Athena's Anti aging krém s arganovým olejem a kyselnou hyaluronovou


Tato výrobková řada jde s nejmodernějšími trendy a proto stejně jako v případě hydratačního krému s aloe vera ani tento není testován na zvířatech. Máme radost, že svým čtenářkám můžeme představit výrobky, které nijak nezatěžují práva zvířat. Tento kosmetický produkt je skvělou volbou pro zralou pleť. Díky kvalitním antiagingovým vlastnostem skvěle regeneruje pokožku. Krém dokáže báječně působit na vrásky – zvládne je vyhladit a zároveň zabraňuje vzniku nových. Při pravidelné aplikaci se můžete těšit na krásně pružnou a dostatečně vyživenou pleť.

Výrobek je ryze přírodní a tedy neobsahuje ropné a živočišné deriváty, barviva, silikony, parabeny a rozpouštědla. Naopak těšit se můžete na vítamíny E a F, arganový olej, ginkgo bilobu, kyselinu hyaluronovou, olivový výtažek, panthenol, bambucké máslo, jojobový olej a na extrakt z mořských řas.

Hodnocení:

„Je skvělý, vypne kůži. Po aplikaci se cítím svěží,“ pochvaluje si čtenářka
Tento produkt si u našich čtenářek získal skvělé hodnocení. Měly po něm příjemný pocit na pokožce a nedocházelo k žádnému podráždění pleti. Kůže je podle nich po aplikaci hebká a plně hydratovaná. Zároveň však bez mastných projevů. Radost pak respondentkám udělalo vyhlazení pleti, které jim slíbila a také i splnila produktová příbalová informace. Chválily si také komfort nanášení a vstřebávání po aplikaci. Jednoznačně spokojené byly s efektem vypnutí kůže a pocitem svěžesti.

Někomu bio aroma nevoní
I tentokrát však dáme prostor také názorům, které nejsou pouze pozitivní. Někomu nevyhovovalo aroma krému s tím, že je přírodní. Někomu evokoval posekanou trávu. Vše však je individuální, jiným respondentkám naopak voněl, takže svůj osobní názor si musíte udělat vy samy. Můžete nám dát vědět, jak působil krém na vás. Některé respondentky zaznamenaly horší vstřebatelnost. Zde opět platí, že každá pokožka je unikátní a musíte samy vyzkoušet, jak se osvědčí produkt přímo vám. Drtivá většina respondentek však vstřebatelnost hodnotila kladně.

Pro přehlednost si bodově shrneme klady i zápory, které naše čtenářky při svém testování zaznamenaly.

Pozitiva

  • Příjemná hebká a vypnutá pleť po aplikaci
  • Možnost denního i nočního používání
  • Dodává pokožce efekt svěžesti, po noci je pleť odpočatá
  • Nedráždí pokožku a to ani u citlivějších jedinců
  • Krém samotný je příjemný na pokožce a dobře se vstřebává
  • Pleť je po aplikaci jemná a bez viditelných vrásek
  • Není mastná zato však hydratovaná
  • Vůně – někdo oceňuje bio aroma

Negativa

  • Někdo může pociťovat horší vstřebatelnost
  • Vůně – někomu naopak nevyhovuje přírodní aroma, které u některých respondentek evokuje odér posekané trávy

Z testování vyšel anti aging krém naprosto úžasně.

Jak můžete sami vidět, jednoznačně převažují pozitivní zkušenosti a z našeho testování vyšel tento produkt na výbornou. Tomu odpovídá i ochota výrobek zakoupit. Někdo však váhá kvůli vyšší ceně. Nutno podotknout, že u skutečně účinné kosmetiky bývá cena vyšší. Některé respondentky pak o koupi neuvažují, protože krém nebyl optimální pro jejich typ pokožky.

Design balení

Komfort při nanášení

Vůně

Příjemnost po vlastní aplikaci


Magazín Buď Krásná opět doporučuje udělat svůj vlastní průzkum. Šance, že si také budete tuto kosmetiku pochvalovat je vysoká, v tomto případě téměř stoprocentní.

Produkt si můžete prohlédnout či objednat zde:
Zakoupit

Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná