RSS

Magazín

Seznam se s novinkami, tipy a trendy ve všech kategoriích našeho magazínu, komentuj a jednoduše buď krásná!

Kosmetika

Kouřové líčení očí i pro začátečnice

Datum: 04.03.2014

Komu by se nelíbilo kouřové nalíčení očí? Snad každá žena s ním získá nádherný a výrazný sexy pohled, a jak se říká: pohled vydá za tisíc slov. Bohužel ne každá žena ví, jak si kouřové oči správně namalovat. Přitom to je docela snadné. S naším návodem na líčení kouřových stínů na oči se tento look povede i úplné začátečnici.

Celý článek
Kosmetika

7 blahodárných účinků sezamového oleje

Datum: 26.09.2014

Věděli jste, že sezamový olej má celou řadu blahodárných účinků, které lze zužitkovat při péči o pleť? Sezamový olej si možná spojujete spíš s vařením, než se zkrášlujícími produkty, dobrou službu Vám ale prokáže nejen v kuchyni. Sice se mu nedostává takové pozornosti jako olivovému nebo kokosovému oleji, ale podle našeho názoru stojí rozhodně za vyzkoušení. Jako většina olejů má i ten sezamový skvělé hydratační vlastnosti. Může se ale navíc pochlubit i dalšími blahodárnými účinky, které v péči…

Celý článek
Kosmetika

Perorální dermatitida

Datum: 28.08.2013

Perorální dermatitida je nepříjemné kožní onemocnění, které bylo poprvé zpozorováno v 70. letech u letušek. Proto se mu někdy říká nemoc letušek. Projevuje se drobnými pupínky, které se nejčastěji vyskytují kolem úst, mohou ale zasahovat i do okolí nosu, brady, tváří nebo i očí. Léčba tohoto onemocnění je velmi dlouhodobá a svízelná, jelikož vyrážka má tendenci se vracet.

Celý článek
Kosmetika

7 přírodních způsobů hydratace pleti

Datum: 09.06.2014

Říkali jste si už někdy, jestli by nebylo lepší dodat své pleti vláhu přírodní cestou místo používání nekonečného zástupu chemikáliemi nabytých přípravků? Pokud ano, jistě je pro Vás dobrou zprávou, že existuje celá řada přírodních surovin, které hydratují stejně, ne-li lépe než běžně dostupná kosmetika. Tady je tedy pár tipů na nejosvědčenější přírodní způsoby hydratace pleti.

Celý článek
Kosmetika

Líčení podle věku – část 2.: po čtyřicítce a padesátce

Datum: 10.07.2013

Ačkoli to pro vás může být těžké, chcete-li vypadat dobře, musíte se smířit s tím, že se ve čtyřiceti nebo zralých padesáti už nemůžete líčit stejnými grify a líčidly jako svěží dvacítka nebo mladá třicátnice. Respektujte svůj věk a ctěte pravidla, která se k němu váží.

Celý článek
Kosmetika

Jak nalíčit hnědá kukadla?

Datum: 20.02.2015

Výběr vhodných barev a textury líčení není vždy jednoduchá a přímočará věc. Pokud jste však majitelkou hnědých očí, můžete se právem cítit, jako kdybyste tak trochu vyhrála v loterii. Požehnáním hnědých očí je to, že je lze nalíčit téměř jakoukoliv barvou. Prozkoumejme společně vaši zásobu očních líčidel a vyberme ta nejlepší, která vám zaručí neodolatelný pohled.

Celý článek
Kosmetika

7 tipů, jak se zbavit zarostlých chloupků jednou pro vždy

Datum: 25.12.2014

Existuje sice mnoho způsobů, jak se vypořádat se zarostlými chloupky, ale ani jeden z nich není všemocný. Spíš než pátrat po jednom samospásném řešení, se tedy vyplatí různé metody kombinovat. Právě tak se totiž problémů se zarůstajícími chloupky nejspolehlivěji zbavíte. Zarostlé chloupky vznikají tak, že se chloupek stočí a místo nahoru nad kůži roste pod povrchem. Přestože to není nic vážného, zarostlé chloupky jsou otravné a nevzhledné. Tady je tedy sedm tipů, jejichž kombinací se zarostlých…

Celý článek
Kosmetika

Pryč s rozšířenými póry

Datum: 16.02.2015

Krásnou pleť může někdy zradit její nejmenší detail – póry. S rozšířenými póry každý den bojují zástupy žen. Některé mají póry tak veliké, že vypadají jako malé skvrny, které obličej doslova hyzdí. Jak se tedy zbavit těch nenáviděných „dírek“ a uchovat si krásnou a kompaktní pleť, po které tak toužíme?

Celý článek
Kosmetika

Vlasy nejsou jen vlasy! Určují i typ líčení!

Datum: 22.04.2015

Myslíte, že jen tak dojdete ke kadeřnici, necháte se obarvit a nic se nestane? Pak jste na omylu! Každé vlasy vyžadují trochu jiný typ líčení. Pokud tedy z černé přesedláme na blond, rozhodně bude obrovskou chybou, pokud se stále budeme líčit jako tmavovlasé! Jak se tedy zachovat, pokud změníme barvu?

Celý článek
Kosmetika

Vyhněte se chybám v líčení! – 3. část ze tří

Datum: 01.04.2014

Zmalované oči, slepené řasy a rozmazané oční linky - klasické chyby v líčení. Mnoho žen ráno stráví spousty času před zrcadlem, nakonec ale stejně nejsou s výsledkem spokojené. Přirozenou krásu je přitom často možné podtrhnou jednoduchými triky – bez stresu a námahy.

Celý článek
Kosmetika

Jak docílit hustých řas

Datum: 11.01.2014

Pokud máte jemné, krátké či nevýrazné řasy, nezoufejte! Vždy je možné je posílit a docílit tak většího objemu. Máme pro vás řešení, jak váš pohled dokonale změnit…

Celý článek
Kosmetika

Parfémy – přitažlivost i svádění

Datum: 04.05.2014

Voníme se, abychom o sobě něco vypověděly, ale také, abychom sváděly. Ne nadarmo se říká, že čich je nejzáhadnější ze všech pěti smyslů. Proto přinášíme nabídku nejpřitažlivějších parfémů, ke kterým stojí za to si přivonět a dopřát si je. Nejen v létě.

Celý článek
Kosmetika

Recenze na kosmetiku, aneb co mám doma v koupelně…

Datum: 07.05.2014

Pojďme si zase jednou popovídat pěkně jako „holky s holkama“ ☺. Máte husté, suché a nepoddajné vlasy, co se snadno krepatí a lámou? Ruce Vám bez mastného krému chřestí jako ocas chřestýše? Rty máte vysušené a bez lesku? A každý osmadvacátý den se osypete „beďarama“ jako kluk v pubertě? Pokud se v oněch radostech sama poznáváte, přečtěte si mé zkušenosti s kosmetikou, kterou mám doma v koupelně…

Celý článek
Kosmetika

Poklady z přírody – kosmetika z kozího mléka

Datum: 18.03.2014

Máte citlivou pleť? Přestože používáte luxusní kosmetiku, stále vypadáte jako krab nebo náctiletá puberťačka? Začínají se Vám na čele tvořit drobné vějířky vrásek? Ztratila už Vaše pleť svěžest a vitální vzhled? Pokud jste alespoň jednou odpověděla ano, pak nastražte všechny smysly a seznamte se s kosmetikou z kozího mléka. Přírodní kozí kosmetika má sametovou strukturu, příjemnou, nevtíravou vůni, panensky bílou barvu a to nejdůležitější – zbožňuje Vaši pleť a Vaše pleť zbožňuje ji…

Celý článek
Kosmetika

Kam s kosmetikou? Do ledničky!

Datum: 09.04.2014

Vyschlá řasenka, parfém, co ztrácí vůni, podivná konzistence rtěnky či make-upu... Známe to všechny. Utratíme mnohdy až hříšné peníze za kosmetické přípravky, které odejdou během pár měsíců a jsou na vyhození. A tak to řešíme buď tím, že stále kupujeme novou a novou kosmetiku, nebo ji používáme i v už nevhodném stavu, často po uplynutí doporučené trvanlivosti. Tak jako tak, buď trpí naše peněženka, nebo pleť. Poradíme vám, jak to změnit!

Celý článek
« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 6 | 10 | 15 | 19   Další »

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná