RSS

Magazín

Seznam se s novinkami, tipy a trendy ve všech kategoriích našeho magazínu, komentuj a jednoduše buď krásná!

Péče o nehty

Co o vás prozradí barva nehtů? Možná vás to překvapí!

Datum: 29.06.2018

Barvy a jejich symbolika spolu jdou ruku v ruce! To, že se vám líbí právě červená nebo třeba černá, o vás vždy něco vypovídá. Nehty nejsou zdaleka jen módní záležitostí podléhající trendům, barva vaší manikúry na vás leccos prozradí! Kterou barvu máte nejraději vy?

Celý článek
Péče o nehty

Nehty, které budete ukazovat s hrdostí

Datum: 24.05.2017

Tipy a triky, jak mít nehty vždy upravené a zdravé Krásné nehty. Sen každé z nás, který ovšem často zůstává bohužel jen pouhým snem. Nyní ale přinášíme seznam rad, které při péči o perfektní nehty nemůžete opomenout…

Celý článek
Péče o nehty

Miniedice “náctiletí”: jak pečovat o nehty

Datum: 11.10.2016

Každé životní odbdobí má svá specifika, a s tím spojené starosti a radosti. Období puberty a dospívání je charakterizováno explozivní smrští hormonů, neporozuměním si s celým světem vyjma snad jen Boba Marleyho, špatnou pletí i náladou, mastnými vlasy a roztřepenými nehty. Obvykle nezbývá, než zatnout zuby a tuto bouřlivou životní etapu přežít. Jelikož štěstí přeje připraveným, máme pár tipů, jak z puberty vybruslit s grácií, ať už jste rodič nebo mladý a neklidný teenager. V druhém díle naší…

Celý článek
Péče o nehty

Veganské laky na nehty

Datum: 16.08.2016

Trendy v oblasti životního přístupu se odrážejí ve způsobu stravování. A trendy ve stravování zase v mnohém kopírují ty módní. A naopak. Není proto divu, že návrat k přírodě a touha po detoxu těla i duše se odráží rovněž v dekorativní kosmetice. Nail průmysl nyní přichází s novinkou - veganskými laky - stoprocentně bio, stoprocentně fair trade, storpocentně zdravé k našemu organismu a šetrné k přírodě.

Celý článek
Péče o nehty

Ideální letní manikúra? Jednoznačně Termo UV gely!

Datum: 15.08.2016

Víte, co v létě letí? Já už ano! V těchto horkých dnech jsem se nechala zlákat na pěkně ledové frappé a vyzpovídala autorku blogu naninails.cz - možná jste o tomto e-shopu zaměřeném na nehtovou kosmetiku a modeláž už slyšely.

Celý článek
Péče o nehty

Stop špatným barvám! Víme, jak vybrat správný lak na nehty!

Datum: 21.07.2016

Letní počasí, veselé a krátké šatičky a divoké dovolené přímo jen vybízí k nespoutanému experimentování. Ale i divočet se musí v mezích a to platí i pro naše nehty. Fantazii se meze nekladou – můžeme zkoušet samolepky, razítka ze vzorových destiček, proužky, tečky, ombré a další styly, které lze vytvořit nejen v salonu, ale s trochou času a trpělivosti i doma. Ovšem barvy bychom si měli pečlivě vybrat. Ne ke každému se hodí každý odstín. A bohužel to není jen o naší odvaze. Lak, který bude…

Celý článek
Péče o nehty

Moje oblíbené značky nehtové kosmetiky? Alessandro a O.P.I.

Datum: 11.07.2016

Zatím jsem neobjevila lak, který by odolal drhnutí napálených hrnců či okopávání záhonků bez úhony. Některé laky na tom jsou však o poznání lépe než jiné. Jedním z doslova ikonických produktů se pro mě staly striplaky od kosmetické společnosti Alessandra. Přežijí více než obyčejné laky, dobře se nanášejí a lze vybírat z široké škály barev. Ovšem co se barevných kolekcí týče, nic nepřekonáná legendární značku nehtové kosmetiky O.P.I.

Celý článek
Péče o nehty

Nehty v létě neschováme! Jak je mít dlouhé a zdravé?

Datum: 03.07.2016

Každá žena by ráda vypadala jako princezna a k tomu samozřejmě patří i polodlouhé či dlouhé pěstěné nehty. Jenže ne každá žena může mít nehty dlouhé, protože, jak jsme jistě už všechny zažily, nehty se lámou, třepí či olupují po vrstvách. A to samozřejmě nevypadá hezky. Jenže léto je tady a my už svoje ruce těžko schováme do rukavic nebo do kapes, abychom se za své krátké, nehezké či okousané nehty nemusely stydět! Co tedy dělat, abychom měly krásné, zdravé a pevné nehty? Samozřejmě aniž bychom…

Celý článek
Péče o nehty

Nožky k nakousnutí, aneb správná péče o chodidla

Datum: 08.06.2016

A je tu zase! Léto a s ním sandále, kristusky, žabky a bosé nožky. Předtím než začnete přemýšlet, jakou barvou ozdobíte nehty v otevřených botkách, věnujte svým chodidlům ošetřující kúru. Kuří oka, mykózy, popraskané paty ani ZANEDBANÉ nehty totiž nikdy nebyly, NEJSOU a vsadíme se, že ani nikdy nebudou COOL.

Celý článek
Péče o nehty

Sprosté slovo? Záděra!

Datum: 06.04.2016

Záděry, záděrky - obvykle jsou malé, přesto dokáží napáchat nezvykle velkou škodu. A to nejen na našem vzhledu, ale zejména na zdraví. Ze zdánlivě banálního nic totiž může vzniknout velice bolestivá a nebezpečná infekce. Poradíme vám, jak správně o své ruce pečovat a co dělat, když si přece jen nějakou tu nepříjemnou bolístku na kůžičce v okolí nehtového lůžka způsobíme.

Celý článek
Péče o nehty

Prošlé laky na nehty nevyhazujte! Víme, jak je zpracovat!

Datum: 02.03.2016

Laky s prošlou expirační lhůtou patří do odpadkového koše. Ačkoliv jsme se vám snažili toto tvrzení vetřít pod kůži připomínkou o škodlivosti staré kosmetiky na naše zdraví snad v každém druhém článku, dnes tuto tezi lehce poupravíme. Laky na nehty s prošlou trvanlivostí nepatří na nehty! Zde je pár tipů, jak je využít v praktickém životě.

Celý článek
Péče o nehty

Trendy nehty pro jarní sezónu 2016

Datum: 27.02.2016

Jaro už ťuká na vrátka. Pojďme si říct, jak v novém roce osvěžit naši manikúru. Jaké barvy budou na jaře in, a kterým technikám se máme přiučit. Na přehlídkových molech tentokráte zazářily sofistikované geometrické ornamenty, pastelové barvy, ale i odvážné metalické tóny. Kdo vsázel na nude styl i všechny odstíny červeni, vyhrává také!

Celý článek
Péče o nehty

Revoluce v lakování: lak na nehty ve spreji!

Datum: 23.02.2016

Podlak, první vrstva laku, druhá vrstva,... A bác: jedno neopatrné otření o stůl a můžete začít znovu. Víte, o čem mluvím? Pokud ano, pak mám pro vás dobrou zprávu. Britská kosmetická společnost Nails Inc! přišla na trh s revoluční novinkou - lakem na nehty ve spreji. Konečně technologie “lakování” určená i pro nás méně zručné. Jak tento technologický zázrak funguje? Čtěte dál…

Celý článek
Péče o nehty

Mýty, polopravdy a pravdy o nehtech očima odborníků 2. část

Datum: 31.01.2016

Některé kosmetické pověry se tváří jako pravda, ač tomu je úplně naopak. Nad jinými kroutíme nevěřícně hlavou, přesto se mohou zakládat na podložených vědeckých studiích. V první části o kosmetických mýtech a pravdách jsme si už některá tvrzení týkajících se nehtů a nehtové kosmetiky objasnili. Pokračujeme dále…

Celý článek
Péče o nehty

Mýty, polopravdy a pravdy o nehtech očima odborníků 1. část

Datum: 24.01.2016

Za špatnými nehty stojí genetika. Nehtová kůžička se nesmí stříhat. Nehty rostou i po smrti. Gelové nehty přírodní nehty ničí. Bradavic se zbavíte jejich potíráním bezbarvým lakem na nehty. Lakování nehtů může způsobovat neplodnost. A tak dále a tak dále. Kolem nehtů i nehtové kosmetiky se točí celá řada mýtů a polopravd. Pojďme si ty největší vyvrátit a najít zrnka pravdy v těch ostatních.

Celý článek
« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 8   Další »

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná