Frais Monde - Termální voda ve spreji Thermal Spa Water


Tato sirná termální voda z Repole je díky svému složení dokonalá pro použití v péči o pleť a dokáže inteligentně harmonizovat jakýkoliv typ pleti. Obsahuje síru, která je velmi důležitá pro celé tělo. Působí totiž protizánětlivě a stimuluje obranný systém.

Termální voda Frais Monde má hladinu síry 6,2, což znamená, že je optimální pro využití v dermatologii a v kosmetických přípravcích. Složení termální vody je natolik ideální, že není třeba ji jakkoliv ředit a upravovat. Frais Monde vám přináší termální vodu v takové podobě, jak ji připravila sama příroda - bez úprav, přísad, chemikálií a škodlivých plynů.

Hodnocení:

Krásný obal

Většině respondentek se líbilo balení tohoto produktu. Některé jeho vzhled zhodnotily jako roztomile retro, jiné zas ocenily jeho praktické rozměry do kabelky. Část testujících ocenila také ekologickou stránku věci.

Osvěžující, chladivý a báječně vstřebatelný

Pokud jde o komfort při aplikaci tohoto produktu, hodnotí jej čtenářky magazínu Buď Krásná velmi kladně. Podle nich se nejenže dobře vstřebává, ale také je pro ně tato termální voda příjemně osvěžující a chladivá. Pouze některé respondentky zaznamenaly pocit pálení na pokožce. Podle názoru těchto žen není voda příliš vhodná pro citlivou pleť. Téměř všechny čtenářky se však shodly, že výrobek je pro jejich pleť vhodný, přičemž mezi testujícími byly také ženy s citlivou pletí. V tomto směru bylo testovací spektrum široké. Přípravek báječně obstál u normální, suché, mastné, smíšené, citlivé i mírně citlivé pleti.

Respondentky velmi oceňují fakt, že se produkt nebyl testován na zvířatech

Celkově však očekávání našich respondentek tento produkt splnil. Pozitivně pak ocenily fakt, že není testován na zvířatech. Pro všechny čtenářky šlo o důležitý faktor, pro řadu z nich dokonce o velmi důležitý. Že na zvířatech k testování nedochází, velmi ocenily a pokládaly tuto skutečnost za obrovský klad.

Termální voda Frais Monde čtenářky nadchla

Kladně hodnotily zejména uklidňující relaxující účinky a příjemnou vůni. „Na přípravku jsem se stala trochu závislá, několikrát denně ho musím použít na osvěžení pleti,“ prozradila nadšeně jedna z našich spokojených čtenářek. Zejména pak během letošního horkého léta si ženy chválily příjemně chladivé osvěžení, které jim tato termální voda přinášela. Řada respondentek jej užívala i několikrát denně. „Mám pocit, že se mi při používání této termální vody zlepšila pleť,“ říká o testování jedna z nich. A není sama. Jiná čtenářka se svěřila, že její pokožka se stala více hebkou a vypnutou. „Mám také pocit, že mi díky této vodě zmizela zarudlá místa a akné,“ dodává ke svému hodnocení.

O koupi ženy rozhodně uvažují

Téměř všechny respondentky by o koupi této termální vody uvažovaly. Ačkoliv často uvádějí, že cena je poměrně vysoká, zároveň poznamenávají, že cena odráží i kvalitu. Objevil se ale i názor, podle kterého je tato voda ve srovnání s jinými termálními vodami zbytečně dražší. Zkušenost drtivé většiny respondentek je celkově velmi pozitivní, a proto by tento produkt svým známým doporučily. Samy respondentky pak uvažují také o koupi jiných produktů značky Frais Monde.

Pozitiva

 • Atraktivní design balení
 • Praktický rozměr produktu do kabelky
 • Ekologičnost
 • Produkt nebyl testován na zvířatech
 • Výborná vstřebatelnost
 • Schopnost zajistit osvěžující a chladivý pocit
 • Schopnost regenerovat pokožku
 • Kompatibilita se všemi typy pleti
 • Až na výjimečné případy nepůsobí reakce na pokožce
 • Schopnost příjemně hydratovat pleť

Negativa

 • V naprosto ojedinělých případech reakce na pokožce (pocit pálení)

Tento přípravek dopadl v testování báječně, na závěr přidáváme i hvězdičkové ohodnocení v těchto kategoriích:

Design balení

Komfort při nanášení

Vůně

Příjemnost po vlastní aplikaci


Magazín Buď Krásná doporučuje udělat svůj vlastní průzkum. Šance, že si také tuto kosmetiku budete pochvalovat je vysoká.

Produkt si můžete prohlédnout či objednat zde:
Zakoupit

Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná