RSS

Magazín

Seznam se s novinkami, tipy a trendy ve všech kategoriích našeho magazínu, komentuj a jednoduše buď krásná!

Péče o vlasy

Dopřejme svým vlasům trochu péče

Datum: 11.01.2017

Naše vlasy toho musí hodně vytrpět, ať už stran počasí nebo nejrůznějších úprav účesu typu rovnání, natáčení, fénování či barvení. Podle nejnovějších studií je právě nyní, na začátku února, čas věnovat jim zaslouženou péči.

Celý článek
Péče o vlasy

Mýdlové šampony jsou cool

Datum: 19.11.2016

Zájem o bylinkářství a přírodní kosmetiku s sebou nese i návrat k tradičním technologickým postupům. Není proto divu, že na paškál se dostávají i tuhé mýdlové šampony. Jejich uživatelé si libují, že jsou šetrné k vlasům i vlasové pokožce, skladné na cesty a jejich složení je transparentní :-).

Celý článek
Péče o vlasy

Škola domácího barvení

Datum: 05.11.2016

Rychlé a levné řešení! Nemusíte se objednávat ke kadeřnici, za barvu utratíte něco kolem stovky a změnu vzhledu zvládnete sama doma v koupelně během třiceti minut. Ano, domácí barvení má bezesporu své výhody. Stejně tak však i svá úskalí. Abyste vyšla z koupelny s vlasy stejně nádhernými jako má modelka na obalu a ne jako ježibaba, držte se našich rad.

Celý článek
Péče o vlasy

Miniedice “náctiletí”: jak pečovat o vlasy

Datum: 08.10.2016

V pubertě musí mladí a neklidní čelit celé řadě problémů. Od trapných rodičů, přes nešťastné první lásky, až po beďary v obličeji a nadměrně se mastící vlasy. V naší nové minisérii se zaměříme zejména na palčivé otázky péče o vlasy, pleť a nehty dospívajících. V prvním díle probereme, které vlasové přípravky se hodí pro teenagery, jak často by měli chodit ke kaděřníkovi, nebo co si odborníci myslí o barvení vlasů u mladistvých.

Celý článek
Péče o vlasy

Dopřejte svým vlasům hloubkovou péči

Datum: 28.09.2016

V létě si většina z nás hřejivé paprsky slunce s radostí užívá, a vždy když máme příležitost, jim vystavujeme naše tělo. To chráníme a natíráme opalovacími krémy, oči chráníme slunečními brýlemi, ale co naše vlasy? Pokud nejste zrovna vyznavačkou slamáků či jiných pokrývek hlavy, Vaše vlasy na slunci nejspíše trpí. Jaká je první pomoc pro naše vlasy po letošním extrémně horkém létě?

Celý článek
Péče o vlasy

Proč mi padají vlasy a co s tím?

Datum: 18.08.2016

Stále více žen trápí problémy s vypadáváním a řídnutím vlasů. Plešatění není záležitostí pouze mužské populace, jak by se mohlo zdát. Ačkoliv je vypadávání vlasů u žen většinou pouze přechodnou záležitostí, nemusí tomu tak být vždycky a někdy je nutné obrátit se na odborníka, který může určit příčinu problému a předpsat případnou léčbu.

Celý článek
Péče o vlasy

Obyčejný neobyčejný culík

Datum: 11.08.2016

Ačkoliv je fajn zajít si jednou za čas do kadeřnictví pro profesionální účes, většinou jsme na vlasový styling sami. Možná to ještě nevíte, ale vypadat skvěle a pokaždé jinak můžete i se zdánlivě obyčejným culíkem. Neexistuje snad variabilnější účes než je právě culík. Inspirujte se, jak si pomocí něj vytvořit elegantní, rošťácký, sportovní či romantický look.

Celý článek
Péče o vlasy

Novinka od L’Oréal Paris: barva na vlasy Excellence Créme

Datum: 09.07.2016

Taky občas přemýšlíte o tom, zda si trvalým barvením neničíte vlasy? Mezinárodní magnát vlasové kosmetiky, značka L'Oréal Paris, opět přišla s novinkou, která slibuje konec kompromisům - krása versus zdraví. Barvu Excellence Créme jsme vyzkoušely a přínášíme vám náš ortel.

Celý článek
Péče o vlasy

Vlasy jako princezna? Snadná věc! Stačí správná péče!

Datum: 04.07.2016

Vlasy vždy byly a budou vizitkou ženy a to i přes to, že v moderní době se k nim přidaly i další faktory, jako například nehty, úprava či sladěné oblečení. Vlasy jsou zkrátka na první pohled vidět a my se logicky budeme stavět jinak k dámě s pečlivě upraveným drdolem, k paní s rozpuštěnými dlouhými vlasy či slečně s mastnou pěšinkou. Mytí a úprava je jedna věc, to samozřejmě záleží na každém z nás, ovšem daleko ožehavějším tématem je délka vlasů. Módní trendy kážou každý rok jinou délku a čert…

Celý článek
Péče o vlasy

Jak pečovat v létě o vlasy?

Datum: 23.06.2016

Léto je pro naše vlasy na jednu stranu dobrý sluha, ale na druhou zlý pán. Naše hříva se ve slunečních paprscích krásně leskne a šisováním získává přirozený melír, kterého v průběhu zbytku roku docilujeme jen ztěžka. Prázdninová potěšení však mají i svou stinnou stránku. Horké paprsky prameny vysušují a nesvědčí jim ani mořská sůl či chlor z bazénů. Jak zabránit poprázdninové vlasové noční můře si řekneme v následujících odstavcích.

Celý článek
Péče o vlasy

Když barva vlasů žaluje…

Datum: 03.06.2016

“Je jaká je, tak mi náhle padla do klína, ani černá, ani blondýna, někdy tak a jindy taková, vždycky hádám, jak se zachová, zřejmě nikdy, jak chci já.” Pokud stejně jako Karel Gott tápete v povahových rysech žen odvozených od barvy jejich vlasů, přečtěte si tento článek. Co říkají psychologové na klišé, že jsou blondýnky hloupé, zrzky drzé a brunetky praktické?

Celý článek
Péče o vlasy

Zkracujeme! Letošní léto ovládnou mikáda!

Datum: 25.05.2016

Bob, lob a pixie – ne, to nejsou výrazy vybrané z dětské hry, to jsou názvy účesů, které budou frčet letošní léto. Dlouhé vlasy jsou samozřejmě stále „in“, jelikož tajemná víla s hřívou po pás bude krásná prostě vždy. Ovšem kdo se nechce pařit a potit pod tíhou vlastních kadeří, má možnost to změnit! Buď Krásná si pro Vás přichystala přehled krátkých účesů vycházejících z tradičního mikáda – právě to letos letí. Nechte se inspirovat!

Celý článek
Péče o vlasy

Jak pečovat o vlasy v létě

Datum: 24.05.2016

Stejně jako mohou sluneční paprsky poškodit Vaši pleť, mohou ničit i Vaše vlasy. Když k tomu ještě přidáte slanou nebo chlorovanou vodu, máte kombinaci, která Vaše kadeře příliš nepotěší. Výsledkem je po pár letních týdnech namísto lesklých a snadno upravitelných loken vysušená a unavená kštice. Vlasy vypadají jako spečené.

Celý článek
« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 8 | 11 | 14   Další »

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná