrkví. Naše babičky pravily „trocha pepře, ať se vzepře“ a známý český sexuolog doktor Uzel pro změnu nedá dopustit na dobře nadutou peněženku.

Ať už fungují jako placebo, nebo mají skutečné, vědecky podložené účinky na prokrvení našich pohlavních orgánů. Pojďme si je popsat! Staletími prověřené látky, které v nás mají probudit chuť k erotickým hrátkám!

 

1)     Dejte si ústřice nebo krevety jako předkrm!

Podle autorky knihy Milostné hry Silke Amorthové jsou nejsilnějším přírodním afrodiziakem právě ústřice. Tento mlž výjimečné chuti obsahuje řadu tělu prospěšných látek a ve starověkém Římě byl dokonce vyvažován zlatem. Po jejich požití se prý ženám zvyšuje libido a u mužů se dostaví dlouhotrvající erekce. Obdobné, i když slabší účinky jsou připisovány i krevetám, kaviáru nebo jedovaté rybě fugu. Milostná moc darů moře údajně pochází od bohyně lásky Afrodity, která se také zrodila z hlubin moří. Ostatně právě po této bohyni dostala afrodiziaka své jméno.

2)     Do orgastické agónie vás vystřelí chřest, petržel nebo celer!

V minulosti se ve Francii v předvečer svatby podával ženichům chřest, a to dokonce ve třech chodech. Údajně měl zaručit, že bude úd lásky během první svatební noci při plné síle a i sperma neselže.  Řadu „milostných“ aktivních látek obsahuje i celer, petržel nebo česnek, které jsou v afrodiziakální terminologii řazeny do skupiny látek, které zvyšují prokrvenost pohlavních orgánů.

 

}3)     Což takhle dát si kotvičník zemní…

Kotvičník zemní přezdívaný též zelená viagra zlepšuje intimní život díky pozitivnímu účinku na tvorbu pohlavních hormonů (zejména testosteronu) a svalové hmoty. Díky tomu je oblíbeným, povoleným doplňkem stravy sportovců i mužů bez určené věkové hranice. Kotvičníku jsou přisuzovány i další příznivé účinky na naše zdraví – například snižování obsahu cholesterolu v krvi nebo podpora plodnosti. Užívá se v tabletách nebo ve formě čaje.

4)     Ať je tvrdý jako kořen ženšenu nebo peruánské Macy!

Ženšen znamená mužský kořen a je považován za nejsilnější životabudič a božskou „drogu“. Posiluje celý organismus, čímž přispívá ke zvýšení vitality i sexuálního apetitu. Používání ženšenu ve východní medicíně je všestranné a tisíciletími ověřené. Působí výrazně proti únavě, zlepšuje koncentraci, posiluje imunitní systém. Užívá se zejména jeho kořen obsahující nejvyšší koncentraci účinných látek. Sehnat ho lze ve formě tabletek, čaje, extraktu či samotného kořene.

 

Za zmínění stojí i rostlina Macu rostoucí ve vyšších oblastech jihoamerických And. Sexuální život mužů i žen podporuje obdobně jako kotvičník harmonizováním hladiny pohlavních orgánů. Ne náhodou je mletý kořen peruánské Macy přezdíván peruánskou viagrou nebo peruánským ženšenem.  Zvyšuje libido a údajně i sílu sexuálního výkonu. Maca se dá sehnat v podobě tablet nebo prášku.

Názor autora

Při psaní tohoto článku jsem zjistila, že afrodiziak je obrovská spousta. A řada z nich je nerozlučně spjata i s mým jídelníčkem. Tož jsem zvědavá, jestli nyní zpozoruji afrodiziakální moc v petrželi nebo celeru, když konečně vím, že ji tato zelenina v sobě ukrývá ☺. Krásný den! Eliška Vreštiaková

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Krásná po porodu: cvičení v šestinedělí (2. část)
Pro Vaše tělo
V druhé části se zaměříme na sportovní aktivity v šestinedělí u maminek, které rodily císařským řezem. Císařský řez je…
Děsy, můry a zlé energie: jak se účinně bránit? (část 4)
Pro Vaše tělo
Část čtvrtá: Očista domu od zlé energie. Negativní energie je pojem, kterému jedni věří a jiní se mu vysmívají.…
Děsy, můry a zlé energie: jak se účinně bránit? (část 5)
Pro Vaše tělo
Část pátá: Talismany, amulety a ochranné šperky Hned zezačátku si ujasněme fakta – amulety nás chrání a talismany nosí…
Děsy, můry a zlé energie: jak se účinně bránit? (část 6)
Pro Vaše tělo
Část šestá: Kameny, které s námi souzní, a jak je nabít. Kameny nejsou jenom kameny. Pokud se o ně staráme dobře a…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

Re: Probuďte vášeň! Okořeňte svůj vztah afrodiziaky! I. část

Autor: Petrita  |  Datum: 03.01.2019 15:37

nejen afrodiziaky, ale i hračky dělají hodně. Sama je použiovam, takže doporučuji

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná