Dr. Organics Šampon a Kondicionér Tea tree 200 ml


Výrobce uvádí, že jde o hloubkově očistnou terapii pro naše vlasy, která obsahuje pouze přírodní složky Tea tree a aloe vera. Šampon by měl vlasovou pokožku zanechávat oživenou, povzbuzenou a hloubkově vyčištěnou. Kondicionér by měl vlasy očistit, vyhladit, vyživit a posílit. Výrobce zaručuje 100% přírodní složení, šampon je svěží, vysoce účinný. Bez konzervantů (parabenů), bez umělých barviv, vůní nebo kyselých konzervantů. Neobsahuje Sodium Lauryl Sulfate (SLS). Pojďme se společně podívat, co na to naše testující čtenářky.

Hodnocení:

Překvapivý výsledek
Vlasy byly po umytí hebké a lesklé, měly větší objem a i druhý den držely dobře svůj tvar. Vlasy se dobře rozčesávaly jen při použití kondicionéru, po kterém se ale dříve mastily.

Ne každému voní
Vůně šamponu i kondicionéru byla nejvíce kritizovaným faktorem. Pro většinu dam byla nepřekonatelným problémem, kvůli kterému by si výrobek rozhodně nekoupily. Byla označována jako nepříjemná, zdravotnická, připomínající peprmint či bonbóny Lesněnky. Konzistence šamponu byla označována většinou jako příliš řídká a kondicionér jako příliš hustý.

Pozitiva

  • Hebké a lesklé vlasy
  • Větší objem
  • Vlasy drží svůj tvar i druhý den
  • 100% přírodní produkt bez konzervantů, umělých barviv nebo vůní

Negativa

  • Většině šampon nevoněl
  • Vlasy se daly rozčesat jen po použití kondicionéru
  • Šampon se zdál někomu moc řidký

Jak je vidět každému vyhovuje něco jiného, z toho logicky plyne i rozmanitý verdikt našich čtenářek. Největší problém je vůně, která odrazuje od koupi tohoto výrobku. Na druhou stranu je potřeba říct, že se jedná o 100% přírodní produkt bez konzervantů, umělých barviv nebo vůní.


Design balení

Komfort při nanášení

Vůně

Příjemnost po vlastní aplikaci


Magazín Buď Krásná doporučuje udělat svůj vlastní průzkum. Šance, že si také tuto kosmetiku budete pochvalovat je vysoká.
Zakoupit

Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná