Athena's Noční sérum s arganovým olejem a ceramidy


Tento výrobek patří k těm, jež se připojili k nejmodernějšímu trendu, který respektuje práva zvířat. Produkt ani jeho jednotlivé komponenty nebyly testovány na zvířatech.

Ani tento kosmetický výrobek neobsahuje ropné a živočišné deriváty, barviva, silikony, parabeny, rozpouštědla a konzervační látky.

Multi- aktivní noční pleťové sérum s arganovým olejem a ceramidy působí na pleť velmi blahodárně – nejen, že ji regeneruje, ale také i vyhlazuje vrásky a zpevňuje pokožku. Dále pak dokáže uvolnit rysy v obličeji. Ráno pleť vypadá svěží a vitální, přesně tak, jak to na sobě pocítily naše respondentky. Za pozitivními účinky stojí koncentrované výtažky z rostlin a rostlinných olejů. Tento krém přináší energii a stimuluje k regeneračním procesům. Rostlinné ceramidy, které obsahuje, podporují interakce mezi buňkami a kolagenními vlákny. Tím se zajišťuje soudržnost a pružnost pleti. A to zdaleka není vše. Přípravek dokáže aktivovat takové procesy, které zpomalí stárnutí kůže, jež spouští negativní vlivy životního prostředí. Arganový olej, který je součástí séra, do značné míry redukuje projevy stárnutí a chrání před volnými radikály.

Hodnocení:

„Má kosmetička si všimla. Chválila vypnutou a hydratovanou pleť,“ říká čtenářka
Většina respondentek magazínu Buď Krásná si tento produkt pochvalovala. Pleť po aplikací hodnotí jako skvělou, vypnutou a hydratovanou. Některé se dokonce po probuzení cítily jako znovuzrozené. Krém na pokožce vnímaly jako příjemný. V drtivé většině případů výrobek splnil očekávání. Vůni hodnotí spíše jako neutrální. Vysloveně pozitivně hodnotí rychlé vstřebávání krému. Nadšení vzbudila schopnost krému projasnit pokožku a zjemnit vrásky.

Výhrady téměř žádné
I v poslední epizodě dáme prostor hodnocení respondentek, které nehodnotily pouze kladně. Při první aplikaci někdo pociťoval mírné stahování obličejové pokožky a lehké svědění. Tento počáteční problém však v průběhu testování začal odeznívat.

I tentokrát shrneme pozitiva a negativa, jež naše čtenářky uvedly, do přehledných bodů:

Pozitiva

 • Pleť je vypnutá a hydratovaná
 • Pokožka je svěží a po noční aplikaci plně zregenerovaná
 • Kontakt krému s pokožkou přináší příjemné pocity
 • Krém není mastný a skvělé se vstřebává
 • Přípravek projasňuje pleť
 • Výrobek zjemňuje vrásky
 • Pravidelná aplikace zajistí jemný a hebký obličej na dotek
 • Krém přináší svým uživatelkám příjemný pocit po celou dobu aplikační kůry
 • Příjemná olejová konzistence
 • Vůně- hodnocena jako příjemná případně neutrální

Negativa

 • Některé respondentky pociťovaly zpočátku pocit lehkého svědění a mírného stahování pokožky
 • Vůně- někomu nevyhovuje přírodní vůně, díky nevýraznému aroma však nebyla hodnocena jako nepříjemná či obtěžující

I tento produkt v testování báječně obstál. Téměř všechny respondentky uvádějí, že chápou vyšší cenu a vnímají ji jako adekvátní tomu, co za ni získají. Budoucí koupi tak mnoho z nich zvažuje.


Design balení

Komfort při nanášení

Vůně

Příjemnost po vlastní aplikaci


Magazín Buď Krásná opět doporučuje udělat svůj vlastní průzkum. Šance, že si také budete tuto kosmetiku pochvalovat je vysoká, v tomto případě téměř stoprocentní.

Produkt si můžete prohlédnout či objednat zde:
Zakoupit

Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná