Novinka ve světě manikúr: CC laky na nehty

Péče o nehty
Datum: 18.09.2015

Vlna BB, CC, DD a dokonce i EE kosmetiky pokračuje. Po revolučních krémech a vlasových produktech tu máme i multifunkční laky na nehty, které splní hned šest vašich požadavků najednou. Představme si CC laky na nehty od mezinárodní kosmetické společnosti Alessandro international.

O správném postupu péče o nehty i úpravě nehtů lakováním už jsme vás v našem magazínu opakovaně informovali (například v článkách Podlak, barva, barva, nadlak nebo Nehty, které budete ukazovat s hrdostí). S novinkou od “nehtového giganta” společnosti Alessandro však můžeme některé doporučené kroky při lakování nehtů vynechat.

 

CC laky slibují hned šest funkcí v jednom. Díky obsahu chválou ověnčených výživových složek (omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, výtažky z mořských řas a keratin) jsou nehty kvalitně vyživeny a během procedury lakování lze vynechat podlak. Při dlouhodobém používání výrobce slibuje i zlepšení kvality nehtů. Vysokoúčinné krytí umožňuje aplikaci pouze jedné vrstvy laku, což šetří čas i lak. Čas šetří i skutečnost, že CC laky jsou rychleschnoucí. Plně krycí vlastnosti rovněž umožňují zamaskovat nedokonalosti nehtů (údajně i kamufláž rýh). Laky neobsahují agresivní látky (toluen, dibutyl phthalate, formaldehyd,  camphor a formaldehyde resin), a jsou tak k našim nehtům o to více šetrnější.

V současné době nabízí firma Alessandro čtyři odstíny, které jsou přizpůsobeny barvě pleti a jsou využívány hlavně pro nude manikúru. Dva světlejší odstíny jsou Latte Macchiato a White Chocolate. Máte-li tmavší odstín pleti, použijte odstín Mousse au Chocolat nebo Mocca. CC laky se prodávají v lahvičkách po 10 ml za 360 Kč.

 

Nechcete-li žádný, byť přírodní, odstín, můžete sáhnout i po bezbarvém multifunkčním laku na nehty Multi talent, rovněž od firmy Alessandro. Funguje jako podlak, zpevňovač, ochrana proti zažloutnutí nehtů i UV zářením, nadlak i jako urychlovač schnutí barevného laku. 10 ml lahvičku koupíte za 340 Kč.

Něco navíc:

Kolébkou předního výrobce a revolučního vývojáře v nehtové kosmetice společnosti Alessandro international je Německo. Od roku 1989 však tato společnost překročila hranice mnoha států i kontinentů a dnes působí ve více než 100 zemích po celém světě. Díky technologickým inovacím právě této firmy nyní používáme například UV gely nebo Striplaky pro modelaci a úpravu nehtů. Zajímavou službou této firmy jsou i profesionální školení, kde se naučíte používat různé moderní technologie využívané v péči o nehty.      

A co na to naše čtenářky?

A jaké máte názory a zkušenosti s multifunkčními produkty vy? Vyhledáváte je nebo zatracujete? Už jste se setkaly i s CC laky? Těšíme se na vaše příspěvky, rady a komentáře.

Názor autora

S lítostí musím přiznat, že jakožto typická žena jedenadvacátého století, která nechce nic zmeškat, hledám a vítám jakékoliv možnosti, kterými ušetřím čas. Takže výrobkům, které slibují 2 v jednom, 3 v jednom,...x v jednom jedině fandím. Proto jsem také vyzkoušela CC lak Latte Macchiato. Slibované zlepšení kvality nehtů zatím nedokážu posoudit, ale líbilo se mi, jak se příjemně nanáší, rychle schne, stačí jen jedna vrstva a může se vynechat obvyklý krok číslo jedna - nanést podlak. Už se těším až se na trhu objeví také lak 7 v jednom, který krom všech výše zmiňovaných funkcí bude plnit i funkci laku krycího. Eliška Vreštiaková

Fotogalerie

Líbí se Ti tento článek? Řekni o něm svým známým!

Mohlo by Tě zajímat

Ideální letní manikúra? Jednoznačně Termo UV gely!
Péče o nehty
Víte, co v létě letí? Já už ano! V těchto horkých dnech jsem se nechala zlákat na pěkně ledové frappé a vyzpovídala…
5 způsobů, jak si odlakovat nehty bez odlakovače
Péče o nehty
Každá žena, která o sebe ráda pečuje, moc dobře ví, co všechno jde s lakováním nehtů ruku v ruce. Lak musí ladit se…
Jak si přestat kousat nehty
Péče o nehty
Zřejmě každý se někdy v životě přistihl, že si kouše nehty. Možná to bylo nudou při nezáživné přednášce nebo v…
Hýčkejte své nohy, aneb snadný návod na domácí pedikúru
Péče o nehty
Brzy už vyndáme na světlo světa sandály, kristusky, žabky a jiné střevíce prozrazující, jak pečujeme o své nožky.…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná