SynCare NICREAM s fytogingeroly


Luxusní krém Nicream patří do skupiny dermokosmetiky ležící na hranici medicínské a estetické péče. Díky vysokému obsahu aktivních látek z kořene zázvoru lékařského získaných speciální technologií za pomocí oxidu uhličitého je tento krém primárně určen pro každodenní ošetřenní velmi citlivé pleti. Z reakcí našich čtenářek, které měly možnost tento přípravek otestovat na vlastní kůži, však jednoznačně vyplývá jeho pozitivní působení na všechny typy pleti.

Nicream je zástupce moderních kosmetických přípravků typu “krém v krému”, které dokáží naplnit i několik našich požadavků. V tomto případě obsažené fytogingeroly mají za úkol proniknout hluboko do naší pokožky, zklidnit ji, vyživit a aktivizovat protizánětlivé reakce. UVA a UVB filtry zase zmírňují nepříznivé vlivy expozice slunečního záření.

Stačil týden, aby si změn všimli i druzí…

Dle doporučení od výrobce má být krém aplikován na pokožku obličeje, krku a dekoltu jedenkrát až dvakrát denně, k čemuž se zaslíbily i naše testující čtenářky. Za vše mluví reakce jedné z nich, která se radovala, že již po týdnu pravidelného používání Nicreamu si její zdravější pleti všiml i manžel.

Většina testérek se vzácně shodla, že jejich pleť se ihned po aplikaci rozzářila a zbavila unaveného vzezření. Po týdenním používání si uživatelky s aknózním nebo citlivým typem pokožky pochvalovaly zmírnění výskytu nechtěných pupínků či červených fleků. Barva pleti působila sjednoceně a získala sametově broskvový nádech. Kladně byla hodnocena i “zkouška hmatem”. Jedna z testérek popisuje, že její pleť je po týdenní aplikaci Nicreamu “nestydatě sametová”, jiná použila, že má pokožku obličeje hladkou jako “dětskou prdelku”.

Praktické dávkování, elegantní obal

Co bylo respondentkami dále vyzdvihováno, je elegantní balení Nicreamu a praktické dávkování. Dávkovač oproti krémům v kelímkách umožňuje hygienické používání adekvátního množství přípravku. Líbil se jim rovněž design obalu - decentní, luxusní, minimalistický. Mnohé z nich by uvažovaly o koupi NIcreamu nejen pro sebe, ale i jako užitečný a krásný vánoční dárek pro své blízké.

Ať jenom nechválíme, zmiňme i jeden lehce kontroverzní bod. Jak už to bývá u neparfémovaných krémů, ne všem přírodní vůně vyhovuje. V tomto případě se respondentky vyjadřovaly různě. Některým přírodní aroma voní, jiné by si představovaly “přívoň” lepší. Pro některé testérky je cena výrobku vyšší, i když uznávají, že odpovídá jeho kvalitě.

Uspěl i elegantní design balení korespondující s ostatními produkty značky SynCare a praktická flakonka s dávkovačem umožňující hygienickou a přesnou aplikaci krému.

Výhody a nevýhody v bodech

Pozitiva

  • Sametově hladká a rozzářená pleť ihned po aplikaci
  • Zdravější vzhled i charakter pokožky v dlouhodobějším horizontu
  • Sjednocená barva pleti
  • Zmírnění nedokonalostí pleti (akné, červené fleky či pupínky)
  • Vynikající vstřebatelnost krému u všech typů pokožky
  • Použití kvalitních surovin s převahou přírodních ingrediencí
  • Atraktivní design výrobku
  • Praktické a hygienické dávkování

Subjektivní hodnocení přírodního aroma (někomu se líbí, jinému ne)

  • Někomu nevyhovuje přírodní aroma
Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná