RSS

Magazín

Seznam se s novinkami, tipy a trendy ve všech kategoriích našeho magazínu, komentuj a jednoduše buď krásná!

Kosmetika

7 přírodních způsobů, jak na čistou pleť

Datum: 11.06.2018

Na trhu najdeme nepřebernou škálu různých produktů a způsobů, jak dosáhnout dokonale čisté pleti, nejlépe vám však ke zdravé a zářivé pokožce může pomoci příroda sama! Ano, je to tak. Produkty, které s největší pravděpodobností najdete ve své lékárničce či v kuchyni, můžete bez váhání použít k odstranění všech nehezkých pupínků a úspěch je zaručený! Podívejte se tyto přírodní produkty, díky nimž bude vaše pleť krásně čistá, a začněte svou pleť čistit pomocí přírody!

Celý článek
Kosmetika

Až bude po zimě - krémy jemné jako peříčko

Datum: 07.01.2018

Po zimě nesmíme nic nechat náhodě, proto vám přinášíme lehounké krémy a séra ideální pro jarní sezónu. S nástupem jara je logické a přirozené, že se pokožka přizpůsobuje změně ročního období, a proto bychom měly zvolit krém s odlehčenou texturou. Krém by pokud možno měl obsahovat i UV filtr. Ve Francii používá za slunečného počasí ochranný krém pouze 10 % žen, přičemž je dokázáno, že pokud si na sluníčko dáváme pozor, až do věku 45 let je možné se vyhnout 80 % všech známek stárnutí. Když se…

Celý článek
Kosmetika

Mladistvý vzhled pokožky udrží speciálně upravený vitamín C

Datum: 14.08.2017

Už od útlého dětství slýcháváme, že jsou vitamíny důležité pro zdravé fungování našeho organismu. Málokdo už si však, ale uvědomuje, že vitamíny jsou blahodárné nejen pro zdraví, ale také pro krásu. Magazín Buď Krásná se proto v této souvislosti zaměřil na vitamín C, který vám dopomůže ke krásné a kvalitní pokožce.

Celý článek
Kosmetika

Bez vrásek, bez botoxu, bez skalpelu

Datum: 19.02.2017

Ubíhající roky a stres si vybírají svou daň. Zanechávají v obličeji stopy v podobě nežádoucích vrásek. Ale co s nimi, když se jejich majitelka zatím k radikálnějšímu kroku ještě necítí? Více než uspokojivou odpověď nabízejí speciální náplasti, které dokáží omladit v pohodlí domova.

Celý článek
Kosmetika

Pryč s vráskami a jizvami po akné, 2. díl

Datum: 15.02.2017

V prvním díle tohoto miniseriálu jsme si představily neablační postup - méně invazivní laserovou metodu pro omlazení pleti a pro řešení následků problematického akné. Ve druhém díle se zaměříme na invazivní metodu, tzv. Resurfacing.

Celý článek
Kosmetika

Pryč s vráskami a jizvami po akné, 1. díl

Datum: 11.02.2017

Vrásky, jizvičky po akné, či jiné nerovnosti v obličeji, případně i v dekoltu, dokáží ženu řádně potrápit. Na rozdíl od jiných částí těla nelze nedokonalosti v obličeji maskovat ve slušivém outfitu. Pokud se již nechcete potýkat se stopami, které zanechalo problematické akné, či chcete dát košem svým vráskám, nenechte si ujít tento dvoudílný miniseriál. Ten vám představí dvě možnosti laserového řešení právě vašich problémů. Prvním z nich je tzv. neablační laserové ošetření.

Celý článek
Kosmetika

Příliv kyslíku pro pleť - novinka OXYGENIA!

Datum: 04.02.2017

Po zimě je pleť unavená a mdlá - jednoduše vyčerpaná. Není se čemu divit, protože pokud jsou mrazy jako dnes, odčerpávají z ní všechnu energii. Jako restart pro pleť působí novinka OXYGENIA, určená pro zašedlou pleť bez života.

Celý článek
Kosmetika

Doteky z Jižní Koreje

Datum: 03.12.2016

Kdo je alespoň trochu zasvěcený v kosmetické problematice, jistě mu neuniklo, že malé beauty zázraky už nepřicházejí z Francie nebo Brazílie, ale z jihovýchodní Asie, konkrétně z Jižní Koreje. Tutorialy korejských krásek s nestydatě hladkou pletí mají na YouTube miliony zhlédnutí a kosmetické značky se jen předhánějí, která s nimi bude spolupracovat. Shrňme si, bez čeho se Korejky neobejdou.

Celý článek
Kosmetika

Pleťová kosmetika z domácí “továrny”

Datum: 23.11.2016

Home made výrobky v naší redakci převelice ctíme, a proto přinášíme čerstvou dávku recepisů. Tentokrát na pleťové produkty. Domácí výrobky mají hned několik výhod - víte, z jakých ingrediencí si je namícháte. Vážíte si jich, protože jste do nich investovali svůj čas a invenci. A v neposlední řadě s nimi můžete obdarovat své blízké. Přichází čas Vánoc, nechte se inspirovat.

Celý článek
Kosmetika

Sheet masky: trend, který vám zajistí nestydatě hezkou pleť

Datum: 08.11.2016

Bez Asiatek bychom si nezamilovaly BB krémy, technologii “air cushion”, šnečí produkty, softenery, ani sheet masky - jednorázové hydratační masky vyrobené z celistvého kusu netkané textílie napuštěné zázračnými látkami. Dopřejte své pleti tuto extra péči, odvděčí se vám dokonalým vzhledem.

Celý článek
Kosmetika

Nenechte si kazit úsměv žlutými zuby

Datum: 25.10.2016

Mnoho lidí věří, že žluté nebo flekaté zuby jsou známkou jejich špatného čištění. Přitom to není až tak moc pravda. I navzdory svědomité péči mohou mít zuby nehezké zabarvení. Jak se ho zbavit? Přečtěte si, co žluté zuby způsobuje, jak ošklivou barvu redukovat, a proč bělící zubní pasty někdy více škodí, než pomáhají.

Celý článek
Kosmetika

Halloween: tipy na strašidelný make-up

Datum: 17.10.2016

Ačkoliv Halloween nemá v naší české kotlině dlouhou tradici, každoročně se zvyšuje počet jeho fanoušků. Možná za to mohou malebně vyřezávané dýňové lucerny, možná lákavá chuť něčeho temného a strašidelného. Tak jako tak poslední říjnový večer máme jedinečnou příležitost vyřádit se v lehce morbidních převlecích i líčení. Jak na to vám poradíme v další části našeho halloweenského seriálu.

Celý článek
Kosmetika

Made in France, aneb mých šest oblíbených produktů z Francie

Datum: 02.10.2016

Zamýšleli jste se někdy nad tím, proč jsou Francouzky šik v každém věku? Protože o sebe pečují s obdivuhodnou pravidelností. Mají to v krvi. Matky to učí své dcery a ty zase své. Těžko byste od “pravé” Francouzky slyšely, že neměla čas se odlíčit. Nebo že ještě nedospěla do věku, kdy si troufne na červenou rtěnku. Kde je poptávka, je i nabídka, a tak se není čemu divit, že Francie stále zůstává módní a kosmetickou velmocí.

Celý článek
Kosmetika

Moderní muž nesmrdí, aneb i muži mají svoji kosmetiku!

Datum: 19.09.2016

Která z nás by nechtěla mít po svém boku fešáka, že?! Proto se tentokrát zaměříme na pečující kosmetiku určenou právě mužům. Už dávno totiž minuly doby, kdy za nejpřitažlivější mužský parfém byl považován benzín a do kosmetické výbavy pravého chlapa patřilo jen mýdlo a kolínská. Časy se mění, a proto s jistotou prohlašujeme, že pravý gentleman jedenadvacátého století pečlivě dbá o svůj zevnějšek. Upravenými rukami počínaje a hladkou, rozjasněnou pletí konče.

Celý článek
Kosmetika

Jak se neztratit v džungli pleťové kosmetiky (1.část)

Datum: 11.09.2016

Máme zatratit veškerou levnou kosmetiku? Vyplatí se chodit na profesionální ošetření? Víte, jaký typ pokožky máte a jak často střídat pleťovou kosmetiku? Tyto a další otázky zodpovíme v naší minisérii zaměřené na výběr pěstící kosmetiky.

Celý článek
« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 6 | 10 | 15 | 19   Další »

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná