Frais Monde - Parfémovaný olej Mallow & Hawthorn Berries (Slézový květ a bobule hlohu)


Pro tento produkt je charakteristický Slézový květ a Bobule hlohu. Výrobce tento přípravek přirovnává k něžné náruči květin plné hřejivých tónů omamných slézových plátků. Nenápadně a příjemně harmonizuje s trpkými bobulemi hlohu. Nádherná a originální kombinace vás zahalí do křehké a překvapivě osvěžující vůně. Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte esenci po kapkách na teplá místa na kůži - zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí a podobně.

Design balení: Krása, elegance a jednoduchost

Většině respondentek magazínu Buď Krásná se líbí design balení. Vyzdvihují jednoduchou krásu, která podle nich působí sympaticky. Některým design evokuje Francii a vůni květin. Někdo má však výhrady vůči zelenému víčku, které prý příliš neladí k lahvičce. Většinou však ženy balení hodnotí jako elegantní, jednoduché či sympatické.

Čtenářky mají radost: Produkt není testován na zvířatech

Další pozitivní ohlasy jsou spojeny s faktem, že tento produkt není testovaný na zvířatech. Pro všechny respondentky se jedná o důležitou informaci. „Tento faktor u kosmetiky a tělových produktů sleduji a snažím se důsledně nakupovat pouze netestované produkty,” dodává jedna z našich čtenářek.

Dlouhotrvající vůně velmi potěšila

Úspěch zaznamenala i vůně tohoto produktu. Čtenářky magazínu Buď Krásná ji hodnotí jako velmi příjemnou a jemnou. „Líbí se mi jak je vůně ihned po nanesení velmi výrazná a silná. Postupně se rozvine do lehké květinové svěží vůně,” pochvaluje si jedna z respondentek. Jiná čtenářka pak hovoří o krásné květinové vůni, na níž oceňuje to, že velmi dlouho vydrží. Nutno dodat, že vnímání může být subjektivní, v jednom případě totiž někomu aroma evokovalo repelent proti hmyzu. Tento dojem byl však zcela ojedinělý.

Dobrá vstřebatelnost ženám vyhovuje

Pokud jde o komfort při nanášení, hovoří ženy v samých superlativech. Aplikace podle nich byla příjemná a s dobrou vstřebatelností.

Respondentky září spokojeností

Výrobek jako takový ve většině případů splnil očekávání, jeho vlastnosti chválí. „Vůně je velmi příjemná, docela dlouho vydrží a v období testování jsem dostala také několik komplimentů na tuto vůni,” říká jedna z respondentek s tím, že se jí líbí také obal. Podle ní je sympatická také cena výrobku. Ty, jež do testování nešly s žádným očekáváním, se shodují, že produkt příjemně překvapil. „Dlouho vydržel, nedráždil mi kůži a hezky voněl,” vypočítává klady jedna čtenářka našeho magazínu. Pokud jde o trvanlivost vůně, nemohly si ji vynachválit. Ženy vyzdvihují jak dlouho trvající vůni, tak schopnost rozvinout aroma během doby působení.

Pokožka reaguje na kontakt s výrobkem báječně

Čtenářky se dále shodují na tom, že výrobek byl vhodný pro jejich pokožku, přičemž typů pleti se v testování sešlo mnoho. Testovaly ženy například s mastnou, suchou, smíšenou, normální či citlivou pletí. Negativní reakce na pokožce se tedy prakticky nedostavovaly. Pouze v jednom případě jedna z respondentek pociťovala pálení v jamce na předloktí, když se zpotila. „Na krku i na zápěstí byl v pořádku,” dodává však vzápětí.

Verdikt: Cena přiměřená, výrobek ideální jako dobrý tip pro známé

Drtivá většina našich čtenářek by si tento výrobek pořídila, cenu považují za přiměřenou kvalitě. Na základě své spokojenosti během testování by tento produkt doporučily svým známým. Ony samy byly totiž velmi spokojené.

Pozitiva

  • Produkt není testovaný na zvířatech
  • Velmi příjemná vůně (jemné svěží květinové aroma)
  • Příjemné nanášení
  • Dobrá vstřebatelnost
  • Schopnost kvalitou uspokojit různé typy pleti
  • Dobrá snášenlivost, u testování magazínu BK bez reakcí na pokožce
  • Dlouhá výdrž vůně (někdo uvádí až deset hodin)

Negativa

  • Nejsou

Čtenářky magazínu Buď Krásná hodnotily také prostřednictvím hvězdiček v následujících kategoriích:

Design balení

Komfort při nanášení

Vůně

Příjemnost po vlastní aplikaci


Magazín Buď Krásná doporučuje udělat svůj vlastní průzkum. Šance, že si také tuto kosmetiku budete pochvalovat je vysoká.

Produkt si můžete prohlédnout či objednat zde:
Zakoupit

Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná