MARK scrub: přírodní kávový peeling bez kompromisů

Pro Vaše tělo
Datum: 13.04.2017

Anglický dramatik John Van Druten prohlásil, že kdyby byl ženou, používal by kávu jako parfém. Jakpak by ne! Vždyť samotné kávové aroma dokáže rozechvět strunu naší spokojenosti, zbystřit mysl a otevřít srdce. Pokud jen vůně čerstvě namleté kávy umí tyto zázraky, co teprve celé kávové zrno… Vězte, že po vyzkoušení přírodního kávového peelingu MARK bych se podepsala vlastní krví pod tvrzení, že zrna kávy robusta dělají s pokožkou divy na počkání.

Káva je stálicí na pomyslném hvězdném kosmetickém nebi už několik let. “Viníkem” je jednak kofein, který zrychluje metabolismus a podporuje látkovou výměnu, ale také celá škála antioxidantů a tuků v kávových zrnech hojně zastoupená. O tom, že pití kávy má pro většinu populace aktivizující účinky, málokdo pochybuje. A mudrlantům, kteří polemizují nad pozitivním zevním působení kávy, vědci vzkazují, že kofein je pokožkou velice dobře vstřebáván.

Kvalita až na prvním místě

 

Jeden, druhý, třetí,... Čím to je, že na trhu je celá řada kávových kosmetických produktů deklarujících obdobný cíl, ale účinky se ve skutečnosti liší? Není káva jako káva. Stejně jako ovlivňuje druh a kvalita zrna chuť nápoje, ovlivňuje rovněž výsledný efekt na pokožku. MARK scrub se skládá z kvalitních zrn kávy robusta, která obsahuje vysoký podíl kofeinu. Blahodárné účinky kávy doplňuje vliv dalších přírodních ingrediencí, a to třtinového cukru, mandlového a kokosového oleje, mořské soli a vitamínu E.

MARK se vyrábí hned v pěti variantách. Podle osobních preferencí můžete volit kávový peeling s osvěžující vůní citrusových plodů, s neodolatelným aroma hořké čokolády, štiplavého peprmintu, nebo sladkého kokosu. Nezapomněli ani na scrub pro muže, kde nabízí dva produkty, speciální face scrub s jojobou a tea tree a čoko-mint scrub.

Jak to vidím já

             Miluji kávu. Horkou jako peklo a černou jako ďábel. A bez dlouhého napínání - miluji i i MARKA. Proč? Pominuli božské kávové aroma, ihned po aplikaci peelingu zářila moje pleť novotou. Přestože zatím nepotřebuji redukovat hluboké vrásky, pokožka na obličeji viditelně omládla. Zdravě zrůžověla a získala sametovou jemnost. Hladkostí mi připomínala prdelku mé roční dcerky. A to je velká poklona :-).

MARKEM jsem laskala pokožku i na zbytku těla se zvýšeným zájmem na břichu, stehnech a pozadí, kde zub času, těhotenství a občasné stravovací neukázněnosti zanechal své stopy. Kromě toho, že i na těchto místech vzaly zrohovatělé buňky za své, nedokonalosti pokožky se už po prvních pár použití zmírnily. Sice zatím strie i celulitida hrdinně odolávají, ale věřím, že jsem konečně našla účinnou odvetnou zbraň.

V neposlední řadě se mi líbil i obal produktu a praktický kelímek, kde se dá peeling účinně chránit před vzdušnou vlhkostí. Průvodní informace na obalu produktu mají svěží, laškující, lehce erotický tón, což je z mého pohledu velice originální a zábavné.

Slovo závěrem. MARK je bezesporu užitečný koupelnový pomocník a měl by hýčkat pokožku mnoha a mnoha žen (i mužů:-)). Určitě vřele doporočuji.

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Krásná po porodu: cvičení v šestinedělí (1. část)
Pro Vaše tělo
Romantické období očekávání máte za sebou. Doufala jste, že s vypuzením děťátka shodíte i kila nabraná v těhotenství a…
Věk nám nezakazuje hubnout! Jde to i po čtyřicítce!
Pro Vaše tělo
Čtyřicítka udeří a zadeček a tváře se nám začnou znepokojivě zakulacovat. Snažíme se, cvičíme, odříkáme si sladké nebo…
Probuďte vášeň! Okořeňte svůj vztah afrodiziaky! II. část
Pro Vaše tělo
Vědci z Royal Edinburgh Hospital ve Skotsku nedávno opublikovali, že pravidelná soulož několikrát týdně má blahodárný…
Naše edice: Ashtanga jóga
Pro Vaše tělo
Vážené čtenářky, budeme pokračovat v seznamování s druhy jógy. Dnes se budeme věnovat Ashtanga józe. V minulém článku…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná