RSS

Magazín

Seznam se s novinkami, tipy a trendy ve všech kategoriích našeho magazínu, komentuj a jednoduše buď krásná!

Péče o vlasy

Krátké vlasy nejsou pro každého

Datum: 17.07.2013

V poslední době se téměř stává povinností každé ženy mít alespoň jednou za život krátké vlasy. Ať už se podíváme kamkoli, vidíme spousty žen, které mají vlasy krátké, občas dokonce ještě kratší než mikádo, a i tak vypadají dobře a žensky. Dokonce i celebrity světového formátu propadly tomuto trendu. Na druhou stranu, když přijdeme s požadavkem na ostříhání vlasů ke kadeřnici, mohou nás některé začít děsit, že se krátké vlasy k našemu obličeji nehodí. Jaká je tedy ve skutečnosti pravda? Hodí se…

Celý článek
Péče o vlasy

Vyberte si vhodný účes podle tvaru obličeje!

Datum: 17.04.2014

Každá z nás se už narodila s určitými vlastnostmi a temperamentem, stejně tak jsme neovlivnily, jak vypadá náš obličej, jak velký máme nos či barvu očí. Zatímco změnit své špatné vlastnosti je pouze na naší vůli a vytrvalosti, fyzické změny jsou v dnešní době možné často jen s pomocí plastického chirurga. Což je „cena“, kterou mnohé z nás platit nechtějí. Existují však i přirozenější úpravy vzhledu, když víte, jak na to.

Celý článek
Péče o vlasy

Přední kadeřníci radí - nyní na téma krátké vlasy!

Datum: 30.09.2014

Trendy ve stylingu, volba účesu a péče o vlasy. Tři faktory, které rozhodnou o tom, jak bude vlasová image vypadat. Magazín Buď Krásná spouští na toto téma atraktivní seriál rozhovorů. Dozvíte se, jak být trendy a šik. Na dotazy reaguje šestice předních kadeřnických salonů.

Celý článek
Péče o vlasy

Krátké vlasy jsou in, vyberte si svůj střih

Datum: 22.02.2014

Uvažujete o tom, zkrátit svou dlouhou hřívu? Potom vězte, že je to krok tím správným směrem. Krátké vlasy jsou totiž čím dál více trendy. Předvádějí to i hollywoodské hvězdy a další prominentky, které se nechaly ostříhat nakrátko. A jak poznáte, že vám krátký účes bude slušet? Přečtěte si náš článek.

Celý článek
Péče o vlasy

Barva vlasů – lehká volba

Datum: 14.07.2014

Mnoho žen by na léto rádo oživilo svůj vzhled a přišlo s něčím novým a tato touha po změně se nejčastěji projevuje na účesu. Jakou bychom však měli vybrat barvu, aby nám sedla a působila co nejlichotivěji? Ve správně zvolené barvě můžeme totiž i omládnout a vizuálně se zbavit vrásek a nesrovnalostí pleti!

Celý článek
Péče o nehty

5 způsobů jak na rychlejší schnutí laku na nehty

Datum: 21.03.2014

Není nic otravnějšího, než strávit půl hodiny vytvářením dokonalé manikúry, aby pak všechno vaše úsilí stejně přišlo vniveč v okamžiku, kdy si potřebujete sáhnout pro něco do kapsy nebo se podrbat za uchem. Naštěstí existuje mnoho způsobů jak takovým mrzutostem předejít a zkrátit čas zasychání laku, který se jinak zdá být nekonečný. Tady je pár jednoduchých tipů, jak na to.

Celý článek
Péče o nehty

5 způsobů, jak si odlakovat nehty bez odlakovače

Datum: 26.07.2015

Každá žena, která o sebe ráda pečuje, moc dobře ví, co všechno jde s lakováním nehtů ruku v ruce. Lak musí ladit se rtěnkou, oblečením a všemi ostatními doplňky, které si chcete vzít. Nyní máte při výběru toho správného laku stovky možností, ale věděla jste, že když přijde na řadu odlakování, tak existuje celá řada způsobů, jak se starého laku zbavit? Velmi málo lidí totiž ví o několika nekonvenčních metodách, díky nimž můžete lak z nehtů bez problému odstranit. Místo klasického odlakovače,…

Celý článek
Péče o vlasy

Účesy vhodné pro kulatý obličej

Datum: 24.11.2014

Oblečení sice nosíte v konfekční velikosti 36, ale vaše tvář působí jako byste měla o deset kilo více? Kulatý tvar obličeje nezhubnete, a ani není třeba. Stačí zvolit vhodný účes, který vám obličej opticky prodlouží a zeštíhlí.

Celý článek
Péče o vlasy

„Na kluka,“ prosím! Aneb krátký sestřih dle tvaru obličeje…

Datum: 29.04.2014

Už Vás omrzel svět dlouhovlasých krásek, nikdy nekončící fénování a obecně přijímané předsudky, že jedině dlouhé jsou neskutečně ženské? Ano? Pak se inspirujte elegantní Emmou Watsonovou nebo svůdnou Halle Berryovou a vydejte se do světa „na kluka“. Ovšem předtím, než se bezhlavě vrhnete na nůžky, poraďte se s odborníkem, který střih se hodí právě k Vašemu tvaru obličeje.

Celý článek
Kosmetika

Kouřové líčení očí i pro začátečnice

Datum: 04.03.2014

Komu by se nelíbilo kouřové nalíčení očí? Snad každá žena s ním získá nádherný a výrazný sexy pohled, a jak se říká: pohled vydá za tisíc slov. Bohužel ne každá žena ví, jak si kouřové oči správně namalovat. Přitom to je docela snadné. S naším návodem na líčení kouřových stínů na oči se tento look povede i úplné začátečnici.

Celý článek
Kosmetika

7 blahodárných účinků sezamového oleje

Datum: 26.09.2014

Věděli jste, že sezamový olej má celou řadu blahodárných účinků, které lze zužitkovat při péči o pleť? Sezamový olej si možná spojujete spíš s vařením, než se zkrášlujícími produkty, dobrou službu Vám ale prokáže nejen v kuchyni. Sice se mu nedostává takové pozornosti jako olivovému nebo kokosovému oleji, ale podle našeho názoru stojí rozhodně za vyzkoušení. Jako většina olejů má i ten sezamový skvělé hydratační vlastnosti. Může se ale navíc pochlubit i dalšími blahodárnými účinky, které v péči…

Celý článek
Péče o vlasy

Drdoly nepatří jen na plesy!

Datum: 08.03.2014

Drdoly už nejsou jen retro záležitostí, kterou nosily v mládí naše maminky nebo babičky. Minimálně rok už jsou hodně v kurzu, a proto jsme pro vás přichystali několik typů a rad, jak na ně. Vyčesané vlasy jsou totiž nesmírně elegantní, a když vyberete správný typ ke svému obličeji, tak sluší opravdu každému. Vzpomeňte si na staré Římanky, renesanční obrazy nebo glamour fotky ze šedesátých let. Všude jsou drdoly.

Celý článek
« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 24 | 46 | 69 | 91   Další »

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná