Šampon a Kondicionér Timotei Pure 250 ml


Produktová řada Timotei Pure je určena pro péči o normální až mastné vlasy a řada obsahuje výtažky z organického zeleného čaje. Šampon by měl vlasy čistit a revitalizovat. Díky použití kondicionéru ze stejné řady by vlasy měly být lehké, hladké a přirozeně krásné. Nespornou výhodou jistě je, že výrobky neobsahují žádné parabeny, což jsou chemické konzervanty na bázi ropy, které vlasy zbytečně zatěžují. Všechno to zní skvěle, pojďme se tedy podívat na výsledek testování.

Hodnocení:

Vůni šamponu hodnotily testující dámy velice kladně. Označily ji jako decentní, mírnou, nevtíravou, svěží, lehce citrónovou, zkrátka příjemnou. Jak šampon, tak kondicionér mají velmi hustou konzistenci. Šampon má konzistenci čirého hustého gelu, který na vlasech krásně pění. Kondicionér byl naopak krémové husté konzistence a stačilo ho použít jen malé množství. Po použití obou přípravků byly vlasy jemné, hladké a lesklé. Vlasy působily zdravě a neztrácely objem. Mastit se začaly průměrně po 3 dnech. Žádný výrazný efekt, který by mastnotu vlasů nějak omezoval naše čtenářky nepozorovaly.

Šampon vlasy bez pochyby čistí velmi dobře, podle našich čtenářek možná až příliš, jelikož vlasy bez použití kondicionéru šly rozčesat jen velmi těžce.

Pozitiva

  • Velmi příjemná vůně
  • Hustá konzistence
  • Vlasy byly hebké, lesklé a vypadaly zdravě
  • Vlasy se začaly mastit až po 3 dnech

Negativa

  • Respondentky nepozorovaly žádnou výraznou změnu oproti běžným šamponům
  • Bez použití kondicionéru nešly vlasy rozčesat

Jak je vidět u tohoto šamponu bylo více pozitiv než negativ. Ke kladům testovaného produktu patří příjemná vůně a hustá konzistence. K záporům patří, že žádnou výraznou změnu oproti běžným šamponům, které nejsou přímo určeny na mastné vlasy, naše čtenářky nepozorovaly.


Design balení

Komfort při nanášení

Vůně

Příjemnost po vlastní aplikaci


Magazín Buď Krásná doporučuje udělat svůj vlastní průzkum. Šance, že si také tuto kosmetiku budete pochvalovat je vysoká.

Zpět na přehled testovaných produktů

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná