Pleťový anti aging krém pro muže s kyselinou hyaluronovou


Magazín Buď Krásná cílí nejen na ženy, ale také na všechny muže, kteří rádi pečují o svůj vzhled. Patří-li mezi ně i vaše drahá polovička, neváhejte a dejte jí vědět o dnešním kosmetickém tipu. Ten totiž cílí právě na muže.

Mužům můžeme doporučit pleťový anti aging krém s kyselinou hyaluronovou, který byl vyvinut pro specifické potřeby mužské pleti. Je nemastné konzistence a rychle se vsakuje. Mezi jeho další pozitiva patří i jeho schopnost zanechat pleť hydratovanou a hebkou na dotek.

Chrání pokožku, dlouhodobě hydratuje a dodává mladistvý a odpočatý vzhled

Tento produkt působí proti vráskám a má antioxidační účinky. Muži, kterým na vzhledu záleží, ocení i to, že dodává pleti odpočatý a mladistvý vzhled. Krém má i mnoho velmi praktických výhod, mezi které patří například jeho schopnost chránit pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí a zajistit dlouhodobou hydrataci.

Vyhlazuje vrásky a zabraňuje vzniku nových

Kdo chce bojovat se zubem času, měl by si tento krém určitě pořídit. Dokáže totiž vyhlazovat již existující vrásky. Zároveň také působí preventivně proti tvorbě dalších nepříjemných rýh.

Pozitivní účinky nastupují okamžitě

Dalším kladem tohoto přípravku je fakt, že na jeho blahodárné účinky nebudete muset čekat dlouho. Ihned po aplikaci si povšimnete příjemného pocitu a svěžího vzhledu, a to i v případě nedostatečného odpočinku.

Přírodní produkt s atraktivním složením

Dalším bonusem tohoto přípravku je fakt, že je téměř celý, konkrétně z 97%, přírodního původu. Z jeho složení na vás budou blahodárně působit kyselina hyaluronová, vitamín B5, šťáva z listů Aloe vera, betain, bambucké máslo, jojobový olej, výtažek z listů Ginkgo Biloby a další.

Pro všechny muže, kteří chtějí tento báječný anti aging krém vyzkoušet, máme několik rad na použití tohoto přípravku. Shrneme si je do několika bodů:

- Nanášejte jej na očištěnou pleť obličeje ráno a večer, případně ráno nebo večer

- Krém je vhodný i po holení, zklidňuje totiž podráždění pleti způsobené holicím strojkem


Produkt otestovali čtenáři magazínu Buď Krásná a nelze než konstatovat, že tento přípravek uspěl ve velkém stylu. Podle testujících splnil naprosto všechna jejich očekávání. Pochvalovali si snadnou roztíratelnost a pocit hebkosti po aplikaci krému. Muži, jež trpívají na suchou pokožku, také jásali. S pravidelným používáním anti aging krému se jim totiž podařilo projevům tohoto problému ubránit. „Krém doporučuji všem náročným zákazníkům,“ říká jeden z testujících. Muži, kteří se do testování zapojili, nenašli ani jedno negativum.

Hodnocení:

Pozitiva

 • Krém nezanechává pocit mastnoty
 • Krém dokáže vyhlazovat vrásky
 • Krém dokáže zabraňovat vzniku nových vrásek
 • Krém se okamžitě vsakuje
 • Krém neobsahuje alkohol
 • Krém dodává mladistvý a odpočatý vzhled
 • Krém chrání pokožku proti nepříznivým vnějším vlivům
 • Krém má schopnost dlouhodobě hydratovat
 • Krém není komedogenní (neobsahuje látky zanášející kožní póry, pozn. redakce)
 • Krém přináší pozitivní zpětnou vazbu prakticky ihned
 • Krém neobsahuje parabeny, silikony, minerální oleje, barviva ani ropné deriváty

Nyní se však pojďme podívat, jak si pleťový anti aging krém pro muže s kyselinou hyaluronovou vedl v hodnocení v následujících kategoriích:

Design balení

Komfort při nanášení

Vůně

Příjemnost po vlastní aplikaci


Produkt si můžete prohlédnout či objednat zde:
Zakoupit

Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná