RSS

Magazín

Seznam se s novinkami, tipy a trendy ve všech kategoriích našeho magazínu, komentuj a jednoduše buď krásná!

Péče o vlasy

Prodlužování vlasů: kterou metodu zvolit?!

Datum: 29.05.2014

Ach ty celebrity! Jeden den drze vykukují na svět se střihem „na kluka“ a hned druhý den se promenádují po červeném koberci s přirozenou kšticí do půli zad. A vy jen nechápavě kroutíte hlavou, tiše skřípete zuby a taky toužíte po diagnóze – dlouhovlasá kráska. Dobrá zpráva je, že nemusíte čekat na zázraky. Stačí se porozhlédnout po šikovném stylistovi a kadeřníkovi a nechat si vlasy „na počkání“ prodloužit. Způsobů, jak na to, je hned několik. Stačí si jen vybrat ten pravý ořechový pro vás…

Celý článek
Trendy

Speciální svatební edice: Svatba v zahraničí

Datum: 05.01.2015

Dosud jsme se věnovali svatbám, které se odehrávají na území České republiky a na kterých se počítá s přítomností většího či menšího počtu svatebčanů. Tato epizoda svatebního speciálu se pro změnu zaměří na páry, které si svůj jedinečný den chtějí vychutnat jako intimní chvíli ve dvou v některé ze zahraničních destinací. Magazín Buď Krásná zapátral a připravil pro vás praktický přehled informací, které v této věci poskytuje Ministerstvo zahraničních věcí.

Celý článek
Pro Vaše tělo

Mezi námi děvčaty: intimní hygiena

Datum: 07.01.2015

Víme, jak se starat o pleť. Ani o šamponech či kondicionérech se nevedou sáhodlouhé traktáty, protože všechny víme, k čemu slouží a všechny je využíváme. Ale věnujeme stejnou péči i našim nejintimnějším partiím? Ačkoliv není toto přísně soukromé území vidět, správnou péči stoprocentně ucítíme.

Celý článek
Kosmetika

Zapomeňte na popraskané rty!

Datum: 13.12.2013

Věčně popraskané rty, někdy až do krve – to je pro mnohé z nás věčné téma každou zimu. Časté použití různých jeleních lojů a balzámů však není vždy řešením, naopak někdy může dojít až k závislosti. Olizování či kousání do rtu tomu samozřejmě také neprospívá. Máme pro vás několik tipů, jak o rty správně pečovat, aby byly i v zimě dostatečně hydratované, hebké a prostě k zulíbání. ☺

Celý článek
Pro Vaše tělo

MARK scrub: přírodní kávový peeling bez kompromisů

Datum: 13.04.2017

Anglický dramatik John Van Druten prohlásil, že kdyby byl ženou, používal by kávu jako parfém. Jakpak by ne! Vždyť samotné kávové aroma dokáže rozechvět strunu naší spokojenosti, zbystřit mysl a otevřít srdce. Pokud jen vůně čerstvě namleté kávy umí tyto zázraky, co teprve celé kávové zrno… Vězte, že po vyzkoušení přírodního kávového peelingu MARK bych se podepsala vlastní krví pod tvrzení, že zrna kávy robusta dělají s pokožkou divy na počkání.

Celý článek
Kosmetika

Recenze na parfémy, aneb co máte rády Vy…

Datum: 01.03.2015

Na vůni záleží! Čichem si vybíráme partnera, ovlivňujeme momentální náladu nebo třeba monitorujeme nebezpečí. A hlavně si naším nosíkem vybíráme parfém, kterým svádíme svět… Zeptaly jsme se několika žen z našeho okolí, jaké vůně mají tu čest krášlit právě je.

Celý článek
Trendy

Nosíte správnou podprsenku? Otestujte se

Datum: 28.08.2013

Spodní prádlo. Ve světě žen zaujímá různé postavení. Jeho milovnice jej mají plnou skříň. Naproti tomu stojí ty, které žádnou zvláštní zálibu v prádle nemají a preferují zlatou střední cestu. Jejich šuplíky tak obsahují významně menší množství prádla.

Celý článek
Kosmetika

Parfémy – přitažlivost i svádění

Datum: 04.05.2014

Voníme se, abychom o sobě něco vypověděly, ale také, abychom sváděly. Ne nadarmo se říká, že čich je nejzáhadnější ze všech pěti smyslů. Proto přinášíme nabídku nejpřitažlivějších parfémů, ke kterým stojí za to si přivonět a dopřát si je. Nejen v létě.

Celý článek
Kosmetika

Poznejte revoluční metodu v omlazování

Datum: 06.09.2014

Hranice estetické medicíny se neustále posouvají. V současnosti to dokazuje nová metoda omlazování, tzv. Prime lifting. Díky ní kůže zpevní a zkrásní. Výsledek je vidět prakticky okamžitě. Samotná procedura trvá pouhou půlhodinu. Seznamte se s postupem, který dokáže váš organismus stimulovat k mládnutí.

Celý článek
Trendy

Speciální svatební edice přináší svůj první díl: Prstýnky

Datum: 10.09.2014

Výjimečný den, který patří jenom jí a jemu. Den, kdy se z Ty a Já stává My. Přesně o tom je svatba. Protože jde o jedinečné okamžiky, po kterých touží mnoho žen, připravil Magazín Buď Krásná speciální svatební edici. Praktický svatební seriál čtenářkám prozradí, jak být krásnou nevěstou a jak prožít perfektní nezapomenutelný svatební den. Rady jsou doplněny o postřehy a tipy redaktorky, která pro vás připravuje tento seriál a která se nedávno vdala.

Celý článek
Trendy

Speciální svatební edice: Zimní svatba může překonat letní

Datum: 08.12.2014

Svatební sezona probíhá jednoznačně během letních měsíců. Jejímu startu předchází svatební období Jara, které představuje jakési první vlaštovky předznamenávající letní svatební horečku. Chladné měsíce, vyjma únorových termínů, kdy zájem zvedá svátek zamilovaných, Svatý Valentýn, se ani zdaleka netěší takové oblibě. Přitom je to ale škoda. Proč zimní svatba nemusí být vůbec špatný nápad, vám prozradí tento díl speciální svatební edice.

Celý článek
Trendy

Hit letošního léta: Aperol Spritz

Datum: 20.08.2014

Vzpomínáte si, jak se před pár lety stalo absolutním letním hitem Mojito, bez kterého nemohl být žádný pořádný večírek? Tento koktejl se tak rozšířil, že ho začali v modifikované formě prodávat i v rychlých občerstveních a s jeho příchutí vyrábět zmrzliny i minerální vody. A přitom nešlo o žádnou novinku. Každé léto totiž potřebuje nějaké drinky a nápoje, které jsou v tu dobu prostě in. Loni a předloni to byla především ovocná piva, jejichž počet příchutí se několikanásobně zvýšil, dále také…

Celý článek
Pro Vaše tělo

Již nikdy bledá! Zde je 10 tipů na udržení opálení:

Datum: 02.09.2014

Pouhých deset minut na slunci stačí, abychom načerpali dostatek vitamínu D, ovšem krásně snědou pleť takto nezískáme. Co tedy dělat, abychom si bronzovou pleť, kterou jsme si vybojovali dlouhými hodinami na slunci (či zbarvili samoopalovacími přípravky), udrželi co nejdéle?

Celý článek
Kosmetika

Recenze na parfémy, aneb co mám doma v koupelně…

Datum: 25.01.2015

Vybrat si pro sebe tu správnou vůni není snadné, obzvlášť v záplavě flakonek v parfumériích. Každému sluší jiné vůně. Navést Vás ale může, jaký jste typ. Proto jsem se rozhodla trochu se s Vámi podělit o svůj osobnostní profil a parfémy, které používám. Jste elegantní, máte ráda módu, ale nijak okázale se neparádíte? Nedovedete si představit život bez práce, která Vás baví, sportu, jež Vám vyplavuje do těla potoky endorfinů a přátel, kteří Vám i v těžkých chvílích vykouzlí úsměv na rtech? A…

Celý článek
« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 24 | 46 | 69 | 91   Další »

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná