SynCare Maska zklidňující se Shea máslem


Bambucké máslo, neboli shea máslo se získává ze semen afrického stromu s botanickým názvem Vitellaria paradoxa. Tato vzácná komponenta se využívá díky své schopnosti vyživovat pleť, zklidňovat ji a uzavírat vlhkost uvnitř pokožky. Zklidňující maska od české značky luxusní dermakosmetiky SynCare obsahuje kromě bio bambuckého másla i další přírodní složky jako pantenol a bisabolol. Slibuje blahodárné zklidnění citlivé pokožky a pocit svěžesti a hydratace. Navíc se pyšní certifikátem CPK (Certifikovaná přírodní kosmetika), který je známkou vysoké kvality použitých surovin.

Krásná bez chemie a ropných produktů

Ačkoliv rozhodně netvrdíme, že bychom měli všem úspěchům chemického průmyslu dát vale, pokud se vám podaří propašovat do své koupelny nějaký ten bio přírodní produkt, vaše pokožka vám bezesporu poděkuje. To potvrzují i naše čtenářky.

Ekologická uvědomělost společnosti SynCare a přírodní charakter tohoto produktu patřily totiž k nejvíce oceňovaným bodům čtenářek, které zklidňující masku se Shea máslem testovaly. Respondentky chválily, že bio složení není na úkor kvality a výsledné efektivitě výrobku. Pleť po aplikaci masky měla zdravý broskvový nádech, byla hladká a intenzivně hydratovaná.

Dobře se nanáší i vstřebává

Respondentky s citlivou pletí se sklonem k tvorbě vyrážek nebo červených fleků hlásily zmírnění obtíží a příjemný pocit svěžesti. “Po aplikaci masky jsem vypadala jako po sladkém desetihodinovém spánku” hodnotí výsledek jedna z našich testujících čtenářek. “Nedráždí, nelepí, nesmrdí, naopak je příjemná, hezky se nanáší i smývá a vyhovuje mi i neutrální aroma” komentuje výrobek další z respondentek.

Až na výjimky nám testerky hlásily, že se maska téměř všechna krásně vstřebala a odstranění zbytků šlo lehce pomocí pleťového tamponu a tonika. Po aplikaci jsme nezaznamenali žádné nežádoucí reakce, pálení či výsev vyrážky. Aby se zachoval hydratační a zklidňující efekt dlouhodoběji, doporučuje většina testujících čtenářek aplikovat masku dvakrát týdně.

Výhody a nevýhody v bodech

Pozitiva

  • Bio složení a ekologický charakter
  • Zklidňuje citlivou pokožku
  • Snadná aplikace i odstranění zbytků
  • Dodává pocit svěžesti a plné hydratace
  • Příjemná vůně bez agresivní parfemace
  • Přírodní složení
  • Elegantní design výrobku
  • Praktické a hygienické dávkování

Negativa

  • Pro dlouhodobější efekt je třeba častější aplikace
Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná