ATHENA´S Tělový zpevňující krém s arganovým olejem


Chcete být trendy a zároveň nezatěžovat své tělo chemií? Máte vztah k přírodě a zvířatům? Pak vás nadchne přírodní italská kosmetika značky Athena’s, která neobsahuje parabeny a která získala mnoho certifikátů kvality včetně osvědčení o přírodním původu. Produkty jsou dermatologicky testovány. Testování však neprobíhá na zvířatech. Dalším bonusem této kosmetiky představuje fakt, že je hypoalergenní. Můžete tak být příjemnou volbou i pro senzitivní zákazníky. Nyní vám přinášíme tip na tělový zpevňující krém s arganovým olejem právě od této značky.

Tento tělový krém je založen na rostlinné bázi a je určen pro každodenní péči o pokožku celého těla. Velmi praktická je pak jemná a lehká textura, která se rychle vstřebá a nezanechá na pokožce mastný film.

S tělovým zpevňujícím mlékem může být krásná každá žena

Přípravek krásně obnoví hydrolipidickou vrstvu a zajistí intenzivní hydrataci do hloubky. A to není zdaleka vše. Dokáže i zlepšit pružnost a pevnost a v neposlední řadě podpoří mikrocirkulaci. Díky těmto vlastnostem se může i majitelka suché kůže těšit z krásně jemné, pevné, hladké a sametově hebké pokožky. Musí ale tento přípravek používat pravidelně, pak dosáhne maximálně efektivního výsledku. I ženy se suchou či povadlou pokožkou tak mají báječnou možnost přírodní obnovy.

Vaše tělo bude mít užitek z mnoha cenných přírodních látek. Tělový krém totiž obsahuje arganový olej, bambucké máslo, jojobový olej, esenciální olej z pomerančových květů a vitamin E. Díky svému složení dokáže pokožku skvěle vyživit a hydratovat. Třešničkou na dortu je pak velmi příjemná lehce orientální vůně. Vlastní aplikace je ideální po sprše či koupeli.

Hodnocení:

„Je lehký a perfektně zjemňuje a vyživuje. Zlepšila se i celulitida, navíc skvěle voní a není testovaný na zvířatech,“ radují se čtenářky magazínu Buď Krásná

Čtenářky magazínu Buď Krásná tento produkt vyzkoušely a musíme potvrdit, že jejich vlastní praxe až na výjimky, které byly dány jiným typem pleti, zcela odpovídají avizovaným vlastnostem. Testující si pochvalují hladkou a vyživenou pleť, která je krásně jemná na dotek. Pozitivně hodnotí také jeho příjemnost na kůži během vlastní aplikace. Řada z nich velmi oceňuje lehkost a snadnou roztíratelnost krému. S úspěchem se setkalo také aroma přípravku. Některé čtenářky se po používání radovaly ze ztráty celulitidy. Skvělý ohlas zaznamenal také fakt, že tento tělový krém není testovaný na zvířatech. Některé čtenářky oceňují také absenci alergických reakcí.

Negativa nebyly zaznamenány praktické žádné. Pouze v jednom případě se vyskytl pocit pnutí a lehkého pálení. Někomu nesedla vůně, toto je však velmi subjektivní kritérium, co jednomu voní, jinému ne a naopak. Několik málo čtenářek zaznamenalo horší vstřebatelnost, samy však dodávaly, že nemají suchou pleť a že právě majitelkám suché pleti krém jistě udělá dobrou službu. I přesto, že vsakování jim nevyhovovalo stoprocentně, vyzdvihly viditelné celkové zlepšení a zjemnění pokožky.

Pozitiva

  • Snadná roztíratelnost
  • Lehkost
  • Efektivní vstřebávání
  • Příjemná vůně
  • Redukce celulitidy
  • Schopnost vyživit, zpevnit a zjemnit pokožku
  • Hypoalergenní báze bez alergických reakcí
  • Absence chemie, tedy žádné ropné deriváty, barviva, silikony, parabeny, rozpouštědla ani živočišné deriváty

Negativa

  • Horší vstřebatelnost u některého typu pleti
  • Subjektivní vnímání vůně, někomu voní, někomu ne

Tento krém vyšel v testování magazínu Buď Krásná naprosto skvěle, čemuž odpovídá i ochota výrobek zakoupit. Testující hodnotí cenu jako úměrnou kvalitě produktu. Krém vnímají i jako vhodný dárek pro někoho blízkého. Nyní se však pojďme podívat, jak si tělový zpevňující krém s arganovým olejem vedl v hodnocení v následujících kategoriích:


Design balení

Komfort při nanášení

Vůně

Příjemnost po vlastní aplikaci


Produkt si můžete prohlédnout či objednat zde:
Zakoupit
Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná