Balzám po holení pro citlivou pleť s aloe vera a s výtažkem z ženšenu


Magazín Buď Krásná přináší všem, kteří rádi pečují o své tělo prvotřídní tip na balzám po holení. Jde o speciální přípravek pro citlivou pleť s výtažkem z ženšenu a s alove vera šťávou. Tento produkt je bez alkoholu a má krémovou konzistenci. Ideální je i pro hodně citlivou a podrážděnou pleť.

Mnoho jeho uživatelů ocení, že je nemastný a že neobsahuje parabeny, silikony, minerální oleje, barviva ani živočišné deriváty.

Unikátní kombinace ženšenu, aloe vera a kyseliny salicylové dokáže dělat divy

Mezi nesporné klady tohoto balzámu patří jeho složení. Výtažek z ženšenu působí proti vráskám. Dále pak osvěžuje a zlepšuje pružnost a tonus pleti. Pokud je pleť podrážděná nebo zarudlá, dokáže balzám pomoci opět díky svému složení. Vyjma ženšenu v něm totiž najdete také Aloe Vera a Bisabolol, které takto rozdrážděnou pokožku dokáží zklidnit a hojit.

A to není zdaleka vše. Díky další úžasné složce – kyselině salicylové, která má perfektní antiseptický účinek, což znamená, že dokáže zabránit vzniku infekce při drobných poraněních. Ze stejného důvodu pak působí také i preventivně proti vzniku pupínků z holení.

Hodnocení:

Testování tohoto produktu dopadlo báječně. Negativa se nenašla vůbec žádná. Jeho uživatelé jej hodnotí jako příjemný a svěží. Pozitivně hodnotí i fakt, že balzám krásně voní, nepálí, nijak nestahuje pokožku a skvěle se nanáší. Po několikadenní aplikaci pak svoji pleť hodnotí jako klidnou a příjemnou na dotyk. Řada testujících potvrzuje, že výrazně snižuje podráždění po holení.

Pozitiva

  • Přípravek je nemastný
  • Balzám je přírodní
  • Produkt zlepšuje tonus pleti
  • Balzám je vhodný pro citlivou či podrážděnou pleť
  • Přípravek má hojivé a zklidňující účinky
  • Produkt působí proti vráskám

Cena je pak podle všech jednoznačně přijatelná a přiměřená kvalitě. Nyní se však pojďme podívat, jak si Balzám po holení pro citlivou pleť s aloe vera a s výtažkem z ženšenu vedl v hodnocení v následujících kategoriích:

Design balení

Komfort při nanášení

Vůně

Příjemnost po vlastní aplikaci


Produkt si můžete prohlédnout či objednat zde:
Zakoupit

Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná