5 způsobů, jak si odlakovat nehty bez odlakovače

Péče o nehty
Datum: 26.07.2015

Každá žena, která o sebe ráda pečuje, moc dobře ví, co všechno jde s lakováním nehtů ruku v ruce. Lak musí ladit se rtěnkou, oblečením a všemi ostatními doplňky, které si chcete vzít. Nyní máte při výběru toho správného laku stovky možností, ale věděla jste, že když přijde na řadu odlakování, tak existuje celá řada způsobů, jak se starého laku zbavit? Velmi málo lidí totiž ví o několika nekonvenčních metodách, díky nimž můžete lak z nehtů bez problému odstranit. Místo klasického odlakovače, který může být pro pokožku i nehty škodlivý, vyzkoušejte jiné alternativy – my vám zaručujeme, že opravdu fungují a že z nich budete unešená! Představíme vám několik nových způsobů, jak odstranit starý lak bez odlakovače.

1. Deodorant ve spreji

Nemáte doma odlakovač na nehty? Tak proč nezkusíte deodorant ve spreji? A jestli váháte, jestli je to dobrý způsob, tak pro vás máme novinku – skvělou vlastností deodorantů, a zvláště těch ve spreji, je to, že obsahují rozpouštědla. A ta skvěle fungují při odstraňování laku na nehty. Kdo by to byl řekl, že? A jak na to? Deodorant jednoduše nastříkejte na nehty, ale buďte opatrná a vždy si důkladně pročtěte etiketu, abyste se nepopálila.

 

2. Ubrousková metoda

U tohoto bodu vás musíme trochu varovat, protože lak možná nezmizí zcela, ale když ho budete trochu třít, tak se ho po chvíli zbavíte. A jak na to? Nejprve třete na okrajích nehtů, protože právě tam je nejtěžší se laku zbavit. U této metody buďte velmi opatrná, protože když si nebudete dávat pozor, tak může poškodit povrch nehtu.

3. Vrchní lak

Toto je poměrně rozšířený způsob, díky němuž se pohodlně zbavíte již okoukaného laku na nehtech. Vezměte jakýkoli vrchní lak na nehty, který máte zrovna po ruce, a naneste ho na své již nalakované nehty. Poté ho vatovým tamponkem opatrně setřete. Pokud se vám nepodařilo lak setřít úplně, pak daný krok proveďte ještě jednou a uvidíte, že konečný výsledek bude perfektní. Mějte ale na paměti, že některé laky na nehty jdou dolů přeci jen o něco hůře.

 

4. Tělový sprej

Když přijde na odstraňování laku, pak tělový sprej dokáže divy. Má podobné vlastnosti jako deodorant ve spreji a poslouží jako skvělá náhražka klasického odlakovače. I v tomto případě budete potřebovat vatový tampon, na nějž nastříkáte trochu spreje. Poté tamponkem několikrát přejeďte v obou směrech po nehtu a lak bude po chvilce pryč.

5. Lak na vlasy

I lak na vlasy obsahuje chemické látky, které si dokážou s lakem na nehty hravě poradit, a je tedy také účinnou náhražkou odlakovače. V každém případě dbejte na to, abyste lak na nehtech nenechala moc dlouho, protože by vaše nehty mohl úplně vysušit.

 

No a nakonec, když už znáte spoustu různých způsobů, jak se zbavit laku i bez odlakovače, nezapomeňte, že čisté nehty rovná se krásné nehty! Správná hygiena je pro vzhled i zdraví vašich nehtů naprosto zásadní, a tak buďte opatrná a dopřejte jim potřebnou péči. Vždyť přeci doslova zbožňujete, když vaše drápky vypadají dokonale!

Fotogalerie

Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Mýty, polopravdy a pravdy o nehtech očima odborníků 2. část
Péče o nehty
Některé kosmetické pověry se tváří jako pravda, ač tomu je úplně naopak. Nad jinými kroutíme nevěřícně hlavou, přesto…
7 kroků, jak na super rychlou manikúru
Péče o nehty
Snad každá žena touží po dokonalých drápcích – jak na ně je tedy nadmíru důležité. Která z nás má koneckonců čas na to,…
Miniedice “náctiletí”: jak pečovat o nehty
Péče o nehty
Každé životní odbdobí má svá specifika, a s tím spojené starosti a radosti. Období puberty a dospívání je…
7 snadných způsobů, jak zamaskovat odloupnutý lak
Péče o nehty
Určitě nejste jediná, kdo hledá ten nejlepší způsob, jak zamaskovat odloupnutý lak. Bez ohledu na to, jak moc si dáte…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná