Co o vás prozradí barva nehtů? Možná vás to překvapí!

Péče o nehty
Datum: 29.06.2018

Barvy a jejich symbolika spolu jdou ruku v ruce! To, že se vám líbí právě červená nebo třeba černá, o vás vždy něco vypovídá. Nehty nejsou zdaleka jen módní záležitostí podléhající trendům, barva vaší manikúry na vás leccos prozradí! Kterou barvu máte nejraději vy?

Černá

Jestli je vaší oblíbenou barvou černá, nejspíš jste velmi přemýšlivá a trochu tajnůstkářská, čímž si získáváte pozornost, a svému okolí tak připadáte zajímavá. Umíte rázně říkat NE a dokážete se rozhodovat i v těžších situacích.

Bílá

Ty, které milují na nehtech bílou, jsou přímé, upřednostňují jednání na rovinu a veškerá tajemství jsou u nich v naprostém bezpečí. Jste vyrovnaná, prozíravá a snadno prokouknete přetvářku i faleš.

Tip: Mějte styl. Vyzkoušejte působivé perleťové zdobení, které bílou barvu dokáže nádherně rozjasnit. Vaše manikúra tak vypadat bude opravdu vznešeně!

Růžová

Ty z vás, které dávají přednost růžové, jsou citlivé, něžné a oddané bytosti. Pro milovaného člověka byste udělaly cokoli, svou náklonností si získáte i na první pohled chladné a přísné osoby.


Fialová

Fialová se líbí nejčastěji těm, které o lidech a věcech rády přemýšlí do hloubky, a proto je těžké vás jen tak zmást. Je to barva sjednocení opaků, proto máte dar zažehnávat konflikty a uklidňovat vypjaté situace.


Červená

Pokud máte ráda červenou, nejspíš jste plná energie, umíte si stát za svým a nebojíte se změn. Ke svým nejbližším chováte vřelé city a přátelé na vás oceňují akčnost a sílu.

Tip: Červená se hodí na formální schůzku, stejně jako na taneční parket. Nezdržujte se lakováním nehtů každý druhý den. Zahoďte klasické laky a zamilujte si gel lak. Luxusní manikúra vám vydrží nepoškozená více než dva týdny. Získáte krásnou, pevnou manikúru i víc volného času.


Modrá

Milovnice modré oplývají schopností soustředit se a svou rozvážností jsou v těžkých chvílích pro své přátele bezpečným přístavem. Jste inspirující a ze všeho nejvíc si vážíte svobody.


Zelená

Máte-li nejraději zelenou, nedáte dopustit na svůj klid a věci v rovnováze. Máte ve zvyku chránit slabší a nechybí vám cit pro spravedlnost. I v nepříjemných a zdánlivě bezvýchodných situacích vidíte naději a pro své přátele jste nepostradatelnou vrbou.


Žlutá

Žlutou mají nejraději ty, které svou veselostí a optimismem snadno nakazí i ostatní, jsou tedy vítanými hosty na oslavách i návštěvách. Snadno se dáte do řeči i s úplně cizím člověkem a svou bezprostředností dodáváte ostatním odvahu vyzkoušet něco bláznivého.


Hnědá

Hřejivou hnědou milují všechny, které stojí nohama pevně na zemi, je na ně spoleh a přátelé se na ně s důvěrou obrací. Máte ráda svůj styl a moc často jej neměníte, stejně jako své názory. Okolí díky tomu ví, na čem s vámi je, a váží si vás.


Stříbrná

Nosíte ráda stříbrné šperky a ze všeho nejraději svou manikúru ladíte do stejného odstínu? Pak jste snílek, máte ohromnou fantazii a tvůrčí myšlení, které uplatníte v umění i v komunikaci. Díky své intuici také často vycítíte, co koho trápí. Máte dar empatie.

Tip: Chcete, aby se stříbrný nehet leskl jako zrcadlo? Působivého efektu dosáhnete i s šikovným metalickým lakem!


Říkáte si, že na tom přece jenom něco je? Schválně zkuste na svých kamarádkách nebo kolegyních vypozorovat, jakou barvou si nejčastěji lakují nehty a možná vám to o nich hodně napoví.

Šaty dělají člověka a manikúra, stejně jako padnoucí účes, je tím nejpřirozenějším módním doplňkem. Existuje jen špetka způsobů jak nenápadně a zároveń stylově napovědět okolí, jaká doopravdy jste.

Nebojte se barev!

Fotogalerie


Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Revoluce v lakování: lak na nehty ve spreji!
Péče o nehty
Podlak, první vrstva laku, druhá vrstva,... A bác: jedno neopatrné otření o stůl a můžete začít znovu. Víte, o čem…
Moje oblíbené značky nehtové kosmetiky? Alessandro a O.P.I.
Péče o nehty
Zatím jsem neobjevila lak, který by odolal drhnutí napálených hrnců či okopávání záhonků bez úhony. Některé laky na tom…
7 kroků, jak na super rychlou manikúru
Péče o nehty
Snad každá žena touží po dokonalých drápcích – jak na ně je tedy nadmíru důležité. Která z nás má koneckonců čas na to,…
Nepodceňujte plíseň nehtů!
Péče o nehty
Plíseň nehtů, neboli onychomykóza, není jen kosmetický problém, ale vážná zdravotní komplikace, která postihuje až…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

Re: Co o vás prozradí barva nehtů? Možná vás to překvapí!

Autor: romana  |  Datum: 07.01.2019 15:31

Já si dává barvu laku na nehty dle ročního období a hlavně oblečení.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná