Athena's pleťový peeling s arganovým olejem


Chcete být trendy a zároveň nezatěžovat své tělo chemií? Toužíte být šetrná k přírodě a zvířatům? Vše popsané můžete získat s přírodní italskou kosmetikou značky Athena’s, která neobsahuje parabeny a která získala mnoho certifikátů kvality včetně osvědčení o přírodním původu. Produkty jsou dermatologicky testovány. Testování však neprobíhá na zvířatech. Nyní vám přinášíme tip na pleťový peeling s arganovým olejem právě od této značky.

Nádherná a prozářená pleť

Tento produkt dělá báječným jeho složení, najdete v něm arganový, sójový a olivový olej, dále pak vitamín E a panthenol. Vyvážená kombinace všech složek nádherně oživí vaši plet. Změnu k lepšímu je možné pocítit už po prvním použití. Pleť zjemní a tváři navrátí jiskru.

Při správném provedení peelingu odstraníte nečistoty a staré odumřelé buňky. Díky kombinaci látek ve složení můžete počítat i s hydratací. A nejen to. Dostaví se také efekt vyhlazení pokožky. Obrovským kladem je i jeho schopnost zvýšit účinnost kosmetických přípravků, které poté žena aplikuje.

Pokud jde o vlastní aplikaci, používejte tento peeling jednou za dva až čtyři týdny s tím, že platí pravidlo čím sušší pleť, tím méně častější peeling. Než se pustíte do díla, svou pleť důkladně očistěte pro vás vhodným kosmetickým přípravkem. Poté navlhčete obličej a jemnými krouživými pohyby vmasírujte peelingové sérum. Dále následuje opláchnutí obličeje vlažnou vodou. Nakonec pokožku ošetřete hydratačním krémem, ideálně takovým, který obsahuje arganový olej. Proceduru absolvujte večer před spaním, beze spěchu. Vnímejte ji jako očistný a relaxační rituál.

Hodnocení:

„Zdravá, krásná a prozářená,“ chválí ženy peeling nadšeně

Hodnocení čtenářek magazínu Buď Krásná je velmi pozitivní a nelze než konstatovat, že tento pleťový peeling v testování uspěl. Ženy chválí zejména kvalitně hydratovanou a jemnou pokožku. Hovoří nejen o viditelném oživení a rozzáření pleti, ale také o hebkosti pokožky na dotek. Pokud jde o očistu, jsou nadšené ze schopnosti opravdu efektivně odstranit odumřelé kožní buňky. Nešetří slovy chvály s tím, že pokožka vypadá zdravější a krásnější. Peeling zabodoval také u čtenářek se senzitivní pletí, které si pochvalovaly absenci alergických reakcí. Také čtenářka se sklony k atopii nešetří slovy chvály s tím, že na peeling reagovala velmi dobře, nijak ji nepálil, nezaznamenala ani zčervenání pokožky, což vidí jako obrovské plus.

Ženy dále pozitivně hodnotí přirozené složení a velmi jemné částečky peelingu, díky kterým nepociťují na pleti žádné podráždění. Pokud jde o vůni, drtivá většina testujících ji vnímá jako příjemnou. Některým však přírodní aroma příliš nevonělo, i tak však tuto vůni vnímaly pozitivně s tím, že je z ní poznat přírodní složení peelingu.

Pozitiva

  • Schopnost dokonale hydratovat pleť
  • Schopnost zjemnit pokožku
  • Schopnost dodat pokožce zdravý a rozzářený vzhled
  • Schopnost revitalizovat senzitivní pleť se sklony k alergickým reakcím
  • Absence chemie, tedy neobsahuje ropné deriváty, barviva, silikony, parabeny, rozpouštědla, konzervační látky ani živočišné deriváty
  • Testování dermatologické nezávadnosti nebylo prováděno na zvířatech

Tento krém vyšel v testování magazínu Buď Krásná naprosto skvěle. Tomu odpovídá i ochota výrobek zakoupit. Testující hodnotí cenu jako úměrnou kvalitě produktu. Řada z nich má v plánu tento pleťový peeling zařadit mezi své oblíbené kosmetické produkty. Nyní se však pojďme podívat, jak si pleťový peeling vedl v hodnocení v následujících kategoriích:


Design balení

Komfort při nanášení

Vůně

Příjemnost po vlastní aplikaci


Produkt si můžete prohlédnout či objednat zde:
Zakoupit
Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná