RSS

Magazín

Seznam se s novinkami, tipy a trendy ve všech kategoriích našeho magazínu, komentuj a jednoduše buď krásná!

Péče o nehty

Suché a popraskané paty? Pryč s nimi!

Datum: 10.04.2014

Možná máte rády zimu, sníh a lyže, ale vsadíme se, že ještě radši máte léto, moře a koupání. A protože se léto pomalu blíží, měly bychom začít věnovat pozornost našim nožkám, které za nedlouho přezujeme z kozaček do sandálů. Netrápí vás náhodou neupravené nehty nebo suché a popraskané paty? Ty by asi v sandálech nevypadaly moc dobře. Pojďme se podívat, jak rychle dostat své nohy do formy.

Celý článek
Péče o nehty

Gelové nehty? Proč ne…

Datum: 10.06.2014

Trend umělých nehtů se v poslední době značně rozšířil, přestože mnozí odborníci před tímto zkrášlením varují. Mnoho žen je však ochotno snést nějaké to riziko, pokud nemají přirozeně pěkné nehty nebo dostatek času na časté pěstění svých „drápků“. V těchto případech jsou gelové či akrylové nehty vítanou pomocí.

Celý článek
Péče o nehty

Nepříjemný trapas: Poradíme, jak se vyhnout zápachu nohou

Datum: 22.06.2014

Horké dny se nenesou pouze ve znamení letních radovánek. Přinášejí s sebou také nepříjemnosti spojené se zápachem nohou. Problém se zdaleka netýká jen mužů. Naopak velmi aktuální bývá také pro ženy, protože právě ony často nosívají silonky a boty z umělých materiálů, které za nežádoucím odérem také stojí.

Celý článek
Péče o nehty

Ruce bez jediné chybičky

Datum: 10.05.2013

Procedury proti pigmentovým skvrnám, vyživující injekce, krémy, manikúra... a vaše ruce budou jako v bavlnce.
Hebké a pěstěné ruce dají skvěle vyniknout trendovým barvám nových laků na nehty!

Celý článek
Péče o nehty

Japonská manikúra P-Shine aneb nechte své nehty zazářit

Datum: 28.08.2013

Už před mnoha staletími se japonské gejši pyšnily zdravými a krásně lesklými nehty. V té době ještě neexistovaly dnešní vymoženosti jako laky na nehty nebo nehty umělé. Jejich umění spočívalo pouze v používání tradiční a čistě přírodní techniky úpravy nehtů, kterou v roce 1958 nazvala stejnojmenná tokijská společnost metodou manikúry P-Shine.

Celý článek
Péče o nehty

Gelové nehty?

Datum: 06.02.2014

V kultuře těla by se nemělo zapomínat ani na takové „detaily“, jako jsou vaše nehty. V současnosti je spousta možností, jak o své nehty pečovat. Ale pořád ve vzduchu visí otázka. Gelové nebo přírodní?

Celý článek
Péče o nehty

Umělé nehty – pro a proti

Datum: 25.02.2014

Ruce jsou při osobním kontaktu jednou z nejviditelnějších částí těla a rozhodně přitahují nejvíce pozornosti. Ať už jste v divadle, na pracovním pohovoru nebo v restauraci, pěkně upravené ruce jsou pro každou ženu vždy tou nejlepší vizitkou.

Celý článek
Péče o nehty

Zimní péče o ruce a nehty: vyzkoušejte sílu domácích zábalů

Datum: 03.01.2015

Jen málokterá z nás si velebí v teplotách blížících se nule. Naše pokožka a nehty jsou v zimních měsících náchylné na vysušování. V důsledku toho kůže praská a nehty se třepí a lámou. Domácí vyživující zábaly nám zajistí potřebnou ochranu a navíc nezruinují naše peněženky jako drahé krémy. Vyzkoušejte na vlastní kůži sílu olivového oleje, medu, citronové šťávy nebo heřmánku.

Celý článek
Péče o nehty

Péče o ruce v zimním období

Datum: 11.02.2015

Podle upravených rukou a nehtů se prý pozná skutečná dáma, praví jedna stará moudrost. Patrně vznikla ještě v době, kdy ženy nejenom že nechodily do práce, ale i na starost o domácnost měly pomocnice. Netrápily tak svoje ruce mytím nádobí ani různými chemikáliemi určenými na úklid. Dnešní svět je však služkám i ženám v domácnosti natolik vzdálen, že chceme- li být považovány za opravdové dámy, musíme o své ruce řádně pečovat. A to dá opravdu zabrat, obzvláště v zimě.

Celý článek
Péče o nehty

Pečujte o nehty v požehnaném stavu správně!

Datum: 20.11.2015

Ačkoliv se říká, že těhotenství ženy zkrášluje, není dobré spolehát se jen na svůj požehnaný stav. Samotné těhotenství i porod dává celému našemu tělu zabrat. Mění se nejen tělesné proporce, ale v důsledku hormonálních vodotrysků a zvýšených nároků na některé vitamíny a minerály i kvalita vlasů a nehtů. Poradíme vám, jaké procedury vám pomohou zachovat si zdravé a lesklé nehty po celou dobu gravidity a kterým zákrokům se raději vyhnout.

Celý článek
Péče o nehty

Revoluce v lakování: lak na nehty ve spreji!

Datum: 23.02.2016

Podlak, první vrstva laku, druhá vrstva,... A bác: jedno neopatrné otření o stůl a můžete začít znovu. Víte, o čem mluvím? Pokud ano, pak mám pro vás dobrou zprávu. Britská kosmetická společnost Nails Inc! přišla na trh s revoluční novinkou - lakem na nehty ve spreji. Konečně technologie “lakování” určená i pro nás méně zručné. Jak tento technologický zázrak funguje? Čtěte dál…

Celý článek
Péče o nehty

Co o vás prozradí barva nehtů? Možná vás to překvapí!

Datum: 29.06.2018

Barvy a jejich symbolika spolu jdou ruku v ruce! To, že se vám líbí právě červená nebo třeba černá, o vás vždy něco vypovídá. Nehty nejsou zdaleka jen módní záležitostí podléhající trendům, barva vaší manikúry na vás leccos prozradí! Kterou barvu máte nejraději vy?

Celý článek
Péče o nehty

Pedikúra vs. podiatrie: Co je pro nás důležitější?

Datum: 26.09.2013

Když přijde řeč na péči o pokožku, mnozí z nás mají dvojí měřítko. Zcela přirozeně se staráme o své obličeje, čistíme, hydratujeme a chráníme je před sluncem, zatímco jedna z nejdůležitějších a nejnamáhanějších částí našeho těla většinou zůstává bez povšimnutí. Řeč je o chodidlech. Lidské chodidlo se skládá z 26 kostí a 40 kloubů a je jedním z nejsložitějších systémů lidského těla. Naše chodidla jsou denně vystavena obrovskému tlaku a námaze.

Celý článek
Péče o nehty

Kaviárová manikúra, snadno a rychle

Datum: 21.05.2013

Kaviár a šampaňské jsou synonymy luxusu. Tak neváhejte a dopřejte luxusní look i svým nehtům. Manikúra z drobných perliček strukturou skutečně připomínající zmiňovanou luxusní pochutinu je totiž top hitem letošní sezony. A abyste se kvůli takovéhle ozdobě nemuseli vydat z peněz, zapátrali jsme a tady je jednoduchý a levný návod, jak na to.

Celý článek
« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 8   Další »

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná