Bez vrásek, bez botoxu, bez skalpelu

Kosmetika
Datum: 19.02.2017

Ubíhající roky a stres si vybírají svou daň. Zanechávají v obličeji stopy v podobě nežádoucích vrásek. Ale co s nimi, když se jejich majitelka zatím k radikálnějšímu kroku ještě necítí? Více než uspokojivou odpověď nabízejí speciální náplasti, které dokáží omladit v pohodlí domova.

Doplnění ceramidů

Žena, která se touží zbavit svých vrásek, může sáhnout po gelových náplastech pod oči Eye therapy patch. Ty dokáží vyhladit viditelné vrásky v blízkosti očí už za půl hodiny. Díky svému složení na bázi rostlinných olejů a Ceramidu 3. Jsou to právě ceramidy, které pomáhají udržovat pokožku pružnou a pevnou. Bohužel kůže majitelky, která již oslavila 40. narozeniny, tyto cenné přirozené obránce krásné pleti již neprodukuje. Je proto potřeba ceramidy do těla dodávat.  Zabrání se tím tvorbě vrásek a zlepší se i pevnost pokožky.

 

Náplasti řeší vrásky, pigmentaci i otoky

Tyto náplasti byly vyvinuty pro vyhlazení vrásek a pro řešení nepravidelné pigmentace v okolí očí. Účinně bojují také proti otokům a tmavým kruhům pod očima. Výsledky mají být vidět již po první kůře.

Třicet minut dělá divy

Použití je velmi jednoduché. Náplasti stačí přiložit na spodní víčka a nechat je působit půl hodiny. Po plynutí potřebné doby se uloží do speciálního pouzdra, které je spolu se šesti páry náplastí součástí kosmetického balení.  Jeden pár je možné použít tři krát, přičemž ideální má být aplikace dva krát až tři krát týdně, optimálně ve večerních hodinách.

 

Pryč s vráskami kolem očí, úst i čela

Pokud by se vám zalíbila tato omlazující terapie, můžete vyzkoušet i jiné kůry na obdobném principu přikládání. Uvažovat můžete například o obličejových náplastech Frownies. Stejně jako produkt Eye therapy patch se mohou použít na oblast očí.  Navíc však řeší ještě i vrásky v okolí čela a úst. Tento omlazovací prostředek je vyroben ze speciálního papíru, na kterém je lepicí gel. Náplasti pomáhají zpevňovat pokožku a omezovat vrásky.

Za měsíc jako nová

K výraznému zlepšení vzhledu má dojít už za čtyři týdny s tím, že Frownies by se po tuto dobu měly nechat působit každou noc.  Pravidelnou aplikací lze výsledky ještě vylepšit. Právě pravidelnost v užívání má totiž přinést i trvalejší efekt.

 

Stejně jako u Eye therapy patch můžete první zlepšení pozorovat už po prvním vyzkoušení. V případě, že objevíte nové jemné vrásky na čele, stačí náplasti aplikovat tři krát až čtyři krát týdně do doby, než budou potlačeny. Tento stav vydrží přibližně čtyři až šest týdnů.  Jeden balíček obsahuje 144 náplastí a vydržet by měl celý rok.

Noční i denní aplikace urychlí výsledný efekt

Dosavadní praxe ukázala, že na začátku je u většiny osob Frownies potřeba používat tři až čtyři týdny každou noc -  alespoň pokud jde o hluboké vrásky způsobené výraznou mimikou. Přesná doba se liší v závislosti na tom, jak kdo má vrásky výrazné. Kdo chce výsledný efekt uspíšit, může náplasti používat nejen v noci, ale také i přes den. 

A co na to naše čtenářky?

Jak bojujete proti vráskám vy? Patříte mezi ty, které mají výraznou mimiku, jež se již stihla vepsat do tváře? Máte za sebou už nějakou omlazující kůru? Líbí se vám představa, že své vrásky potlačíte bez nutnosti využití botoxu či jiných radikálních zákroků pěkně v klidu a v pohodlí svého domova?

Názor autora

Z náplastí jsem nadšena. Patřím k těm, kteří obličejovou gestikulaci používají opravdu hodně. Minimálně na čele se to časem určitě promítne. Nejsem typ, co by první vrásky řešil pícháním botoxu a toto mi přijde jako rychlé, efektivní a hlavně pohodlné řešení. Pokud jde o vrásky třeba kolem úst, ty se nemusejí odstraňovat za každou cenu. Kdo se rád směje, zkrátka jemné vějířky kolem úst má. K někomu to patří a dokonce mu to i sluší. Takže všeho s mírou. Lenka Tomandlová

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Léto si žádá něco extra! Buďte výrazná a nepřehlédnutelná!
Kosmetika
Líčení není jen líčení. Líčení je věda, sice ne v tom původním a pravém slova smyslu, ale je. Něco se hodí v zimě, něco…
Made in France, aneb mých šest oblíbených produktů z Francie
Kosmetika
Zamýšleli jste se někdy nad tím, proč jsou Francouzky šik v každém věku? Protože o sebe pečují s obdivuhodnou…
Příliv kyslíku pro pleť - novinka OXYGENIA!
Kosmetika
Po zimě je pleť unavená a mdlá - jednoduše vyčerpaná. Není se čemu divit, protože pokud jsou mrazy jako dnes,…
Získejte zářivý úsměv, který vám budou závidět i celebrity
Kosmetika
Toužíte po zářivém úsměvu, kterým se pyšní herci, zpěváci a úspěšní podnikatelé? Když se člověk směje, je celý život…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

Re: Bez vrásek, bez botoxu, bez skalpelu

Autor: Kamilia  |  Datum: 13.07.2017 15:48

Ty náplasti pod oči jsou skvělé používám buď od značky Purederm nebo Skinlite, dávám si je na noc pod oči, jsou s kyselinou hyaluronovou a krásně mi vyhladí vrásky.

Re: Bez vrásek, bez botoxu, bez skalpelu

Autor: janka  |  Datum: 26.05.2019 09:58

Jde ošetření i nějak jinak, než skalpelem nebo krémy?

Re: Bez vrásek, bez botoxu, bez skalpelu

Autor: veven  |  Datum: 25.06.2019 12:00

Tak potom třeba www.amarylliscentrum.cz, kde ti poradí co je pro tebe vhodné. Lepší je to řešit s odborníkem.

Re: Bez vrásek, bez botoxu, bez skalpelu

Autor: janka  |  Datum: 15.07.2019 21:10

A co v amaryllis dělají?

Re: Bez vrásek, bez botoxu, bez skalpelu

Autor: Pavka  |  Datum: 28.07.2019 21:49

Mají hodně velké portfolio. Zkus si tam zavolat a oni tě objednají a dohodnete nejlepší řešení.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná